-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wesołych Świąt wszystkim Wam rezaczom, pakerom i innym zwyrolom!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratuluje Tymoteuszu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co tu sie dzieje?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dlaczego tu sie nic nie dzieje? Igorowi net odpalil wroty i kazdy zlapal zamulke! Piszcie cos! Dzo Dzo jak tam Merc sie sprawuje? Magic dobrze ze nie zmileniles kolka kiedy kolejny grill? Tea jak tam kotleciki sojowe? Dobrek! Ty tez mozesz cos napisac a nie tylko podgladac- to nie RedTube! ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- Dlaczego tu sie nic nie dzieje? Igorowi net odpalil wroty i kazdy zlapal zamulke! Piszcie cos! Dzo Dzo jak tam Merc sie sprawuje? Magic dobrze ze nie zmileniles kolka kiedy kolejny grill? Tea jak tam kotleciki sojowe? Dobrek! Ty tez mozesz cos napisac a nie tylko podgladac- to nie RedTube!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jest takie cos, widzialem juz to kilkakrotnie. ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- Jest takie cos, widzialem juz to kilkakrotnie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magik nie siedz na forum tylko do Mstowa cisnij
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja siedze wszedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie bedziecie chcieli tego herbate obracac? moze dla mnie tez cos zostanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dlaczego nie ma juz tematu merca dzo dza?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ta kobita ktora taki napisala goroacy komentarz to dziewoja kierownika gofa, wiec nie dziw sie napewno ona ma wiele wspominien zwiazanych z tym autem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajna felga, jak na gulfa nie wyglada zle nawet dobrze bym powiedzial. Mk3 jakos mi nie leza a ten daje rade. WIdocznie kolezance Oldze tez sie podoba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.youtube.com/watch?v=RQ3xkbFCL7A&feature=related Czy Wam Bożydar tez przypomina Pabla?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszytkich nowe szata graficzna ale poza tym bez zmian <ok>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
poplakalem sie ze smiechu!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
"lubie to"
malin85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta