Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adas0215

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no co do chromu to jeszcze sie zastanwiam ale na dayline jestem zdecydowany : niestety na B8 nie bylem w stanie , a eSa nie moja tylko starszego pokolenia tj ojca ;]
  2. Bład , mam BLB 140km i FWD
  3. Witam Moje pierwsze auto ( z racji mojego wieku 19tka w grudniu ;] ) A4 2.0TDI 2005r Wyposażenie: - kierownica trójramienna wielofunkcyjna - 6x poduszek - podgrzewane fotele przód - skrzynia manual 6 biegów - pełny kolorowy FIS - klimatronik 2-strefowy - tempomat - ABS+ESP+ASR+EBD - czujniki parkowania tył - navi RNS-E - 2x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota) - lusterka zewnętrzne fotochrom - zmieniarka 6CD -lodówka -ori alu 16 cali - bluetooth active z zestawem głośnomówiącym -znaczek A4-klub.pl ( podziekowania dla Czakiego ) W planach: - Felgi 18 lub 19 cali najprawdopodobniej chrom , gumy 225/35 BRIDGESTONE POTENZA - Przód światła na dayline Led - Soft na 180KM - Full SDS -Wymiana podłokietnika ( w tym urwane zawiasy ) Chyba tyle Opinie , sugestie negatywne mile widziane pozytywne tez Przypuszczalne felgi Planowane światełka
  4. i jak kolego ?? ja mam ten sam problem vagowales juz ??
  5. w NS nie ma chetnych a co dopiero KGR:)
  6. Nagrywam PCtem, nagralem na 2 gb i odczytuje normalnie, problem mam z 4gb
  7. i nic z tym nie zrobi ??
  8. i nie ma innej mozliwosci odpalic wiekszych pojemnosci ??
  9. Witam. Mam problem z czytnikiem SD, otóż mam microsd firmy kingston 2gb z adapterem Sd ktory mi dziala elegancko w samochodzie. Ta micro sd jest pozyczona wiec postanowilem kupic swoja. Kupilem SD 4gb hc, okazalo sie ze HC nie czyta , zakupilem SD 4Gb bez Hc, i tez mi nie czyta. W czym tkwi problem ? 4Gb za duzo i nie czyta??
  10. Chetnie ale walentynki odpadaja Kobiety i te sprawy Nastepny Spot sie pokaze , a co do VAG to gdzie ??
  11. Koledzy macie moze VAG na spotach w NS?? Bo potrzbuje najprawdopdobniej zmienic swiatla na xenon w vagu ??
  12. Koledzy ja moge to kupic ale na obsludze sie kompletnie nie znam Jak bedzie ktosa z lapkiem i fachem w reku to moge to przywiesc na spot trzeba mi bedzie VAgnac swiatla na xenon
  13. Kolego z Bochni , gdzie w malopolsce tego VAG podepne ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.