-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
panowie nikt z was nie pomyślal ze to moze zbyt pozny zaplon tak wlasnie jest!!!!!!!!!!
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
czy ktos mi pomoze??? co mam robic?
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
ale czemu sa takie obiawy od czego mam zacząc????????
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
raczej nie ubwa juz ponad rok jezdze zrobilem 17tys km i troszke ubylo to norma
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
olej nie ubywa ale to czasem mi przykopci na niebiesko jak ostro depene to na czarno kopci i troche szarpie??
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
witam mam taki problem mam audi A4 1.9 TDI i rok 97 czasem kupuje paliwo z roznych miejsc od nie dawna mi zaczela kopicic na niebiesko a jak daje gazu i na kazdym biegu mi podszarpuje jak przeciagam co jest moze cos byz zabrudzone??? prosze o jakies porady???
-
[B5 AFN] Brak świateł stopu
Witam mam problem bo nie mam żadnego światła stopu!!! co jest??? w audi a4 rok 97 1.9 TDI
-
[B5 AFN] Jak mam naciągnać pasek wielorowkowy ?
witam potrzebuje rysunek jak wyglada ulożenia paska klinowego na kola i jak mam go naciagnac jak biore w dul to sie odkreca sruba???
-
[B5 AFN] Sprzęgło wiskoza - omknięta śruba
ale jak mam napawac jak tam nie ma prawie dostępu to jest przeciesz wszystko przy silniku to jak napawam???
-
[B5 AFN] Sprzęgło wiskoza - omknięta śruba
witak jak mam teraz wymontowac wiskoze jak omklem srube z tylu ktora jest na ampula????
-
[B5 AFN] Wyciek oleju spod łączenia skrzyni biegów
Witam jest mokra skrzynia pod spodem skad ojej z walu z silnika co wchodzi do skrzyni bo zniej to nie wycieka duzo jest pracy zeby to uszcelinic???
-
[B5 AFN] Skrzynia biegów brak wstecznego
ktos mi powie co jest z wstecznym biegiem??? puszczam sprzeglo i nie jedzie???
-
[B5 AFN] Skrzynia biegów brak wstecznego
no nie sprawdzalem ale co ma wspulnego olej z wstecznym biegiem wymienialem olej pol roku temu i wlalem 2 litry?
-
[B5 AFN] Skrzynia biegów brak wstecznego
witam wszystkich mam problem bo bylo wszytko dobrze ale juz nie jest na poczatku mi cos szumialo myslalem ze lozsyko dociskowe albo docisk wszyystkie biegi wchodzily a teraz nie mam wstecznego co robic?
-
[B5 AFN] Klimatronik a4 numery
czesc mam problem z kimatronikiem nie pokazuje mi zalonczonej kilmatyzacij i jest przerwa na wysfietlaczu!!! moje nr na klimatroniku sa takie 8DO820043 H. chce kupic drugi i mam ale numery sa takie 8L820043 B czy bedzie pasował??
kali
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta