Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FeLIcitas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra tylko teraz konkretna ilosc osob bo zamowilem na 12 i nie wiem czy styknie czy nie może nawet być za dużo :gwizdanie:
  2. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli wyjście aktualne? na ile osób rezerwacja?
  3. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.clubambasada.pl/ dokładam propozycję wyjścia...osobiście nie odwiedziłam tego klubu, ale słyszałam całkiem dobre opinie...
  4. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zauważył to była forma podrywu
  5. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sylwester coraz bliżej...macie jakieś plany?bo te łódzkie oferty cieniutkie jak sik pająka w tym roku...
  6. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jestem jak najbardziej za...Dj miksuje do tego na tej dżamprezie
  7. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja z Bartasem jesteśmy chętni...a czy impreza dotyczy zbliżającego się weekendu?
  8. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem czy jestesmy godni
  9. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Krzyski 100 lat od Asi i Bartusia
  10. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ma albo wyganiamy z forum :gwizdanie:
  11. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to przywiez mi ptaka DODO skąd Dodo na Rodos..jakąs wódkę rozumiem...ale Dodo...
  12. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    weź siostrę..to więcej osób przyjdzie może bo widać jakaś fajna foczka [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:13_________________________________________________ check zapala sie wtedy kiedy sterownik silnika zlapie istotny blad. w Twoim przypadku lapie uboga mieszanke i wypadajace zaplony. wiemy ze lambda pracuje prawidlowo, wiemy tez ze nie masz chipa. na podstawie logow widac jednak ze przeplywomierz podaje zawyzone wartosci. i wlasnie tu jest problem - sama przeplywka jako urzadzenie jest sprawna ale nie podaje prawidlowych wartosci do sterownika. silnik w jakims stopniu skoryguje sobie dawke paliwa itp itd. niemniej jednak jest to ograniczony zakres korekty. obawiam sie ze nie bedziesz mogl oddac tej przeplywki - na jakiej podstawie ? pisalismy rowniez ze musi to byc identyczna przeplywka a nie zamiennik :/ obawiam sie ze bedziesz sie musial wykosztowac po raz kolejny tym razem na ori - czy nowke czy uzywke to juz twoj wybor. mam nadzieje ze ktos sie wypowie w tej kwestii i podwazy moja opinie bo rozumiem ze pieniadze nie rosna na drzewach ja tam znajduję kasę nawet w sklepie z mięsiwem
  13. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widać szeroki odzew
  14. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no jak Kofanie Ty też
  15. FeLIcitas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja proponuje się spotkać w sobotę po 22 w okolicy Polibudy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.