-
Gałka multitronic - wymiana na mieszek z A3 DSG
Podlaczam sie, chetnie zrobilbym cos takiego u siebie pzdr -- Sent from my iPhone
-
[A4B7] Kraków - wymiana czujnika temperatury spalin - prośba o polecenie serwisu
1100? Sporo patrzylem na Allegro, czujniki oscyluja wokol kwoty 100 zl, czy ta wymiana jest tak trudna czy po prostu ASO tyle sobie liczy? -- Sent from my iPhone
-
[A4B7] Kraków - wymiana czujnika temperatury spalin - prośba o polecenie serwisu
Dobry wieczór, mam do wymiany(?) czujnik temperatury spalin, czy polecacie jakieś konkretny sprawdzony serwis? Czy też jest to taka drobnostka, że każdy jeden mechanik sobie z tym poradzi?
-
MSFW podświetlenie - przerywa
Dzwoniłem do pana Sebastiana na Balicką, powiedział, że będzie mnie to kosztować 400-500 zł. Widzi mi się trochę dużo, zważywszy, że na Allegro taśmy oscylują pomiędzy 100 a 150 zł... :/ No chyba, że do MFSW jest potrzebna jakaś specjalna super droga taśma Czy ktoś mógłby podać*nr części takiej taśmy? A4 B7 rocznik 2007 MFSW. Z góry dziękuję*
-
MSFW podświetlenie - przerywa
Przed chwilą zauważyłem, że podświetlenie MFSW przerywa przy dużych obrotach kierownicy. Ktoś się z tym spotkał? To jakaś drobnostka jest czy mam już od razu szukać*nowej kierownicy na Allegro? pzdr ad
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
W sęsie, że wyciągnąłeś RNS-E, rozkręciłeś i przeczyściłeś soczewkę (czy co tam jeszcze) pędzelkiem? Czy mógłbyś szczegółowo opisać proces? Co i jak zrobić, na co uważać, żeby czegoś nie sp***dolić itp.? ja chętnie skorzystam z takiej instrukcji, plus zostanie ona tutaj dla następnych pokoleń pzdr
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
Samemu?
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
Bo Windows to dziecko k**wy i szatana
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
Cart tylko wlasnie ja nie zblize sie do niczego co jest na windowsie pzdr
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
Nie bylem jeszcze u p. Marcina, ale z tego co wiem nowe napedy to kasa rzedu 400-500 zl, plus do tego dojdzie robocizna. Jak zrobie dam znac. Pzdr
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
Ooo, cudownie Wybieram się do Pana Marcina w przyszłym tygodniu na instalację kabelka AUX, więc od razu załatwię jedno i drugie Grzegorz, dzięki wielkie pzdr
-
(KRK) Wymiana napędu DVD w RNS-E
Witam, czy moglibyście mi polecić sprawdzone miejsce gdzie mógłbym wymienić napęd DVD w mojej RNS-E? ASO chce mi wymienić całą nawigację pozdrowienia, ad
-
Montaż interfejsu IPOD pod RNS-E
Czy RNS-E wyświetla tytuły utworów z iPoda? Czy można sterowaćiPodem z poziomu RNS-E? pzdr
-
[B6 BCZ] RNS-E wpisanie współrzędnych celu
Mam ten sam problem, czy ktoś mógłby pomóc? Google milcząna ten temat. pzdr
-
[Kraków] Drobne modyfikacje elektroniczne.
Witam, przepraszam jeśli niewłaściwy dział, ale ten wydał mi się najbardziej odpowiedni. Czy ktoś z Was mógłby polecić mi serwis w Krakowie który mógłby dokonać drobnych modyfikacji elektronicznych, typu ustawienie automatycznego domykania się szyb przy zamknięciu oraz - co już pewnie nie będzie takim drobiazgiem:) - uruchomienie Video In Motion? Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny. pozdr ad