-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] bardzo fajny pomysl Przydałoby sie zebrac wieksza grupe... karolusssa zwerbuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hey, witam wszystkich po dłuuugiej nieobecności. Nie łudzę się, że będzie duży odzew na mój post, ale spróbuję. W sobotę 28 stycznia organizowane są protesty w wielu miastach Polski: https://www.facebook.com/notes/stop-wysokim-cenom-paliw-w-polsce/miasta-bior%C4%85ce-udzia%C5%82-w-prote%C5%9Bcie/226293967455342 Może zamiast organizować jakiegoś mało licznego spota w niedzielę, zrobiliśmy przejażdżkę audiczkami po Bydgoszczy z zawrotną prędkością 30km/h i tym samym przyłączymy się do protestu?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzień dobry, yhym... dawno mnie nie było, cóż...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spoko spoko Niech się dobrze "wozi" Fotę jakąś chociaż podeślij jak się prezentuje teraz :> Tak, tak, czekamy na foteczkę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. MADAS 2. TOPOR 3. JOZEK726 4. RAFI 5. jedrekx 6. krzychu-trn 7. Komar865 8. dropsone 9. Reniu 10.Damian 11. Newman 12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink 13. karolusss na 50% no moze 60% smiley 14. WIŚNIA (70%) 15. Zuzk@ 75%n [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 07:44_________________________________________________No to Was odwiedzę... bo faktycznie dawno mnie nie było... cóż zrobić, trzeba granic strzec, żebyście mogli spokojnie spoty robić...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki, fura super :good: widzę, że pogoda dopisała
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak jak już wspomniano w piątek odpadam, w sobotę bardzo chętnie, tylko nie za późno, bo po południu wyjeżdżam już do pracy [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 22:55_________________________________________________Tak było w oryginale: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________Potem Majki zaproponował Toruń: czas na toruń myślalem nawet o piątku popoludniu, pod wieczorkiem nawet na spokojnie :gwizdanie: w każdym bądź razie zapraszam na piątek do torunia, godzinke proponuje wstępnie 18 może 19 [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________a potem: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________po czym napisałam, że w piątek odpadam więc proszę szanownych panów o niekopiowanie listy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Reniu, między innymi o to mi chodziło
-
[ALL B7] Demontaż zapalniczki i zaślepki pod drążkiem hamulca ręcznego
Nooo... zauważyłam i skorzystam z jego rad!!![br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 00:09_________________________________________________U mnie radio będzie w kieszeni pod kierownicą więc dodatkowy głośnik nie będzie potrzebny. Jeszcze raz dziękuję
-
[ALL B7] Demontaż zapalniczki i zaślepki pod drążkiem hamulca ręcznego
Super Artur, dzięki
-
[ALL B7] Demontaż zapalniczki i zaślepki pod drążkiem hamulca ręcznego
Witam. Zamierzam zamontować CB radio w kieszeni pod kierownicą z prawej strony. Zasilanie chcę pociągnąć od zapalniczki. Kable chcę wrzucić w tunel, stąd moje pytanie jak wymontować zapalniczkę i zaślepkę, która jest pod drążkiem hamulca ręcznego??? Z góry dziękuję za pomoc!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hey chłopcy, czy możecie mi powiedzieć jak wyjąć zaślepkę pod ręcznym i zapalniczkę??? Będę wdzięczna... :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry wszystkim...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To za karę, za próbę wkręcania mnie, hahaha!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A kuku... mnie piątek nie pasuje... sobota bardziej... No ale cóż, może zobaczymy się w najgorszym razie za 2 tygodnie!!!
Zuzk@
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta