Treść opublikowana przez Ryku
-
czujnik poziomu płynu spryskiwaczy, schemat instalacji elektrycznej
Poszło sprawnie dostałem się do przedmiotowej kostki ale "podanie" masy na wskazany pin nie spowodowało zniknięcia komunikatu o niskim poziomie płynu. Tak się zastanawiam czy na pewno jest to pin9. Mógłbyś jeszcze raz zerknąć na schemat?. Nie zadałem sobie trudu wydłubania licznika i sprawdzenia przejścia omomierzem pomiędzy poszczególnymi przewodami. W ostateczności tak będę szukał.
-
czujnik poziomu płynu spryskiwaczy, schemat instalacji elektrycznej
Wielkie dzięki za podpowiedź. Dużo jest rzeźbienia żeby się do niej dostać?
-
czujnik poziomu płynu spryskiwaczy, schemat instalacji elektrycznej
witam Przeprowadziłem udaną operację dołożenia manetki i odblokowania FIS-a. Pozostało ogarnąć temat komunikatu niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy i tutaj mam pytanko. Po wyjęciu licznika na pinie 1 w kostce która wchodzi do licznika mam już podpięty oryginalnie przewód. Niestety przy samym zbiorniczku nie widzę kostki od czujnika. I zagwozdka - czy wie ktoś gdzie ten przewód który mam przy kostce w liczniku może się kończyć? Może jakiś schemat instalacji pomógł by ustalić gdzie on się kończy.
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Dzięki za wskazówki. Błędów nie sprawdzałem. Dwukrotne naciśnięcie przysisku otwierania na pilocie też nie pomaga. Troszkę poszukałem i okazło się, że temat z zamkiem pojawiał się juz na forum, a preferowanym rozwiązaniem jest wymiana zamka. Czy ktoś się orientuje czy zamek w A4 jest uniwersalny i podejdzie od każdego innego auta.
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
witam Pojawił się w moim aucie następujacy zonk - po zamknieciu auta z pilota a następnie otwarciu nie moge otworzyc drzwi od kierowcy. Dopiero po ponownym zamknięciu i otwarciu mogę otworzyć drzwi od kierowcy. Z pozostałymi drzwiami wszysko jest ok. Czy ktoś miał taki przypadek? Od czego zacząć poszukiwania ?. Pozdrawiam
-
info o poziomie oleju
ups muszę w takim razie dokładnie obejrzeć motor
-
info o poziomie oleju
witam Posiadam w aucie MMI 2G niestety w nie mam możliwości podejżenia na wyświetlaczu informacji o poziomie oleju. Czy można coś takiego aktywować ?. Ewentualnie jak sprawdzić czy dane auto posiada takową możliwość.
-
et dla felg 16"
Wielkie dzięki za info.
-
et dla felg 16"
Witam Czy orientujecie się jakie et występuje w felgach 16" dla motora 2,0tdi 143km
-
Śruba mocująca koło zapasowe
Witam Bardzo prosze o podanie numeru pod jakim wystepuje "śruba" mocujaca koło zapasowe. Interesuje mnie śruba do sedana. Pozdrawiam
-
B7 identyfikacja wyposażenia
witam Niestety na chwilę obecną posiadam tylko nr vin - auto jest za granicą. Wielkie dzięki za linka fajna sprawa i na pewno się przyda
-
B7 identyfikacja wyposażenia
Wielkie dzięki za linka. Niestety chciałbym wiedzieć coś konkretniej co autko w sobie ma.
-
B7 identyfikacja wyposażenia
witam Bardzo proszę o podanie wyposażenia autka o numerze WAUZZZ8E67A282521 Z góry dziękuje. Przemek
-
[ALL B6] włącznik świateł - identyfikacja
A więc wygląda na to że czeka mnie przekładka przewodów w kostce. Z tego co znalazłem na forum wynika, że w przypadku wymiany 8E0 941 531 na 8E0 941 531 C należy przełożyć pin 4 na 13 i 16 na 14. z tego co zauważyłem po wyjęciu włącznika przewód wchodzący na pin 4 jest grubszy od pozostałych i posiada szerszy wtyk (przynajmniej tak mi się wydaje). Czy ktoś przekaładał piny we wtyczce i mógłby podzielić się informacjami dotyczącymi tej operacji tj. jak wydobyć przewód z kostki, czy przewody trzeba obciąć i dosztukować nowe piny, czy przewód z wtyczką z pinu nr 4 można przełożyć do wejścia nr 13.
-
[ALL B6] włącznik świateł - identyfikacja
to pewnie to cudo : Controller: 8E0 907 279 C Component: int. Lastmodul RDW 0606 Coding: 00001 jeżeli tak to prosze o info czy trzeba bedzie coś kombinować
-
[ALL B6] włącznik świateł - identyfikacja
Czy chodzi o coś takiego : Controller: 8E0 959 433 BA Component: Komfortgerát TA7 1310 Coding: 06752 Ewentualnie jak sprwdzić posiadany moduł
-
[ALL B6] Różnica wskazań pomiędzy G2 a G62
witam Ostatnimi czasy mam problem z dogrzaniem auta (wskazówka grubo poniżej 90). Z logów wynika że różnica pomiędzy wskazanimi g2 a g62 wynosi około 3C. Czy wskazuje to jednoznacznie na termostat ?. Dodatkowo wskaźnik temperatury potrafi sobie "zafalować" - nagle w dół i z powrotem. Log z grupy 13 nie związany z tematem, ale czy wskazania dla tej grupy są prawidłowe. http://vaglog.rtnet.pl/rykuce_65190.html grupa 003 http://vaglog.rtnet.pl/rykuce_65189.html grupa 007,013
-
[ALL B6] włącznik świateł - identyfikacja
witam Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu włącznika świateł. Zakupiłem włącznik niestety kod paskowy jest częsciowo uszkodzony/zdarty tak więc nie mam całego numeru tylko końcówke ........5PR K26273. Włącznik jest bez funkcji auto.
-
[ALL B6] Włącznik świateł z pozycją auto
witam Nie chodziło mi o numer części. Chciałem się dowiedzieć czy można wymienić włącznik na taki z funkcją auto i czy będzie on działał. Już wiem że nie. Dzięki za zainteresowanie. Temat zamknięty
-
[ALL B6] Włącznik świateł z pozycją auto
witam Mam pytanko mam w tej chwili włącznik świateł (niezbyt ładny) bez pozycji auto i chciałbym go wymienić. Czy można zapodać włącznik który posiada pozycje auto i oczywiscie czy będzie ona działać. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Kołki mocujące tapicerkę drzwi
Chyba chodzi o spinki jak poniżej. Cena w ASO około 1,7 zł/szt
-
[ALL B6] Pas bezpieczeństwa
witam Poszukuję informacji czy pas bezpieczeństwa przedni do a4 model b6 jest taki sam jak na przykład w modelu a6. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Element z tapiceki na drzwi
wielkie dzięki
-
[ALL B6] Element z tapiceki na drzwi
Mam dwie szybki elektryczne kolor plastiku szary. Czy cena którą podałeś dotyczy zarówno strony kierowcy jak i pasażera (tj. 68 zł/szt). Rozumiem że w komplecie pewnie nie ma przycisków. Korzystając z okazji czy możesz sprawdzić ile kosztuje obudowa tunelu środkowego. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Element z tapiceki na drzwi
witam Czy jest możliwość wymiany części tapicerki w której znajdują się przełączniki do szyb ?. Ten łuszczący się plastik nie wygląda zbyt gustownie. Czy posiada ktoś wiedzę ile takie coś, o ile istnieje możliwość wymiany, kosztuje w ASO? Pozdrawiam Przemek