-
Okruchos obserwuje zawartość a6c5 1,9 tdi - nie działa prędkościomierz
-
a6c5 1,9 tdi - nie działa prędkościomierz
Michał a wiesz może od czego jest pin nr 3 w kostce [biały przewód]??? Dziś sprawdzałem czy mam połączenie między zegarami a czujnikiem [czujnik wymieniałem pół roku temu na nówkę] Jedna konćowka miernika we wtyczce czujnika - druga we wtycze pin10 - przejscie jest Jedna koncówka w czarnym gniezdzie a druga w pinie nr 28 w niebieskiej kostce licznika - przejscie jest Ale co ciekawe - jak w liczniku koncówka siedziała właśnie w pinie 28 to na ścianie grodziowej było własnie przejscie jeszcze na pin nr 3.... Może tu jest problem niedziałającego predkościmierza tylko od czego jest "3"?
-
a6c5 1,9 tdi - nie działa prędkościomierz
a mogłbyś mi może pomóc jeszcze? masz może schemat/rozpiskę pozostałych kabli w tej wtyczce??? Bo poprzednim razem faktycznie była woda we wtyczce, zrobiłem i pół roku spokoju. A teraz znow predkosciomierz nie działa i dodatkowo wyskakuje kontrolka od ciśnienia oleju. Rozebrałem znów wszystko - wtyczka znów wilgotna. rozebrałem, uszczelniłem obudowę, przedmuchałem wszystko. Na pewniaka ze zabieg pomógl - odpalam i znów lipa...
-
a6c5 1,9 tdi - nie działa prędkościomierz
Czyli kabel bezposrednio od czujnika leci do zegarów?? nie ma nic po drodze? zadnych kostek, złącz itp??
-
a6c5 1,9 tdi - nie działa prędkościomierz
Witam Forum A4 to kopalnia wiedzy, nie raz już mi pomogliście więc mam nadzieje że i tym razem się uda. Pacjent A6C5 Avant 2002 rok 1,9 tdi AWX Nie działa mi predkościomierz i wskaznika paliwa ma tenedencje do falowania. Na początku predkosciomierz zachowywał się jak na filmiku a pozniej umarl na amen, nie liczy kilometrów, nie pokazuje prędkści [wskaznik paliwa na filmie jeszcze dzialal normalnie] I teraz co zrobiłem do tej pory: VCDS i output test i wszystkie zegary ladnie wychylają się do końca Wymieniłem czujnik prędkości na skrzyni - dalej nic VCDS - bloki silnika - jezdziłem z lapkiem i pokazywało prędkość "0" Gdzie szukać dalej?
-
Okruchos zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Drgania, dziwne odgłosy - pomocy! dwumas, poduszki, skrzynia, sprzęgło ???
Witam. Koledzy potzrebuje pomocy bo nie mogę zdiagnozować swego autka. Pacjent to: A6 C5 1,9tdi AWX 130 KM manual A więc: podczas ruszania z 1 biegu jak również podczas przyspieszania na biegu 2,3 w zakresie obrotów 1600-2000 obr/min slychać dziwne odgłosy, jakby metaliczne chrobotanie. (dzwiek słyszalny podczas obciażenia układu napędowego) czuć wibracje na pedale sprzęgła Dodatkowo jadac na dwójce i jak obroty spadają do 1600, wciskam gaz, auto przyspiesza ale słychać własnie ten dzwięk (sprzęgła wtedy nie dotykam) proszę powiedzcie co moze byc przyczyną??? -Dwumas??? auto na biegu jałowym nie drga, nie słychać róznicy w pracy silnika czy wciskam sprzęgło czy nie. Dodatkowo jak napisałem wyżej podczas jazdy na dwójce bez wciskania sprzęgła chrobotanie też jest -poduszki pod silnikiem/skrzynią??? jak je zdiagnozować - ruszałem breszką i wydają się być ok. No chyba że trzeba je zdjąc do diagnozy -przeguby wewnętrzne??? ruszałem pionowo i wzdłużnie ręką - nie czuć luzów - sprzęgło??? sie nie ślizga - auto przyspiesza jak szalone --
-
Tuleje tylnej belki jakie?
Ja wrzuciłem febi 2 lata temu i nadal spokój
-
[A4 AFN] Problemy z odpaleniem, akumulator, znikający prąd? pomocy
Klemy czysciutkie zawsze Ale jestem juz po problemie
-
[A4 AFN] Problemy z odpaleniem, akumulator, znikający prąd? pomocy
Najprostsze pomysły najlepsze.... Naladowałem, zostawiłem go na cała noc na balkonie, rano zakladam do auta i nawet razu nie zakrecil Szybka wycieczka do sklepu i pod maska siedzi juz nowiutki akumulator Boscha.... Fazii dziekóweczka
-
[A4 AFN] Problemy z odpaleniem, akumulator, znikający prąd? pomocy
Wlasnie wrocilem z roboty, znow odpalanie na kable :/ a rano w pelni naladowany akumulator zamontowalem Rano nawet wyjalem bezpiecznik od radia zeby je wyeliminowac ale jednak to nie ono
-
[A4 AFN] Problemy z odpaleniem, akumulator, znikający prąd? pomocy
Rozrusznik pali od razu, jak dziki wariat nie spr na innym aku bo nie mam takowego :/
-
[A4 AFN] Problemy z odpaleniem, akumulator, znikający prąd? pomocy
A wieć mam mały problem ze swoją audiczką... juz 3 razy odmowiła mi posłuszeństwa, wychodze rano wsiadam, probuje odpalic i okazuje sie ze aku padniety odpalam na kable i jade do roboty wracam z roboty, laduje cala noc aku wkladam do auta i znowu po 2 dniach problemy z odpaleniem wczoraj to juz wogole masakra rano swiezo naladowany wlozylem, na 14 do pracy, wychodze o 22 i juz odpalic nie moge pobor pradu mierzylem jak auto zamkniete i ma 0,01A akumulator kupiony 4 lata temu wiec mysle ze nadszedl jego kres, zajzdzam dzis do firmy ktora zajmuje sie sprzedaż aku i zmierzyli mi stan obecnego, mowia ze zyleta, spr i pod obciązeniem (przy rozruchu prad spadl tylko do 10.8V), pojemność tez ok (dwoch testerów uzyli specjalnych) prąd ładowania 14,3V wiec juz nie wiem czego moze to byc wina a denerwuje to strasznie wyminilem radio tydzien temu (z pioneera 3900MP na 160UI) myslalem moze ze wina radia, ale przedwczoraj wsadzilem stare i problem nadaal jest moze ktos mial cos podobnego??? może jakiegos przebicia szukać??? nie mam pojecia wszystkie sugestie mile widziane
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
całkowity przedlift
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
Vag com, tylko autko z 96 roku
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
No i d*pa.... moj sterownik nie obsluguje tego. wyskoczyło cos w tym stylu: output test not available
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
Jezdze na tych kapciach 3 sezon