-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
no co do chromu to jeszcze sie zastanwiam ale na dayline jestem zdecydowany : niestety na B8 nie bylem w stanie , a eSa nie moja tylko starszego pokolenia tj ojca ;]
-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
Bład , mam BLB 140km i FWD
-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
Witam Moje pierwsze auto ( z racji mojego wieku 19tka w grudniu ;] ) A4 2.0TDI 2005r Wyposażenie: - kierownica trójramienna wielofunkcyjna - 6x poduszek - podgrzewane fotele przód - skrzynia manual 6 biegów - pełny kolorowy FIS - klimatronik 2-strefowy - tempomat - ABS+ESP+ASR+EBD - czujniki parkowania tył - navi RNS-E - 2x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota) - lusterka zewnętrzne fotochrom - zmieniarka 6CD -lodówka -ori alu 16 cali - bluetooth active z zestawem głośnomówiącym -znaczek A4-klub.pl ( podziekowania dla Czakiego ) W planach: - Felgi 18 lub 19 cali najprawdopodobniej chrom , gumy 225/35 BRIDGESTONE POTENZA - Przód światła na dayline Led - Soft na 180KM - Full SDS -Wymiana podłokietnika ( w tym urwane zawiasy ) Chyba tyle Opinie , sugestie negatywne mile widziane pozytywne tez Przypuszczalne felgi Planowane światełka
-
[ALL] Pytanie o PARKTRONIK
i jak kolego ?? ja mam ten sam problem vagowales juz ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w NS nie ma chetnych a co dopiero KGR:)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
malo chetnych
-
[ALL B7] SD Problem
Nagrywam PCtem, nagralem na 2 gb i odczytuje normalnie, problem mam z 4gb
-
[ALL B7] SD Problem
i nic z tym nie zrobi ??
-
[ALL B7] SD Problem
i nie ma innej mozliwosci odpalic wiekszych pojemnosci ??
-
[ALL B7] SD Problem
Witam. Mam problem z czytnikiem SD, otóż mam microsd firmy kingston 2gb z adapterem Sd ktory mi dziala elegancko w samochodzie. Ta micro sd jest pozyczona wiec postanowilem kupic swoja. Kupilem SD 4gb hc, okazalo sie ze HC nie czyta , zakupilem SD 4Gb bez Hc, i tez mi nie czyta. W czym tkwi problem ? 4Gb za duzo i nie czyta??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Moze dzien przed 13 ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chetnie ale walentynki odpadaja Kobiety i te sprawy Nastepny Spot sie pokaze , a co do VAG to gdzie ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Koledzy macie moze VAG na spotach w NS?? Bo potrzbuje najprawdopdobniej zmienic swiatla na xenon w vagu ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Koledzy ja moge to kupic ale na obsludze sie kompletnie nie znam Jak bedzie ktosa z lapkiem i fachem w reku to moge to przywiesc na spot trzeba mi bedzie VAgnac swiatla na xenon
-
[ALL B7] Czujniki parkowania-problem
Kolego z Bochni , gdzie w malopolsce tego VAG podepne ??
adas0215
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta