-
[B5 AFN] WYMIANA KOMPUTERA AFN NA AVG
Witam moje pytanie jak w temacie czy jest możliwość wymiany komputera silnika z AFN na AVG czy są jakieś różnice.
-
[B5 AHU] Wymiana turbiny z AHU na AFN
ok kto w rzeszowie jest w stanie zmienić mi soft w komputerze i ewentualny koszt ????
-
[B5 AHU] Wymiana turbiny z AHU na AFN
przeprogramować funkcje sterowania turbiną a tak pozatym wszystko jest ok. mam Drugi komputer od AFN wszystko jest ok poza jednym szczegułem nierówno silnik pracuje a w szczególności jak sie nagrzeje tak nierówno chodzi aż całą budą telepie, a na moim silnik chodzi równiutenko tylko nie steruje turbiną
-
[B5 AHU] Wymiana turbiny z AHU na AFN
Witam mam problem z sterowaniem turbiny wieć potrzebuje jakiegoś magika z okolic rzeszowa który przeprogramuje mi komputer i ewentualny koszt
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
ja mam kompa od AHU i jest 16 bitowy co musze zrobić z tym kompem??? zmienic całego softa czy tylko zmienic mu ustawienia sterowania turbiny ??? a jak założe kompa od AFN to nierówno pracuje na wolnych obrotach a na AHU chodzi równiutenko tylko niema sterownia turbilną
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
tak zmienione jest na podciśnienie cała instalacja podciśnień była wzieta od afn
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
kompa kupiłem i załorzyłem od afn tylko jest jeden problem bo na wolnych obrotach przerywa a na komputerze od ahu silnikiem niedrgnie równiuteńko chodzi
-
[B5 AFF] Wymiana turbiny
witam wymieniłem turbo z silnika ahu na afn pasuje mi coś zrobić z komputerem bo wogule nie steruje tubiną . Musze podejść do mechanika i powiedzieć mu ze co musi mi zrobić kompem ????
-
[B5 AHU] Moduł haka
Witam mam zamiar założyć haka do auta i mam pytanie czy muszę założyć również moduł do instalacji proszę o info. Jaki hak polecacie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam mam pytanko czy bedzie miał ktoś waga na spocie dzisiaj ??? mam zamiar przyjechac
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujący a moc auta a jednomas?
witam kolego co było u ciebie z szarpaniem
-
[B5 AHU] Szarpanie Silnikiem
To nie jest dwumasa tylko silnik nierówno pracuje słychać go jak szatkuje podczas toczenia sie a jak stane to chodzi równo [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 20:51_________________________________________________wtryski juz zmieniłem i nic nie pomogło a wydaje mi sie ze obroty są ciut za niskie jak dodam gazu i obroty się podniesą się na 1tys obr/min to wtedy przestaje nierówno pracowac
-
[B5 AHU] Szarpanie Silnikiem
Witam mam problem mianowicie jak auto odpale silnik pracuje równo a jak auto zaczyna sie toczyć przy małej prędkości od 5 do 30 km/h obojętnie naluzie czy na wciśnięnty sprzęgle czy na biegu silnik zaczyna pracować nie równo tak jak by nie palił na wszystkie garczki i zaczyna całym autem telepać a jak sie zatrzyma silnik pracuje równo co to moze być czekam na porady pozdrawiam Michał
-
[B5 AHU] PO WYMIANIE TURBINY Z AHU NA AFN PROBLEM ZE STEROWANIEM TURBINY
witam włożyłem sterownik od 110 i auto śmiga śmiałoo i różnica jest ogramna pomiędzy 90 110 km polecam wymiane turbinki :>
-
[B5 AHU] PO WYMIANIE TURBINY Z AHU NA AFN PROBLEM ZE STEROWANIEM TURBINY
Wszystko przepiołem od AFN podciśnienia wtryski dlatego kupiłem całe auto nawet komputer przepiołem z licznikiem , ale imo nie puściło i mam delemat czy to niejest wina programu wole byc pewny niz iść w koszta
slowiketdi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta