-
[B6 AWX] wymiana alternatora
jednak dalo rade bez rozbiórki
-
[B6 AWX] wymiana alternatora
czy jest mozliwosc wymiany alternatora bez odkrecania calego przodu?
-
[B6 AWX] zamiana pompy wspomagania
czy pompa wspomagania kierownicy jest taka sama w b6 awx jak i w b5 afn czy sa zupelnie inne z góry wyglada podobnie. chcilem wymienic i wmontowac od b5 czy to da rade?
-
[B5 1Z] problem z klapa regulacji temperatury
migac miga ale nie rytnicznie i raczej lut poszedl
-
[B5 1Z] problem z klapa regulacji temperatury
bylem na VAG-u i nie dalo rady moim zdaniem serwisant mial zly program (posiadal program ogólny) piojade do polski na holidaya to sprawdze[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 05:44 _________________________________________________kasowalem bledy dwa razy i za kazdym bylo to samo czy mozna cos jeszcze innego czy juz tyko wymiana silniczka i co oznacza blad 15.1 bo nikt nie potrafi mi wyjasnic
-
[B5 1Z] problem z klapa regulacji temperatury
mam problem silniczek nie dziala a w zasadzie zadziala raz na jakis czas na menu serwisowym pojawiaja sie błedy 8.5 i 15.1 co mozna z tym zrobic mam upalony silniczek czy jakis kabel nie laczy a moze to jeszcze cos innego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cze pozdrowienia dla wszystkich mam a4 sedan tdi 90 z 96roku
browarek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta