Treść opublikowana przez Davcio
-
Spociki Łódzkie
dzięki za podpowiedzi Płynu hamulcowego mam ok. a Klocki dopiero co wymieniałem.
-
Spociki Łódzkie
Panowie co to za błąd mi wyskoczył?
-
Spociki Łódzkie
Zdrowych Wesołych
-
Spociki Łódzkie
ja dzisiaj nie dam rady... najwaznijeszy egzamina na studiach zbliza się wielkimi krokami ;/
-
Spociki Łódzkie
dzięki za pomoc zaraz bede musiał zorganizowac te nawiewy Pogoda taka troche brytyjska się zrobiła
-
Spociki Łódzkie
Panowie, da rade zamontować nawiewy od poliftu do przedliftu tak by się świeciły? jak tak to czy to dużo roboty?
-
Spociki Łódzkie
i tak nie jest najgorzej ubrany... Przez pewien czas pracowalem jako bileter w teatrze jaracza i paru "eleganckich" rownie eleganckich agentow spotkałem
-
Spociki Łódzkie
skad ta pewnosc?
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ja w tym tygodniu raczej odpadam
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Swieca sie dzieki za pomoc! dowiadywalem sie tez o opinie nt tej zmieniarki na sd i podobno zla nie jest- Spociki Łódzkie
W taka pogode az chce sie zyc- Spociki Łódzkie
tak to jest jak się od Mirka handlarza kupuje Bezpieczników teraz mam zapas- Spociki Łódzkie
dużo nas nie było, za tydzień będzie lepsza frekwencja- Spociki Łódzkie
Panowie gdzie w Łodzi mogę dostać prawą tylną zwrotnice do b5 quattro?- Spociki Łódzkie
haha oki, przekażę Dzięki za szybką odpowiedź- Spociki Łódzkie
G-LAB CHIPTUNING , Profesjonalny tuning elektroniczny. Autoelektronika Sebastian Garwolski To oni tak?- Spociki Łódzkie
Gdzie jest ten Magik, o którym wspominaliście na spotkach co chipuje te silniki Diesla? Znajomy kupił ost. Primere 2,2 i szuka właśnie kogoś ogarniętego w okolicy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zapomniałem, że dzisiaj niedziela -.-- Spociki Łódzkie
Ktos dzisiaj podjedzie?- Spociki Łódzkie
To jest odpowiedz na 1 czy 2 pytanie?- Spociki Łódzkie
Uwaga, mam 2 powazne pytania 1. Czy jest w Łodzi magik, który ogarnia radio Audi Concert? Kupiłem od znajomego, dałem do rozkodowania ale pojawił się problem tzn. Potencjometr działa jak chce. Czasami chce głośniej to ścisza lub wyłącza się totalnie ;/ 2. W związku z problemem opisanym wyżej, zastanawiam się nad zmianą radia na 2 dniowe od poliftu. Pytanie za 100 pkt. Czy jest w Łodzi magik (magiczne to miasto ), który by ogarnął ten temat tj. wrzucić radio 2 dinowe do przedlifta. Z góry dziękuję za pomoc Myślę, ze zrozumiecie te moje wypociny - Spociki Łódzkie