Treść opublikowana przez szysz4
-
[ALL B5] Nie działa pilot
stara działała i zaczeło sie tak dziać,potem wymieniłem na nową,raz dzałało raz nie a teraz juz wcale
-
[ALL B5] Nie działa pilot
witam,mam problem z pilotem,otóż centralny nie reaguje po nacisnieciu na guzik na pilocie,wczesniej przy otwieraniu migały kierunki a z czasem przestały i potem to juz tylko czasami otwierało z pilota,włożyłem ostatnio kluczyk ,zapaliłem i włączyłem pilota i działał centralny,ale juz po zgaszeniu nic nie działało,co z tym zrobic?,pozdrawiam
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
fajna furka ale ta klapa to bezsensu mod po co było zmieniac???
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
no własnie a dobry japoniec nie jest zły,kumpel kupił ostatnio eclipse 94 rok i jest zadowolony po porzesiadce z e36
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
pisałem wyżej ze nie moze byc kanciaste, wiec corrado odpada choc tez mi sie podoba
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
bedzie eclipse, celica albo prelude, tylko cieżko cos dobrego znaleźć
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
przeczytałem, i poprosiłem tylko o linki zeby było dokładnie , nie wszyscy od razu sie na wszystkim znają.....
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nie rozumiem pytania , co mam ci dać ?? linka do brzeszczotu którym naciąć błotnik ??? do minii którą należy zabezpieczyć przycięty błotnik ??? do pędzelka którym nakładać minie ??? linka do kabla służącego do przerobienia wtyczek ??? czy moze do lamp których jest oporowo na allegro ??? hahaha,bardzo śmieszne no dawaj ten brzeszczot:)))przeciez wiesz ze chodzi o częsci które sa potrzebne żeby to wszystko złożyc:)
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
witam, moze mi ktos dac linki z allegro co trzeba kupic do wymiany na lampy poliftowe????
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
musi byc opływowe,zero kantów jesli chodzi o wyglad....
-
[B5 AFN] granatowy avant nowy grill
- Jakie coupe z lat 90 tych???
te] i jak ta prelude??silnik,spalanie,jak sie ogólnie sprawowała????- Jakie coupe z lat 90 tych???
hehhe śmieszne te foty calibry sebring za duzy:)- [B5 AFN] granatowy avant nowy grill
zmieniłem grill na poliftowy, ale jak bedzie okazja to od s4 sie założy: a tu sie pobawiłem z ramka na czarno walnałem( za te 2 grile 90zł )))- Jakie coupe z lat 90 tych???
a co???ładny samochód szkoda ze wiekszośc dojebana przez chłopaków spod remizy,ale jak cos to i tak z niemcowni trzeba sciagać,no astra ładniejsza ale droższa....- Jakie coupe z lat 90 tych???
mi tez sie podoba ale to ma byc dla żony,więc troche za stara sylwetka b3 które z tych; Honda prelude,honda civic coupe, honda accord coupe, mazda mx-3,mazda mx-6, opel calibra, moze astra 2 bertone (jakby starczyło kasy) toyota celica (jak zrobic ankiete zeby mozna było zagłosowac????) no i zostały jescze te które wizualnie nie za bardzo sie podobaja czyli coupe b3\4, merc 124, bmw e36- Jakie coupe z lat 90 tych???
mercedes, no ciekawie sie robi:)- Jakie coupe z lat 90 tych???
bmw raczej nie bo ma to byc dla zony a jej za bardzo sie nie podobają e36( no może te nowsze, ale są juz droższe) ja tylko musze dopilnowac zeby miało około 150 km i wystarczy honda legend????hmm musze poczytac o niej,myslałem o hondzie civic lub prelude- Jakie coupe z lat 90 tych???
witam,musze kupić 2 wóz najlepiej jakieś coupe z lat 90 do 10 000 zł?co polecacie????- [B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
fajny kolorek,ładnie się prezentuje, relingi- [B5 AFN] granatowy avant nowy grill
Witam,postanowiłem przedstawić swoja audi a4 z rocznika 1998,Sprowadziłem ją z niemiec po około 2 latach poszukiwań, a że auto nie było aż tak potrzebne mogłem sobie pozwolic na tak długie szukanie odpowiedniego egzemplarza stan z licznika 187 tys,i być może jest orginalny sądząc po stanie auta, wyposażenie chyba standard 2xszyby elektr. climatronic,a co do modów to jeszcze nie wiem,zależy jak pozwola fundusze, napewno grill- myśle o s4,sciemnic troche szyby, jkies fele na lato i jakies nowsze lampy, zauważyłem ze większośc poleca polifty więc chyba na takie wymienie.mozejakies porady jak lekko podniesc moc zeby silniczkowi nie zaszkodziło??- Ruda A4 z Lubartowa
nie chodzi o to,tylko o to że jesli Mu się podobają to po co ma zmieniac???- Ruda A4 z Lubartowa
a to niby dlaczego????- Ruda A4 z Lubartowa
jak Ci sie podobaja to nie zmieniaj,niedługo wszyscy beda mieli polifty i bedą zmieniac bo okaża sie za stare......- [B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
co się tak wszyscy tego chromu z ramki pozbywaja???czyż nie dodaje on klasy audi?na czarno pasuje do golfów i innych.chociaz jak dobrze zrobione to w niektórych a4 pasuje:) - Jakie coupe z lat 90 tych???