Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Joke2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. koledzy,z tego co ja wyczaiłem u mnie przy podobnych stukach,to wina ABSu.tera pytanie sobie zadaje czy to czujnik czy tarcza zwichrowana, a to wszystko się zaczęło po przetoczeniu tylnich tarcz hamulcowych, a stuka w prawym przednim.więc to tylko i wyłacznie ABS
  2. troche pozno podpowiadam,ale... wystarczy uniesc kolo do gory i obrocic a wszystko bedzie wiadomo ktore szumi.pzdrwm
  3. potwierdzam,ze kolega tu ma racje.u mnie wywalilo 4 swiece i kontrolka dzialala normalnie tj. swiecila przez 10s poczym sie wylanczala , ba nawet przekaznik dzialal i tykal po 15s
  4. HI.wlasciwie dzieki forum dowiedzialem sie ze mozna sie bawic klimatronikiem.dzieki.no i pozmienialem wartosci cyfrowe na klapach i dziwo grzeje.zrobilem dzis rundke cirka 50 kilosow gradusy na 22 i nogi ciepluskie, a na outsid'zie -5 wiec nara jest OK>OKOKOKOKOK.byle do wiosny.hawk.pozdrawiam. PS.aha jeszcze musze sprawdzic swiece zarowe dogrzewajace plyn, ktore sa z tylu silnika pod glowica.chociaz juz po 5 kilosach daje cieplem ale to tak dla pewnosci.bye
  5. wlasnie wrocilem od kolesia ktory stwierdzil, ze bledow na klimatronicu niet, i nic sie nie da zrobic tylko wymienic nagrzewnice no to wracam do chaty, a tu o dziwo spod grzeje na nogi.moze nie rewelacja ale nastawilem +24C i buciki odtajaly.jakies czary.chyba ze zacina sie klapa cieplo-zimno albo cos w tym rodzaju.dzieki za pomoc zobacze jutro jak rankiem odpale.pozdrawiam
  6. witam koledzy, mam podobny problem z nawiewem cieplego powietrza do A4 TDI 1,9. bylem juz na VAG-u wyszedl blad , ktory gosc skasowal i autko grzalo.teraz problem powtorzyl sie ten sam.nagrzewnica dziala,klapy dzialaja tylko podejrzewam ze to czujnik, ale nie wiem gdzie to szukac.w czesniej gdy zaczal problem sie pojawiac w pazdzierniku to musialem wylaczyc silnik przewietrzyc kabinke i dzialalo.teraz jak - 10 C to niezbyt przyjemnie sie jezdzi.wlaczam wtedy nawiew gora i lekko nawiewy i w ten sposob te +10 w srodku jest, ale co dalej.od czego zaczac?a moze da sie recznie otworzyc klape od nawiewu cieplego aira,co? pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.