Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pioneer1000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. DP ze sportowych katem,do 2.0tfsi moze cos polecasz? nie musi być drogi:) najlepiej link z allegro ?
  2. Witam, Chciałbym zrobić dodatkowe zabezpieczenie takie jak ukryty przełącznik od pompy paliwa, ktoś coś takiego robił? 2.0tfsi
  3. Witajcie . Mam zawieszenie 1BE, ale mam pytanie, czy górne gumowe mocowanie sprężyny jest takie same jak w 1BA?
  4. opony 255 35 20
  5. Mam zawieszenie 1BE, zalozylem felgi 8,5J 20" et 33. Chciałbym jakos podnieść tyl auta delikatne, gdyż na progach zwalniających troche mi ociera, jakie najprostrze rozwiazanie? moze jakies gumy pod sprężyny?? moze sprężyny od 1BA? Pozdro
  6. Mi to nie przeszkadza, można się przyzwyczaić, ale za to jak wygląda
  7. 255/35/R20, nawet jak licznik oszukuje to tylko 2-3 km/h i raczej wielkiej różnicy to nie robi, nic to nie zmienia, jak to sprawdziłeś? GPS?
  8. 8,5J 19" >>>>> 9J 20" Jak wam się podoba?
  9. Hej. Mam zawieszenie S line , kola 255/35/19 czy wejdą tam 20" i jakie et? ? bez przeróbek zawieszenia.
  10. pioneer1000 opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam wszystkich. Od nie dawna zauważyłem że gdzieś olej mi ucieka, dziś znalazłem pewne miejsce , od strony kolektora wydechowego jest zapocenie pod śrubą.. czy możliwe by leciało z pod tej śruby? silnik 2.0tfsi, uszczelka pokrywy zaworów cala.. przynajmniej nie widzę by się pocila. proszę o pomoc
  11. witam. zauwazylem ze akumulator mi ktorko trzyma, wiec postanowilem kupic drugi i co sie okazalo znowu ta sama sytuacjia, szybko sie rozladowuje.... skoro zostawiam zamkniete audi alarm wlaczony czy moze byc jakis inny pobur mocy skoro aku pada? dodam ze mam podlaczene naglosnienie tuba wzmacniacze itd. nie wiem czy to mam jakis wplyw na to wydaje mi sie ze nie bo wczesniej tego nie bylo.. z gory dzeki za odpowiedzi
  12. witam serdecznie. zastanawiam sie jak podniesc skutecznie moc w mojej 1.8 t. czy zmiana turbiny sie oplaci? czy duzo jest przy tym roboty? i czy wogle ma sens...
  13. witam wszystkich. w moim audi okazalo sie ze zapchany byl kat a nie pierdzilenol rozdzad :>
  14. no przyznam sie ostro jezdze ale nadal nie mam pojecia co t moze byc, za jakes 2 tyg wracam do niemiec zaprowadze do mechanika to sie okaze.....
  15. a wiec chyba bede musial jechac do mechanika, tylko mam nadzieje ze duzo mnie to nie bedzie kosztowac no i mam nadzieje ze to nie rozrzad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.