Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam taki problem mam audi A4 1.9 TDI i rok 97 czasem kupuje paliwo z roznych miejsc od nie dawna mi zaczela kopicic na niebiesko a jak daje gazu i na kazdym biegu mi podszarpuje jak przeciagam co jest moze cos byz zabrudzone??? prosze o jakies porady???

Opublikowano

witam mam taki problem mam audi A4 1.9 TDI i rok 97 czasem kupuje paliwo z roznych miejsc od nie dawna mi zaczela kopicic na niebiesko a jak daje gazu i na kazdym biegu mi podszarpuje jak przeciagam co jest moze cos byz zabrudzone??? prosze o jakies porady???

a ubywa olej?

sprawdz ilosc oleju w dolocie kolo IC.

niebieski dymek to albo zuzyte uszczelniacze prowadnic zaworowych, albo puszcza turbina... :mysli:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 12:07_________________________________________________podlaczylbym VAG, zrobil logi, i spradzil bledy

Opublikowano

witam mam taki problem mam audi A4 1.9 TDI i rok 97 czasem kupuje paliwo z roznych miejsc

co to za rozne miejsca ???

Opublikowano
  • Autor

olej nie ubywa ale to czasem mi przykopci na niebiesko jak ostro depene to na czarno kopci i troche szarpie??

Opublikowano

sprawdź dokładnie czy nie ubywa oleju bo to wygląda na jego spalanie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

raczej nie ubwa juz ponad rok jezdze zrobilem 17tys km i troszke ubylo to norma

Opublikowano

raczej nie ubwa juz ponad rok jezdze zrobilem 17tys km i troszke ubylo to norma

o k**wa ... ponad rok na oleju i 17 tys km ...

:OMG:

Opublikowano
  • Autor

ale czemu sa takie obiawy od czego mam zacząc????????

Opublikowano

ale czemu sa takie obiawy od czego mam zacząc????????

od wymiany oleju .... !!!

Opublikowano
  • Autor

czy ktos mi pomoze??? co mam robic?

Opublikowano

spójrz 15cm wyżej... :polew:

Opublikowano
  • Autor

panowie nikt z was nie pomyślal ze to moze zbyt pozny zaplon tak wlasnie jest!!!!!!!!!!

Opublikowano

gratuluje szybkiego pozbycia sie problemu... :)

Opublikowano

gratuluje szybkiego pozbycia sie problemu... :)

moim zdaniem problem w dalszym ciagu istnieje ... :wink4:

  • 2 lata później...
Opublikowano

witam :hi:

mam podobny problem, tzn:

jakieś 2 mieś temu wymieniałem wtryski bo mi lały i od tamtej pory samochód zaczął mi poszarpywać od 1500 do 2000obr i przy tym niebieski dym. Myślałem że to uszczelniacze, więc wymiana uszczelki pod głowicą, przy tym, docieranie zaworów, wymiana uszczelniaczy, wymiana wszystkich szklanek zaworowych. Nic to nie dało :thumbdown: Samochód dalej szarpie i kopci, nie dużo ale jest to widoczne podczas dodawania gazu, w trasie czy na postoju, na jałowym nic. Wymieniłem: filtr paliwa, oleju, powietrza. Wyczyściłem turbo, cały dolot i ic. Nastawnik też wyczyszczony, nic w nim nie było. Wtrysk sterujący odpinałem i nic się nie zmieniło. Nie mam kata. Rozrząd dobrze ustawiony ( na 0 ), kąt wtrysku i dawka też.

Co to może być koledzy??? :mysli: bo już sam tyle myślę i nic. :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.