Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tommyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. logi są w trzecim poście
  2. Panowie mam problem.. po odpaleniu VCDS i zalogowanie sie w BS 003 program pokazuje MAP (wymagany i aktualny) i coś jeszcze po zalogowaniu BS 011 pokazuje ERROR - powinien chyba załączać cyklicznie EGR i turbo? Nie wiem czy robię coś źle ??? Czy możliwe, żeby ECU był z innego? Po odpaleniu VCDS w lewym górnym rogu oprócz jakiegoś numeru pokazuje oznaczenie AHU
  3. Czyli teraz dobrze by było zrobić logi, żeby zobaczyć jak wszystko działa ?
  4. Oki, jutro działam A co do narobienia to trening czyni mistrzem A więc zrobione: 011 BS zakres od 0 do 0,8 003 BS zakres od 0 do 0,8 zero przy OFF - 0,8 przy ON (cyklicznie)
  5. Witam wszystkich, sorki za przerwę w temacie ale praca,praca... a więc tak: kolektor wypalony, EGR zatkany. zrobiłem pomiary wakuometrem i wyszlo jak na załączonym schemacie http://chomikuj.pl/tomaszpia/schemat+pod,4879957796.pdf file:///C:/Users/Dom/Desktop/schemat%20pod.pdf Rzućcie okiem może to coś rozjaśni... Komentarze mile widziane
  6. Witam, dzisiaj wymieniłem wszystkie wężyki podciśnienia oraz zaślepiłem egr Auto jeździ jak by lepiej się zbiera od dołu EGR zanieczyszczony dość znacznie, osad około 3 mm w środku - zastanawiam się czy nie wyczyścić kolektora ssącego za pomocą jakiegoś preparatu bo w nim pewnie tak samo? może po czyszczeniu zrobić logi i zobaczyć jak będą wyglądać ??
  7. Witam i WIELKIE dzięki za zainteresowanie tematem A więc po kolei: - filtr paliwa i powietrza nowy, - wakuometr zamówiony, tylko za bardzo nie wiem co nim pomierzyć i gdzie? W wolnej chwili ogarnę wszystko tak jak napisałeś i wrzucę logi... Chciałbym jeszcze zamontować wtryski 216 i potem mapa, ale to chyba dopiero po ogarnięciu auta Jeszcze raz za zainteresowanie tematem - w połowie sierpnia jadę nad morze i chciałbym mieć już wszystko z głowy
  8. Właśnie w tym jest problem, gdybym miał w okolicy kumatego mechanika to nawet bym nie zaczynał tego wątku Niestety u mnie nie ma takich Dobra jutro jeszcze raz dolot, lepiej sprawdzić dwa razy i być pewnym na 100%, wymienię wszystkie wężyki, a później logi i zobaczymy co będzie ...
  9. OKI, w sumie to chyba coś zrobiłem: - dolot sprawdzony cały, nie ma nieszczelności, - podciśnienie sprawdziłem, ale wymienię profilaktycznie wszystkie wężyki - aby spać spokojnie i być pewnym Grosz mogę wydać, nie ma problemu ... tylko mechanicy więcej psują i kantują niż potrafią naprawić, jeżeli o to ci chodzi. Zrobię teraz logi i zobaczymy czy coś się zmieniło...
  10. Witam, przepływka wyczyszczona, czujnik też - w sumie wszystko było czyściutkie ... Co dalej, robić logi czy sprawdzać coś jeszcze, sprawdziłem jeszcze wszystkie wężyki od podciśnień - nigdzie nie widać nieszczelności. profilaktycznie wymienię chyba wszystkie wężyki, a co z przepływką? Czy chodzi jakoś fatalnie i myśleć o jej wymianie? W VAG-u nie pokazuje żadnych błędów.
  11. Wielkie dzięki sprawdzimy
  12. lukaszooo czy mógłbyś rzucić jeszcze okiem na logi mojego brata http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324055-analiza-logow-afn/ Czyli plan na jutro przepływka, czujnik do sprawdzenia-wyczyszczenia. Czy możesz mi napisać jakie logi zrobić po czyszczeniu ???
  13. Dzieki lukaszooo za cierpliwość do mnie i moich postów A wiec łopatologicznie sprawdzić wszystkie zawory (N75, N18, pompę vacuum) czujnik doładowania i cały dolot ? Turbo musiałem oddać do regeneracji bo były rozwalone łopatki
  14. OKi, logi poprawione dynamiczne: http://vaglog.pl/log_222137.html http://vaglog.pl/log_222138.html http://vaglog.pl/log_222139.html http://vaglog.pl/log_222140.html http://vaglog.pl/log_222141.html http://vaglog.pl/log_222135.html http://vaglog.pl/log_222136.html statyczne http://vaglog.pl/log_222145.html http://vaglog.pl/log_222146.html http://vaglog.pl/log_222147.html http://vaglog.pl/log_222148.html http://vaglog.pl/log_222142.html http://vaglog.pl/log_222143.html http://vaglog.pl/log_222144.html BS http://vaglog.pl/log_222149.html http://vaglog.pl/log_222150.html Auto niedawno kupione przez mojego brata, było w nim coś grzebane, ale zobaczymy co wyjdzie z logów ?
  15. Sterowanie turba, czyli chodzi o gruszkę??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.