Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paulmiller

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam sam sobie odpowiedziałes. 3 sygnały oznaczaja usterke.. sprawdz tez płyn hamulcowy
  2. żeby to było takie proste.. mam tak tam wszystko zabudowane ze reki włozyc nie moge
  3. Witam wyskoczył mi bład 741 - kontrola pozycji pedału hamulca; nieprawidłowy sygnał , usterka sporadyczna po wcisnieciu hamulca znika miganie kontrolki wszystkie światła stopu swiecą jakies sugestie ? ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 10:30 ---------- nikt sie nie spotkał z tym błedem ?
  4. z tego co widziałem na aukcjach to ta pętla jest razem ze stacyjką do kupienia... mam centralny z kluczyka wiec zrobie tylko stacyjke.. jezeli dobrze rozumiem.. nowa stacyjka plus petla i wymienic bebechy w pilocie ? musi byc to byc jakos oznaczona stacyjka ?
  5. A jesli kupie sama stacyjke to bede musial cos robic oprocz wymiany ?
  6. dzięki za odp nawet srubokretem moge uruchomic wszystko teraz no ta petla jest połamana i jeden drucik który tam jest uległ zniszczeniu.. co bede musial zrobic jesli wymienie całą stacyjke i dam nowy klucz ? i jaka stacyjke szukac? musi byc ona dokladnie z mojego modelu [ 2.5 tdi 98 rok ] czy moge włozyć np z innej a4 np benzynowej
  7. Witam Wczorajszej nocy komuś sie zachciało pojeżdzić moja a czwórka.. Jakoś udaje mi się uruchomić tablice rozdzielcza za pomocą kluczyka ale przy próbie uruchomienia miga mi zółta kontrolka z kluczykiem i od razu gaśnie Co musze wymienic oprócz stacyjki ? za zdjeciu dodaje co znalazłem.. http://www66.zippyshare.com/scaled/54996264/file.html
  8. ja to mialem i byl brak napiecia w przeplywomierzu
  9. sprawa rozwiazana brak napiecia w przepływomierzu...
  10. myslisz ze to bedzie to ?
  11. wiec tak problem sie nasilil... obroty szaleja.. na zimnym silniku sie dlawi... przerywa.. trzeba mu depnac zeby poszedl
  12. Nic straconego! Jeszcze można ją odratować! . Powodzenia w modach i czekamy na fotki z rezultatami! (lampy szukaj allegro - zespolone valeo, 2gi lift, 99-01r) znalazłem http://allegro.pl/item970007716_audi_a4_b5_99_01_reflektory_valeo_oryginal_fv.html wlasnie o takie mi chodzi smieszne angel eyesy kosztuja niewiele mniej ale tu mam oryginał wiec chyba sie na nie pokusze
  13. powiem szczerze ze wolałbym oryginalne zderzaki. [ zakupiłem juz tył ale bedzie czekac mnie wizyta u lakernika zeby był w kolorze..] foto nizej zamontowanie to chwila.. jest ciut ciemniejszy ale trzeba sie dobrze przypatrzec no ale juz ja tak kupiłem... [ z tymi brewkami i grillem ] no chcialbym zalozyc soczekwe z przodu
  14. zaraz postaram sie zdemontowac to. macie moze namiary gdzie moge dostac lampy przednie po filcie ? ale soczewka.. [ nie wiem czy inne wyszly ]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.