Treść opublikowana przez dominoELC
-
Spociki w Skierniewicach
Auto bajka. BMW trzyma się drogi jak przyklejona. Oby się dobrze sprawowała
-
Spociki w Skierniewicach
Jakie wrażenia z jazdy? Czym się lepiej jeździ? Audi czy BMW?
-
Spociki w Skierniewicach
No tak na razie trzeba się nacieszyć nowym autem i nie ma czasu na wrzucanie zdjęć
-
Spociki w Skierniewicach
skovroon czekam cały czas na zdjęcia Beemki Jesteś może gdzieś na forum BMW?
-
Spociki w Skierniewicach
Wesołego i mokrego Nie zalać się za bardzo w poniedziałek
-
Spociki w Skierniewicach
miała być dla mnie ;(
-
Spociki w Skierniewicach
Robię ale na kat.C Już jeden egzamin jestem do tyłu we wtorek czeka mnie drugi to dokupiłem sobie godzinę jazd po Skierniewicach.
-
Spociki w Skierniewicach
Dzięki Tobi
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie mam do was małą prośbę. Potrzebuje się dostać na plac OSK "Prawko". Znajduje się to na Rawce. Jak tam dojechać jadąc od Łowicza?
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Ja bym proponował Audi A8 4.0 TDI :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Jaki silnik? 899 ben+ LPG?
-
Spociki w Skierniewicach
No to szerokości i spokojniej drogi Jak by ktoś chciał to wzmacniacz jest na sprzedanie. Na razie nie wystawiam go nigdzie ale z czasem znajdzie się na allegro.
-
Spociki w Skierniewicach
Zadowolony byłem z niej ale czas na zmianę ja też 3m się narka
-
Spociki w Skierniewicach
Miałem bo już poszła do Żyda Była ta zwykła 3 e36 w sedanie z silnikiem 1.6. Czarna
-
Spociki w Skierniewicach
Ja jeździłem ogólnie BMW ale napaliłem się na Audi i jestem w trakcie poszukiwań, dlatego zarejestrowałem się na forum i liczę na pomoc A w podpisie było coś tam wypisane, sam nie wiem co
-
Spociki w Skierniewicach
lepiej kierować tym subaru
-
Spociki w Skierniewicach
po co policji takie samochody
-
Spociki w Skierniewicach
3m się :)narka
-
Spociki w Skierniewicach
no nieźle gościu wymiatał brawa dla policji powinni więcej tych chu.... złapać
-
Spociki w Skierniewicach
o tym samym przez chwile pomyslalem :polew: i do tego konkurencja
-
Spociki w Skierniewicach
Przecież nie jesteś dziewczyną to nie musisz się bać
-
Spociki w Skierniewicach
Widzę że kombinujesz już jakąś bibkę Barca już 4-0 prowadzi
-
Spociki w Skierniewicach
Ty lepiej za***rdalaj sie angielskiego uczyć co byś tam d*py nie dał jak Cie spytają skąd jestes hehe :polew: :polew: się umie na migi im wytłumacze, mniej więcej tak: Parę głębszych drinków i już się dogadają :> Panowie mam do sprzedania wzmacniacz BLOW TL-X207 o mocy 800 Watt. Jak by ktoś był chętny to na PW
-
Spociki w Skierniewicach
dobre
-
Spociki w Skierniewicach
To już jest cena w Euro