-
Spociki w Skierniewicach
Auto bajka. BMW trzyma się drogi jak przyklejona. Oby się dobrze sprawowała
-
Spociki w Skierniewicach
Jakie wrażenia z jazdy? Czym się lepiej jeździ? Audi czy BMW?
-
Spociki w Skierniewicach
No tak na razie trzeba się nacieszyć nowym autem i nie ma czasu na wrzucanie zdjęć
-
Spociki w Skierniewicach
skovroon czekam cały czas na zdjęcia Beemki Jesteś może gdzieś na forum BMW?
-
Spociki w Skierniewicach
Wesołego i mokrego Nie zalać się za bardzo w poniedziałek
-
Spociki w Skierniewicach
miała być dla mnie ;(
-
Spociki w Skierniewicach
Robię ale na kat.C Już jeden egzamin jestem do tyłu we wtorek czeka mnie drugi to dokupiłem sobie godzinę jazd po Skierniewicach.
-
Spociki w Skierniewicach
Dzięki Tobi
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie mam do was małą prośbę. Potrzebuje się dostać na plac OSK "Prawko". Znajduje się to na Rawce. Jak tam dojechać jadąc od Łowicza?
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Ja bym proponował Audi A8 4.0 TDI :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Jaki silnik? 899 ben+ LPG?
-
Spociki w Skierniewicach
No to szerokości i spokojniej drogi Jak by ktoś chciał to wzmacniacz jest na sprzedanie. Na razie nie wystawiam go nigdzie ale z czasem znajdzie się na allegro.
-
Spociki w Skierniewicach
Zadowolony byłem z niej ale czas na zmianę ja też 3m się narka
-
Spociki w Skierniewicach
Miałem bo już poszła do Żyda Była ta zwykła 3 e36 w sedanie z silnikiem 1.6. Czarna
-
Spociki w Skierniewicach
Ja jeździłem ogólnie BMW ale napaliłem się na Audi i jestem w trakcie poszukiwań, dlatego zarejestrowałem się na forum i liczę na pomoc A w podpisie było coś tam wypisane, sam nie wiem co
dominoELC
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta