Treść opublikowana przez Tomasz N
-
Wyciek oleju z silnika
ale to leci mi z prawej strony a wiązka jest z drugiej. zgzdza się ? zauważyłem , że leci w okolicy węża od układu chłodzenie , który wychodzi z głowicy
-
Wyciek oleju z silnika
sprawdzałem po umyciu silnika ale tem jest kiepskie dojście i za duzo nie widać ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Egr sie jest lekko mokry ..ale to leci gdzieś niżej ..i jakbyLECIAŁO Z egr to pod autem nie byłoby tyle nakapane..tak mi się wydaje dlatego zapytałen bo może ktoś miał cos podobnego
-
Wyciek oleju z silnika
Witam Mam problem z wyciekiem oleju z silnika. Olej pojawia sie pod pompą Vacu w okolicy kolektora wydechowego cylndra 4 ale wydaje mi się że cieknie skąś wyżej. Następnie ścieka między kolektorem po bloku silnika. Nie jest to jakiś wielki wyciek ale pojawiąja się plamy pod autem. Na początku myslam, że to leci uszczelka po głowica ale olej pojawia sie nad uszczelką.Sprawdzałem również uszczelke po pokrywą zaworów jest OK, sprawdzałem czy nie leci pod pompą vacu i jest też OK. Nie moge zlokalizować wycieku, Czy miał ktoś podobny problem lub ma jakiś pomysł? Zgóry dziękuje za jakieś sugestie bo pomysły mi się skończyły
-
Spadek mocy powyżej 2000 obrotów
Sprawdzałem jest wszystko OK a mocy nadal nie ma
-
Spadek mocy powyżej 2000 obrotów
Witam Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem posta ale na początek witam wszystkich Mam problem tak jak napisałem w tytule z spadkiem mocy powyżej 2000 obrotów. Sprawdzano VAG-iem i nie ma żadnych błędów. Turbina pompuje prawidłowo- również sprawdzno a auto nadal nie ciągnie. Sprawdzałem również drożność przewodów dolotowych wszystko jest ok. Czy może ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze może byc przyczyną? pozdrawiam Tomasz
-
[ALL B5] Resetowanie komputera pokładowego
chce zreseować średnie zużycie paliwa ... jeszcze niedawno to działało a teraz cos sie pochrzaniło
-
[ALL B5] Resetowanie komputera pokładowego
witam Mam problem z resetowaniem komputera pokładowego. wciskam przyciski na dzwigni wycieraczek i przytrzymuje ale nie resetuje komputera. Czy może ma ktoś jakiś pomysł w czym jest problem? pozdrawiam Tomasz
-
[ALL] Wzmacniacz antenowy - usytuowanie
radio orginał z navi i antena w tylnej bocznej szybie
-
[ALL] Wzmacniacz antenowy - usytuowanie
radio mi nie ściąga fal .. wyciagałem radio kable ok
-
[ALL] Wzmacniacz antenowy - usytuowanie
witam Przepraszam, że pytan bo temat znalazłem ale nie do końca jest jasne a mianowicie gdzie dokładnie znajduje się wzmacniacz antenowy w moim aucie ( B5 kombi 2001) i jak się do niego dostać. Jest napisane, żew tylnym słupku ale gdzie za siedzeniem czy tam gdzie tylna lampa? pozdrawiam Tomasz N
-
[ALL B5] Problem z kierunkowskazami
jak podłącze przyczepke jet ok czyli on cały czas widzi przyczepke....
-
[ALL B5] Problem z kierunkowskazami
- [ALL B5] Problem z kierunkowskazami
Witam Mam w moim aucie orginalny hak holowniczy. Wczoraj pojeździłem troche z przyczepką samochodowa. Po odczepieniu wtyczki od przyczepki kierunkowskazy zaczęły bardzo szybko migać jakby przepalona była jakaś żarówka ale nie jest. Może te odłączenie nie ma nic wspólnego z awaria ale wole to napisać. Czy ktoś mi podpowie co to może być? pozdrawiam Tomasz- [ALL B5] Radio z nawigacją nie znajduje stacji
orginalne radio audi nie wiem jaka to marka- [ALL B5] Radio z nawigacją nie znajduje stacji
Witam Mam problem z radiem z nawigacja bo nie wiem jak ustawić manualne szukanie fali a jak szuka automatycznie to nic nie znajduje. Jak sprawdzić czy wina lezy po stronie anteny czy radia? pozdrawiam tomasz- [ALL B5] Wciśnięty przycisk climatronica
Witam Mam wciśnięty przycisk panelu climatroinica "ECO' Jeżeli go podważe to wychodzi ale po kolejnym wciśnięciu znowu nie odbija. Czy jest to do zrobienia ?a jeżeli jak to proszę o poradę. pozdrawiam tomasz- [ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)
a jak mogę zmienić te ustawienie? jak włoże kluczyk pojawia się te standardowe ustawienie i pozostałe przyciski na panelu nie działają co z tym mogę zrobić pozdrawiam Tomasz- Wymontowanie radia z nawigacją
a w którym miejscu one sa bo patrze na to radio i ich nie widze- Wymontowanie radia z nawigacją
a co to ori jestem laikiem normalne radio to wiem ale z nawigacją tak samo?- Wymontowanie radia z nawigacją
Witam Proszę o krótki instruktaż jak wymontować radio z nawigacją pozdrawiam Tomasz- [ALL] Inne ustawienia na innym kluczyku
Witam Jesten nowyn posiadaczem audi B5 2001 rok. Auto sprowadziłem z niemiec. Po zjechaniu z lawety mogłem sterować przyciskami na panelu klimatronica. Po chwili juz nie. Posiadam trzy kluczyki dorabiane przez niemca. Przy włożeniu kazdego kluczyka do stacyjki mam inne ustawienia na panelu i ręcznie nie moge nic zrobić. Raz jest auto, raz temp. 28 i wentylatory a pozostałe guziki nie działają . Wyczutałem że układ klimatyzacji koduje się samdo każdego kluczyka w zależnoźci od ustawienia. Jak to przywrócić do normalnej pracy żebym mógł wykonywać ustawienia ręcznie. Prosze o szybką pomoc pozdrawiam Tomasz- [B6 AVF] Wyciek z zaworu EGR
witam Na czytałem się troche na temat wycieku oleju w okolicach EGR ale U mnie natomiast robi się mokro gdzieś w okolicach wejścia do zawory EGR od dołu metalowej rury od turbo i leci na kolektor dolotowy pierwszego cylindra od przestrzeni pasażerskiej. CZy jest mozliwość że jest uszkodzona uszczelka między tą rurą a zaworem EGR? czy może leci na łączeniu zaworu EGR z rurą kolektora dolotowego. Proszę o podpowiedź może ktoś ma z tym jakieś doświadczenie. pozdrawiam Tomasz- [ALL B6] Brak ogrzewania tylnej szyby
na bocznych tylnych mam na myśli te w bagażniku chodzi mi o kombi są też na nich takie same ściezki jak na tylnej.. czy to nie ogrzewanie? pozdrawiam Tomasz- [ALL B6] Brak ogrzewania tylnej szyby
ale boczne też nie grzeją ... a wydaje mi się, że powinny razem..chyba że się myle- [ALL B6] Regulacja przednich świateł
witam chciałem dzisiaj ustawić światła mijania i po prawej stronie nie działa mi regulacja. Kręce śrubą a świałto ani rusz a jak reguluje wysokość elektrycznie lampa chodzi. Chciałem nadmienić, że chodzi o lampe soczewkową . Koledzy proszę o pomoc co może być przyczyna i co mogę zrobić żeby było OK!! pozdrawiam Tomasz - [ALL B5] Problem z kierunkowskazami