Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puzon323

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. -00561-chodziło o cos z paliwem(nie zapisałem) -zużycie paliwka jest naprawde spore(ok. 15-16l/100 w miescie,autko w automacie) -silnik chodzi równo,nie dymi -temp płynu i oleju tak ciut ponizej 90 stopni -od podtlenku butanu uchowaj ...
  2. wyskoczyły mi kody: 00561-kontrola dodawania mieszanki 17734-cylinder 2 -limit kontroli uderzeniowej osiągnięty 17735-cylinder 3 / 17734-cylinder 1 / 17736-cylinder 4/ co jest nie tak?
  3. klocki zmienione(diabli wiedza czemu skonczył sie tylko prawy wewnetrzny),pozim płynu ok,przed wymiana klocków hamował słabo i pedał schodził dosc nisko,po wymianie hamuje lepiej,syk jest dalej słyszalny choc duzo słabiej,no i pedał po podpompowaniu zamiast stac twardo powoli schodzi w dół
  4. pedał hamulca bierze b. nisko,przy wciskaniu słychac taki syk jakbym pompował pompką koło,równoczesnie słychac tarcie jakby klocki sie konczyły wszystko to stało sie nagle bez jakis wczesniejszych objawów na moje oko padło serwo i zbiegiem okolicznosci skonczyły sie klocki ale zanim kupie serwo moze ktos ma jakies sugestie co innego mogłoby sie stac
  5. srednio to wygląda ja bede oddawał tu: http://www.allegro.pl/item150338032_obszywanie_skora_kierownic_tapicerki_galek_.html
  6. a jaka to firma?? daj jakis namiar
  7. puzon323 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    czyli namiary ci juz nie potrzebne chociaz trzeba było zamówic u mnie :twisted: byłby komplet za 80 pln
  8. puzon323 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    nie jestes jedyny mi też skur..syny zarąbali wkłady w ubiegłą sobote tyle ze u mnie rwali partacze,razem z lustrami wyłamali elementy sterowania silniki na giełdzie kupiłem po 40 pln,a wkłady grzane niebieskie chodzą po około 60 pln(choc mi udało sie kupic po 40,mam namiary na goscia) tyle ze na giełdzie istnieje ryzyko ze kupisz własny wkład teraz wkłady ida do grawerowania i moze juz ich nikt nie ruszy kabelki są od podgrzewania,u mnie nie były podłaczone ale jak jest ''okazja'' to je wykorzystam
  9. Postaw sie w sytuacji osoby która go kupi mentalnosc Polaka sorki za OT
  10. wczoraj wszystko działało,dziś rano po odpaleniu auta i właczeniu klimy zgasł wyswietlacz wszystko chyba działa,słychac silniczki i klapy,nawiew chodzi,ale wyswietlacz umarł korzystałem z szukajki ale niewiele znalazłem jedyna sugestia to żarówki,ale czy mogły wszystkie naraz sie spalic? edit: podswietlenie wyswietlacza działa,wieczorem zaczął znów wskazywac niestety po wyłaczeniu silnika i ponownym właczeniu znów nic nie wyswietla [ Komentaz dodany przez: T-żółw: 2006-10-01, 15:04 ] proszę o zastosowanie sie do tego co napisał kolega piurko2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.