Treść opublikowana przez adas0215
-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
no co do chromu to jeszcze sie zastanwiam ale na dayline jestem zdecydowany : niestety na B8 nie bylem w stanie , a eSa nie moja tylko starszego pokolenia tj ojca ;]
-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
Bład , mam BLB 140km i FWD
-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
Witam Moje pierwsze auto ( z racji mojego wieku 19tka w grudniu ;] ) A4 2.0TDI 2005r Wyposażenie: - kierownica trójramienna wielofunkcyjna - 6x poduszek - podgrzewane fotele przód - skrzynia manual 6 biegów - pełny kolorowy FIS - klimatronik 2-strefowy - tempomat - ABS+ESP+ASR+EBD - czujniki parkowania tył - navi RNS-E - 2x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota) - lusterka zewnętrzne fotochrom - zmieniarka 6CD -lodówka -ori alu 16 cali - bluetooth active z zestawem głośnomówiącym -znaczek A4-klub.pl ( podziekowania dla Czakiego ) W planach: - Felgi 18 lub 19 cali najprawdopodobniej chrom , gumy 225/35 BRIDGESTONE POTENZA - Przód światła na dayline Led - Soft na 180KM - Full SDS -Wymiana podłokietnika ( w tym urwane zawiasy ) Chyba tyle Opinie , sugestie negatywne mile widziane pozytywne tez Przypuszczalne felgi Planowane światełka
-
[ALL] Pytanie o PARKTRONIK
i jak kolego ?? ja mam ten sam problem vagowales juz ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w NS nie ma chetnych a co dopiero KGR:)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
malo chetnych
-
[ALL B7] SD Problem
Nagrywam PCtem, nagralem na 2 gb i odczytuje normalnie, problem mam z 4gb
-
[ALL B7] SD Problem
i nic z tym nie zrobi ??
-
[ALL B7] SD Problem
i nie ma innej mozliwosci odpalic wiekszych pojemnosci ??
-
[ALL B7] SD Problem
Witam. Mam problem z czytnikiem SD, otóż mam microsd firmy kingston 2gb z adapterem Sd ktory mi dziala elegancko w samochodzie. Ta micro sd jest pozyczona wiec postanowilem kupic swoja. Kupilem SD 4gb hc, okazalo sie ze HC nie czyta , zakupilem SD 4Gb bez Hc, i tez mi nie czyta. W czym tkwi problem ? 4Gb za duzo i nie czyta??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Moze dzien przed 13 ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chetnie ale walentynki odpadaja Kobiety i te sprawy Nastepny Spot sie pokaze , a co do VAG to gdzie ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Koledzy macie moze VAG na spotach w NS?? Bo potrzbuje najprawdopdobniej zmienic swiatla na xenon w vagu ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Koledzy ja moge to kupic ale na obsludze sie kompletnie nie znam Jak bedzie ktosa z lapkiem i fachem w reku to moge to przywiesc na spot trzeba mi bedzie VAgnac swiatla na xenon
-
[ALL B7] Czujniki parkowania-problem
Kolego z Bochni , gdzie w malopolsce tego VAG podepne ??
-
[ALL B7] Czujniki parkowania-problem
Witam. szukałem ale nie widzialem tego problemu na froum wiec zakladam watek. Problem moj pojawil sie niedawno. Auto mam od miesiaca. Problem moj polega na tym,ze wkladajac tyli bieg zawsze byl znak glosowy, a potem dojezdzajac do przeskzody czujniki piszczaly. Czasami bywalo tez tak ze piszczaly caly czas, rozumialem to tak ze sa zamarzniete. Teraz moj problem [dokladnie wczoraj] sie troche zmienil. Nie ma sygnalu wlozenia biegu wstecznego , czujniki niedzialaja. Dzis rano dzialalo, potem znowu nie. O co chodzi ??
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Nie chce byc pierwszy ktory pusci w lotto 1300zl Ale na B8 narazie nie mam , wiec mysle ze sprobuje te lampy 2 lata gwarancji jak cos Tylko ze narazie chyba zderzak by popekal na takiej temp, ewentualnie ogrzalbym garaz do montazu
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
a co to oznacza P&P ??
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Podobnie jak kolega chce wymienic lampy na takie cos. Mam B7 , zwykle nie xenon. I nie wiem co bedzie jezeli wsadze te lampy, jakie spotkaja mnie problemy ? typu kodowanie czy cos
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Podobnie jak kolega chce wymienic lampy na takie cos. Mam B7 , zwykle nie xenon. I nie wiem co bedzie jezeli wsadze te lampy, jakie spotkaja mnie problemy ? typu kodowanie czy cos
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, posiadam Audi A4 B7 2005r 2.0 TDI 140PS. Pozdrawiam