Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andzia_P

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andzia_P

  1. Andzia_P odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Cześć , podaję jeszcze numer skradzionego autka VIN WAUZZZ8P68A166030 (dla przypomnienia czarne Audi A3 sportsback 2.0tdi, bez oznakowań z tyłu, 5-drzwiowe, dwa foteliki dziecięce z tyłu), numer tel moge podać przez PW moje gg 20648582
  2. dzien doberek
  3. nawzajem ja też się zwijam dobrej nocy wszystkim
  4. tak się przez moment zastanawiałam
  5. ha ha ha [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________u mnie jak samochód już poleciał to teraz policji pełno, Solid przyniósł swoje ulotki bogactwo urodzaju
  6. normalnie cholera mnie bierze jak sobie o tym pomyślę bramę to chyba sobie na noc pod napięcie podłączę
  7. tak mnie słuchy doszły, że na następny dzień po mojej poleciała następna A3[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________może dlatego chwilowo (pewnie) ich więcej
  8. u mnie na Grunwaldzkiej lawetka raczej nie wchodzi w grę trudno by było im być niezauważonym[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________zresztą po mojej juchcie policja jakoś wzmożyła patrole u nas, bo zaczęli się sporo kręcić
  9. ale z tą wtyczką to niezły numer
  10. podasz mi namiary na niego, jak nic nie znajdę bliżej to może się do niego wybiorę, w Poznaniu krucho z kimś sensownym, aż strach gdzieś auto zostawić
  11. a gdzie masz tą złotą rączkę?
  12. odkurzacz, suszarka też dobrze robią
  13. albi zipem [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:56_________________________________________________a zabezpieczenia oki, ale skąd wezmę zaufanego magika, te luntrusy z salonów autoryzowanych mam wrażenie że też juchcą informacjami
  14. a fakt, grają w niedzielę
  15. Wisła-Lech nie gra, z tego co czytałam mecz odwołany jest
  16. a w tym tygodniu znowu może być wszystko pozamykane, coś przebąkują o pogrzebie w weekend. Sieci handlowe mają być wtedy zamknięte...
  17. dzien doberek u nas słoneczko a do kolegi Bartka naiwna nie jestem ale nadzieja to jedyne co Ci po kradzieży pozostaje
  18. miałam, ale auto było jeszcze w leasengu więc nie wiem na ile będę kopnięta na kasę, wszystko teraz zależy na ile wyceni mi je ubezpieczyciel, auto było już po roku więc 100% przepada [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:14_________________________________________________powiem Wam w ramach humoru że dwa dni po juchcie przyszedł do mnie Solid w sprawie ochrony :> dooobre nie
  19. ja tam się nie zamierzam poddawać, za dużo rzeczy dla dzieci miałam w samochodzie i prędzej czy później będą chcieli to gdzieś pchnąć....
  20. chłopaki nie ma co się ścinać, juma nie śpi i trzeba o tym pamiętać... nasze biedne audiątka są ostatnio jakoś bardziej pod ostrzałem. Ja się też piszę na spoty 18 i 25. Na razie nie mam planów na następne weekendy, więc chętnie się pojawię na żywo
  21. wiecie co by się w tym mieście (i nie tylko tym) nie działo, jest na to niejako przyzwolenie nikt w tych sprawach nic nie robi, a tzw. dziuple to prawie jawne garaże na strzeżonych osiedlach itp. Sama na takich mieszkałam to wiem co na nich się dzieje. Parkowanie samochodów bez blach są na porządku dziennym. A na spociku na pewno się stawię, w końcu zostało mi jeszcze jedno autko
  22. pewnie tak jest, chociaż u mnie aż taką ekipę od razu chyba by zauważono, mam policję na Rycerskiej na przeciwko, na dyżurce przecież 24 h siedzą, trzy osoby krecące się po parkingu chyba nie należą do codzienności [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 15:06_________________________________________________dokładnie tak, ale autko dostałam z okazji narodzin naszego pierwszego dziecka więc emocjonalnie troche się z nim związałam
  23. ból okrutny, ale jest jeszcze we mnie iskierka nadzieji że te gnoje gdziś tą moją A3-ką wpadną, miała z tyłu dwa foteliki dziecięce, więc rzucała się w oczy, swoją drogą babie ukraść autko ... bez skrupułów to złodziejstwo teraz.. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 14:39_________________________________________________wiesz, tego dnia kiedy mi ukradli auto trzy razy wracałam sprawdzić czy jest zamknięte, a mój mąż o 2.30 był jeszcze na podjeździe i auto stało, więc mieli naprawdę mało czasu na juchte... a co do zabezpieczeń to słyszczałam że na wszystko już coś mają, to tylko kwestia ilości czasu poświęconego na włamianie... a włamań coraz więcej bo policja jedyne co robi to czeka 30 dni na umorzenie śledztwa, gdyby wiedzieli że nie są w tym kraju bezkarni to by się tak nie szarogęsili. Byłam dzisiaj na giełdzie i wiecie co... to największa jawna juchta pod słońcem... dopóki takie będą istniały dopóty będziemy pozbywać się swoich aut niestety...[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 14:44_________________________________________________Dajcie znać jak będzie coś wiadomo o nowym spocie, chętnie włączę się do spokań..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.