Treść opublikowana przez karelnati21
-
Elektryka fotela kierowcy góra dół nie działa a słychać silniczek
A jak to zrobić żeby czegoś nie połamać???
-
Elektryka fotela kierowcy góra dół nie działa a słychać silniczek
Witam Was. Kupiłem cabrio ale dopiero teraz zauważyłem przy próbie regulacji fotela że nie działa góra dół ale silniczek działa? Co można i gdzie sprawdzić?
-
Kontrolka DPF , kontrolka Silnika i mrugająca kontrolka świeć żarowch.
Faktycznie zadzwoniłem do chlopaka od którego kupiłem słupek i okazało sie że wałek rozrządu był z silnika bez DPF. Zamówiłem już wałek i zaraz będzie wymieniany. Zobaczymy co dalej?
-
Kontrolka DPF , kontrolka Silnika i mrugająca kontrolka świeć żarowch.
Witam. Jestem po wymianie dwumasa i słupka silnika BPW. Wczoraj pierwsza trasa po remoncie po szkopskiej autostradzie przy prędkości 140 km/h tempomat. W jedną strone ok ale z powrotem zapaliła sie kontrolka od DPF i już nie gaśnie. Parę km przed domem zaczeła meugać kontrolka od świec żarowych a z rana kontrolka silnika. Dziwne jest też to że temp silnika cały czas się wachała i nie doszla do 90 stopni. A i spalanie 9 L na 100 km. Gdzie przed remontem spalalnie na tej trasie to max 7,5L. Pany na kompie wyszło wszystko tzn. cisnieni na turbinie , kolektor ssacy a reszty nie pamietam ale było tego troche. Mechanik powiedzial ze zacznie od termostatu bo to ze zapalil sie dpf moze przez termostat. Jakieś pomysły????? Auto lata non stop po autobahnie DE
-
Moduł olejowy BPW
-
Silniczek tylnej wycieraczki
Witam. Panowie może któryś z Was rozbierał tylną klapę i wymieniał silniczek tylnej wycieraczki??? U mnie ostatnio bardzo powoli chodziła i w końcu staneła?? Wiecie może jakie są koszta takiego silniczka???
-
BPW czujnik temperatury spalin
Witam. Panowie padł mi czujnik temperatury spalin ten przed turbiną 03G906088AK. W serwisie za miedzą nowy kosztuje 120€. Może wie ktoś gdzie można kupić taki czujnik u nas i czy przy wymianie trzeba ściągać wydech??? Dzięki za pomoc.
-
Trzecie światło STOP
A ten plastik wokół szyby jest na jakieś spinki czy jak?? Jak to zdjąć żeby czegoś nie połamać???
-
Trzecie światło STOP
Bo za nim umarł ten stop to raz świeciło a raz nie. No jakoś muszę się do tego stopu dostać.
-
Trzecie światło STOP
A jak sie dostać do tego światła lub tych przewodów???
-
Trzecie światło STOP
Witam, Cz y wie może ktoś co może być bo przestało działać trzecie swiatło stop i pokazuje mi błąd na komputerze. Stukałem w klape ale nic to nie dało. Wcześniej pare razy było raz nie było tego stopu ale teraz już nie działa. Co można z tym zrobić?? Dzięki z góry
-
Problem z oświetleniem-dziwne zachowanie oświetlenia!
Ok dzięki sprawdze
-
Problem z oświetleniem-dziwne zachowanie oświetlenia!
Akumulator myślę że jest ok bo nie miałem zimą żadnych problemów , palił normalnie. Co do alternatora to tak jak pisałem że światło przygasa nawet jak wysiądę z auta . mam kluczyki w kieszeni i chcę domknąć szyby to oświetlenie w środku też przygasa.
-
Problem z oświetleniem-dziwne zachowanie oświetlenia!
Witam Was. Co może być przyczyną przygasania świateł lub rozjaśniania?? Chodzi o to że jak jadę w nocy na tempomacie i chcę zmniejszyć lub zwiększyć prędkość manetką od tempomatu to światła przygasa? To samo jest jak auto stoi na postoju z wyłączonym silnikiem i chcę domknąć szybę to światła wewnątrz pojazdu także przygasają. Wczoraj jak wracałem w nocy z pracy kiedy puszczę pedał gazu światła lekko przygasają a jak dodam to świecą normalnie. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być???? Z góry dzięki
-
Czyszczenie DPF
I się z....ło!!!! Dzisiaj zapaliła się kontrolka od DPFu!! Ale poleciałem poza miasto i wstawiłem mu w p..de i zgasła. Czy filter ten jest już tak zaj...ny że kontrolka się zapaliła???? Dodam że poziom oleju mi wzrasta , był wymieniany około m-c temu i jest więcej jak było wlane.
-
Czyszczenie DPF
Nie mam zapalonej kontrolki DPF tylko tak jak pisałem że często mam te obroty wyższe.
-
Czyszczenie DPF
Mój styl jazdy jest normalny, raz kiedyś depne ale bardziej oszczędnie. Ale ta audi w porównaniu do poprzedniej co miałem małyszówka tez w s-line zwykła skrzynie i 1.9 i paliła o litr mniej. Byłem w serwisie za miedzą bo często obroty miałem w granicach 2 tys przy bardzo małej prędkości i się utrzymywały. Serwisant mi powiedział że to ten filter wypala poprzez zwiększone obroty osad? Moja jazda głównie po mieście i raz albo dwa razy w tygodniu praca ale po autobanie niemieckiej średnia prędkość na tempomacie 130/140 km/h. I koleś właśnie z tego serwisu mi powiedział że ten filtr się czyści raz na jakiś czas albo go wymienia a to już koszta prze okrutne! :facepalm:Dlatego pytam bo ostatnio cos często mam te obroty przy bardzo małej prędkości praktycznie stojąc.
-
Czyszczenie DPF
Witam. Pytanie o DPF. Czy możne gdzieś w województwie Lubuskiem ten filtr wyczyścić poza serwisem audi za miedzą bo z tego co wiem to koszta 250€.
-
Serwis klimy w lubuskiem.
Dobra sprawa sprężarki załatwiona(wymienione gumki i wsio ok). Pytanie o DPF. Czy możne gdzieś w naszym województwie ten filtr wyczyścić poza serwisem audi za miedzą bo z tego co wiem to koszta 250€.
-
Osłona skrzyni biegów+wygłuszenie
Witam. Nie wiem czy zadaje te pytanie w dobrym dziale? Kupiłem do swojej audi osłonę pod skrzynie biegów bo nie było i osobno wygłuszenie i moje pytanie czy wie może ktoś jak zamontować te wygłuszenie do tej podłogi? Pozdrawiam
-
Serwis klimy w lubuskiem.
Byłem i mam wymienić sprężarkę na nową a to koszta ponad 1200 zeta + robocizna także szukam dobrego serwisu w naszym woj.
-
Serwis klimy w lubuskiem.
Stukanie taki jak metal o metal na klimie ON a na ECON delikatne.
-
Serwis klimy w lubuskiem.
Witam Was. Szukam jakiegoś bardzo dobrego i sprawdzonego serwisu klimy w celu diagnostyki sprężarki. Działa i chłodzi elegancko ale strasznie hałasuje. Pozdrawiam
-
dziwne odgłosy po wyłączeniu klimatyzacji
Czy wymiana tych gumek pomoże na tyle że nie padnie to znowu po jakimś czasie? Gdzie i za ile dostanę takie gumki?? Bo przeraża mnie wydatek ponad 1200 zeta za sprężarkę
-
dziwne odgłosy po wyłączeniu klimatyzacji
Siemasz. Słuchaj mam to samo co u Ciebie w mojej A4 B7 2.0 TDI skrzynia multitronik. Idealne odgłosy jak u ciebie dlatego pisze co z tym chcesz zrobić bo nie za bardzo chce mi się wydawać ponad 1300 zeta na nową sprężarkę. Mechanik też mi mówił że to sprężarka. Nie można jakoś tego wymienić tego sprzęgła?????? Daj znać. Pozdro