Treść opublikowana przez Andzia_P
-
Skradzione
Cześć , podaję jeszcze numer skradzionego autka VIN WAUZZZ8P68A166030 (dla przypomnienia czarne Audi A3 sportsback 2.0tdi, bez oznakowań z tyłu, 5-drzwiowe, dwa foteliki dziecięce z tyłu), numer tel moge podać przez PW moje gg 20648582
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzien doberek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawzajem ja też się zwijam dobrej nocy wszystkim- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak się przez moment zastanawiałam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ha ha ha [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________u mnie jak samochód już poleciał to teraz policji pełno, Solid przyniósł swoje ulotki bogactwo urodzaju- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
normalnie cholera mnie bierze jak sobie o tym pomyślę bramę to chyba sobie na noc pod napięcie podłączę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak mnie słuchy doszły, że na następny dzień po mojej poleciała następna A3[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________może dlatego chwilowo (pewnie) ich więcej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie na Grunwaldzkiej lawetka raczej nie wchodzi w grę trudno by było im być niezauważonym[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________zresztą po mojej juchcie policja jakoś wzmożyła patrole u nas, bo zaczęli się sporo kręcić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale z tą wtyczką to niezły numer- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podasz mi namiary na niego, jak nic nie znajdę bliżej to może się do niego wybiorę, w Poznaniu krucho z kimś sensownym, aż strach gdzieś auto zostawić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie masz tą złotą rączkę?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odkurzacz, suszarka też dobrze robią- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albi zipem [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:56_________________________________________________a zabezpieczenia oki, ale skąd wezmę zaufanego magika, te luntrusy z salonów autoryzowanych mam wrażenie że też juchcą informacjami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a fakt, grają w niedzielę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wisła-Lech nie gra, z tego co czytałam mecz odwołany jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w tym tygodniu znowu może być wszystko pozamykane, coś przebąkują o pogrzebie w weekend. Sieci handlowe mają być wtedy zamknięte...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzien doberek u nas słoneczko a do kolegi Bartka naiwna nie jestem ale nadzieja to jedyne co Ci po kradzieży pozostaje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałam, ale auto było jeszcze w leasengu więc nie wiem na ile będę kopnięta na kasę, wszystko teraz zależy na ile wyceni mi je ubezpieczyciel, auto było już po roku więc 100% przepada [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:14_________________________________________________powiem Wam w ramach humoru że dwa dni po juchcie przyszedł do mnie Solid w sprawie ochrony :> dooobre nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wtedy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam się nie zamierzam poddawać, za dużo rzeczy dla dzieci miałam w samochodzie i prędzej czy później będą chcieli to gdzieś pchnąć....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki nie ma co się ścinać, juma nie śpi i trzeba o tym pamiętać... nasze biedne audiątka są ostatnio jakoś bardziej pod ostrzałem. Ja się też piszę na spoty 18 i 25. Na razie nie mam planów na następne weekendy, więc chętnie się pojawię na żywo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiecie co by się w tym mieście (i nie tylko tym) nie działo, jest na to niejako przyzwolenie nikt w tych sprawach nic nie robi, a tzw. dziuple to prawie jawne garaże na strzeżonych osiedlach itp. Sama na takich mieszkałam to wiem co na nich się dzieje. Parkowanie samochodów bez blach są na porządku dziennym. A na spociku na pewno się stawię, w końcu zostało mi jeszcze jedno autko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie tak jest, chociaż u mnie aż taką ekipę od razu chyba by zauważono, mam policję na Rycerskiej na przeciwko, na dyżurce przecież 24 h siedzą, trzy osoby krecące się po parkingu chyba nie należą do codzienności [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 15:06_________________________________________________dokładnie tak, ale autko dostałam z okazji narodzin naszego pierwszego dziecka więc emocjonalnie troche się z nim związałam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ból okrutny, ale jest jeszcze we mnie iskierka nadzieji że te gnoje gdziś tą moją A3-ką wpadną, miała z tyłu dwa foteliki dziecięce, więc rzucała się w oczy, swoją drogą babie ukraść autko ... bez skrupułów to złodziejstwo teraz.. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 14:39_________________________________________________wiesz, tego dnia kiedy mi ukradli auto trzy razy wracałam sprawdzić czy jest zamknięte, a mój mąż o 2.30 był jeszcze na podjeździe i auto stało, więc mieli naprawdę mało czasu na juchte... a co do zabezpieczeń to słyszczałam że na wszystko już coś mają, to tylko kwestia ilości czasu poświęconego na włamianie... a włamań coraz więcej bo policja jedyne co robi to czeka 30 dni na umorzenie śledztwa, gdyby wiedzieli że nie są w tym kraju bezkarni to by się tak nie szarogęsili. Byłam dzisiaj na giełdzie i wiecie co... to największa jawna juchta pod słońcem... dopóki takie będą istniały dopóty będziemy pozbywać się swoich aut niestety...[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 14:44_________________________________________________Dajcie znać jak będzie coś wiadomo o nowym spocie, chętnie włączę się do spokań.. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00