-
Sygnalizacja dźwiękowa po przekręceniu zapłonu.
witam sam sobie odpowiedziałes. 3 sygnały oznaczaja usterke.. sprawdz tez płyn hamulcowy
-
kontrola pozycji pedału hamulca
żeby to było takie proste.. mam tak tam wszystko zabudowane ze reki włozyc nie moge
-
kontrola pozycji pedału hamulca
Witam wyskoczył mi bład 741 - kontrola pozycji pedału hamulca; nieprawidłowy sygnał , usterka sporadyczna po wcisnieciu hamulca znika miganie kontrolki wszystkie światła stopu swiecą jakies sugestie ? ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 10:30 ---------- nikt sie nie spotkał z tym błedem ?
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
tylko blokady ?
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
z tego co widziałem na aukcjach to ta pętla jest razem ze stacyjką do kupienia... mam centralny z kluczyka wiec zrobie tylko stacyjke.. jezeli dobrze rozumiem.. nowa stacyjka plus petla i wymienic bebechy w pilocie ? musi byc to byc jakos oznaczona stacyjka ?
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
A jesli kupie sama stacyjke to bede musial cos robic oprocz wymiany ?
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
dzięki za odp nawet srubokretem moge uruchomic wszystko teraz no ta petla jest połamana i jeden drucik który tam jest uległ zniszczeniu.. co bede musial zrobic jesli wymienie całą stacyjke i dam nowy klucz ? i jaka stacyjke szukac? musi byc ona dokladnie z mojego modelu [ 2.5 tdi 98 rok ] czy moge włozyć np z innej a4 np benzynowej
-
Wymiana stacyjki i zamków po próbie kradzieży
Witam Wczorajszej nocy komuś sie zachciało pojeżdzić moja a czwórka.. Jakoś udaje mi się uruchomić tablice rozdzielcza za pomocą kluczyka ale przy próbie uruchomienia miga mi zółta kontrolka z kluczykiem i od razu gaśnie Co musze wymienic oprócz stacyjki ? za zdjeciu dodaje co znalazłem.. http://www66.zippyshare.com/scaled/54996264/file.html
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów
ja to mialem i byl brak napiecia w przeplywomierzu
-
[B5 AVV] Problem po złym włożeniu bezpiecznika
sprawa rozwiazana brak napiecia w przepływomierzu...
-
[B5 AVV] Problem po złym włożeniu bezpiecznika
myslisz ze to bedzie to ?
-
[B5 AVV] Problem po złym włożeniu bezpiecznika
wiec tak problem sie nasilil... obroty szaleja.. na zimnym silniku sie dlawi... przerywa.. trzeba mu depnac zeby poszedl
-
[AW B5] Moja Audi a4
Nic straconego! Jeszcze można ją odratować! . Powodzenia w modach i czekamy na fotki z rezultatami! (lampy szukaj allegro - zespolone valeo, 2gi lift, 99-01r) znalazłem http://allegro.pl/item970007716_audi_a4_b5_99_01_reflektory_valeo_oryginal_fv.html wlasnie o takie mi chodzi smieszne angel eyesy kosztuja niewiele mniej ale tu mam oryginał wiec chyba sie na nie pokusze
-
[AW B5] Moja Audi a4
powiem szczerze ze wolałbym oryginalne zderzaki. [ zakupiłem juz tył ale bedzie czekac mnie wizyta u lakernika zeby był w kolorze..] foto nizej zamontowanie to chwila.. jest ciut ciemniejszy ale trzeba sie dobrze przypatrzec no ale juz ja tak kupiłem... [ z tymi brewkami i grillem ] no chcialbym zalozyc soczekwe z przodu
-
[AW B5] Moja Audi a4
zaraz postaram sie zdemontowac to. macie moze namiary gdzie moge dostac lampy przednie po filcie ? ale soczewka.. [ nie wiem czy inne wyszly ]
paulmiller
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta