Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie DPF


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie o DPF. Czy możne gdzieś w województwie Lubuskiem ten filtr wyczyścić poza serwisem audi za miedzą bo z tego co wiem to koszta 250€:shock3:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karelnati21 co się stało, że potrzebujesz go przeczyścić ? Jak wygląda Twój styl jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój styl jazdy jest normalny, raz kiedyś depne ale bardziej oszczędnie. Ale ta audi w porównaniu do poprzedniej co miałem małyszówka tez w s-line zwykła skrzynie i 1.9 i paliła o litr mniej. Byłem w serwisie za miedzą bo często obroty miałem w granicach 2 tys przy bardzo małej prędkości i się utrzymywały. Serwisant mi powiedział że to ten filter wypala poprzez zwiększone obroty osad? Moja jazda głównie po mieście i raz albo dwa razy w tygodniu praca ale po autobanie niemieckiej średnia prędkość na tempomacie 130/140 km/h. I koleś właśnie z tego serwisu mi powiedział że ten filtr się czyści raz na jakiś czas albo go wymienia a to już koszta prze okrutne! :facepalm:Dlatego pytam bo ostatnio cos często mam te obroty przy bardzo małej prędkości praktycznie stojąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zapaloną kontrolkę DPf na fisie? Jeśli tak to spróbuj na trasie jakieś 15km jechać na trasie na 4lub 5 biegu , przełącz biegi w tryb S. Utrzymuj prędkość 60km/h i obroty 2000tys. Powinna po tym ona ci zgasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu konkretnie w piz*e to go przepali może i będziesz miał spokój.

Jak nie to jest magik w Gorzowie Wielkopolskim na ul.Koniawskiej który by Ci wyciął tego DPF w rozsądnej kwocie.

Wbijająć w google koniawska wycinanie dpf na pewno znajdziesz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się z....ło!!!! Dzisiaj zapaliła się kontrolka od DPFu!! Ale poleciałem poza miasto i wstawiłem mu w p..de i zgasła. Czy filter ten jest już tak zaj...ny że kontrolka się zapaliła???? Dodam że poziom oleju mi wzrasta , był wymieniany około m-c temu i jest więcej jak było wlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się z....ło!!!! Dzisiaj zapaliła się kontrolka od DPFu!! Ale poleciałem poza miasto i wstawiłem mu w p..de i zgasła. Czy filter ten jest już tak zaj...ny że kontrolka się zapaliła???? Dodam że poziom oleju mi wzrasta , był wymieniany około m-c temu i jest więcej jak było wlane.

Wywal g....no i zrob program

Szkoda nerwów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...