-
Wydech 2.0 TFSI - za cichy
DP ze sportowych katem,do 2.0tfsi moze cos polecasz? nie musi być drogi:) najlepiej link z allegro ?
-
pioneer1000 obserwuje zawartość Odcięcie pompy paliwa
-
Odcięcie pompy paliwa
Witam, Chciałbym zrobić dodatkowe zabezpieczenie takie jak ukryty przełącznik od pompy paliwa, ktoś coś takiego robił? 2.0tfsi
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Witajcie . Mam zawieszenie 1BE, ale mam pytanie, czy górne gumowe mocowanie sprężyny jest takie same jak w 1BA?
-
Zawieszenie 1BE i felgi 20"
-
Zawieszenie 1BE i felgi 20"
Mam zawieszenie 1BE, zalozylem felgi 8,5J 20" et 33. Chciałbym jakos podnieść tyl auta delikatne, gdyż na progach zwalniających troche mi ociera, jakie najprostrze rozwiazanie? moze jakies gumy pod sprężyny?? moze sprężyny od 1BA? Pozdro
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mi to nie przeszkadza, można się przyzwyczaić, ale za to jak wygląda
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
255/35/R20, nawet jak licznik oszukuje to tylko 2-3 km/h i raczej wielkiej różnicy to nie robi, nic to nie zmienia, jak to sprawdziłeś? GPS?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Hej. Mam zawieszenie S line , kola 255/35/19 czy wejdą tam 20" i jakie et? ? bez przeróbek zawieszenia.
-
Wyciek oleju
Witam wszystkich. Od nie dawna zauważyłem że gdzieś olej mi ucieka, dziś znalazłem pewne miejsce , od strony kolektora wydechowego jest zapocenie pod śrubą.. czy możliwe by leciało z pod tej śruby? silnik 2.0tfsi, uszczelka pokrywy zaworów cala.. przynajmniej nie widzę by się pocila. proszę o pomoc
-
akumulator sie rozladowuje
witam. zauwazylem ze akumulator mi ktorko trzyma, wiec postanowilem kupic drugi i co sie okazalo znowu ta sama sytuacjia, szybko sie rozladowuje.... skoro zostawiam zamkniete audi alarm wlaczony czy moze byc jakis inny pobur mocy skoro aku pada? dodam ze mam podlaczene naglosnienie tuba wzmacniacze itd. nie wiem czy to mam jakis wplyw na to wydaje mi sie ze nie bo wczesniej tego nie bylo.. z gory dzeki za odpowiedzi
-
zmiana turbiny
witam serdecznie. zastanawiam sie jak podniesc skutecznie moc w mojej 1.8 t. czy zmiana turbiny sie oplaci? czy duzo jest przy tym roboty? i czy wogle ma sens...
-
[B5 AEB] Brak mocy, huk, głośna praca i brak możliwości uruchomienia silnika
witam wszystkich. w moim audi okazalo sie ze zapchany byl kat a nie pierdzilenol rozdzad :>
-
[B5 AEB] Brak mocy, huk, głośna praca i brak możliwości uruchomienia silnika
no przyznam sie ostro jezdze ale nadal nie mam pojecia co t moze byc, za jakes 2 tyg wracam do niemiec zaprowadze do mechanika to sie okaze.....
-
[B5 AEB] Brak mocy, huk, głośna praca i brak możliwości uruchomienia silnika
a wiec chyba bede musial jechac do mechanika, tylko mam nadzieje ze duzo mnie to nie bedzie kosztowac no i mam nadzieje ze to nie rozrzad
pioneer1000
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta