Treść opublikowana przez malin85
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wesołych Świąt wszystkim Wam rezaczom, pakerom i innym zwyrolom!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratuluje Tymoteuszu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co tu sie dzieje?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dlaczego tu sie nic nie dzieje? Igorowi net odpalil wroty i kazdy zlapal zamulke! Piszcie cos! Dzo Dzo jak tam Merc sie sprawuje? Magic dobrze ze nie zmileniles kolka kiedy kolejny grill? Tea jak tam kotleciki sojowe? Dobrek! Ty tez mozesz cos napisac a nie tylko podgladac- to nie RedTube! ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- Dlaczego tu sie nic nie dzieje? Igorowi net odpalil wroty i kazdy zlapal zamulke! Piszcie cos! Dzo Dzo jak tam Merc sie sprawuje? Magic dobrze ze nie zmileniles kolka kiedy kolejny grill? Tea jak tam kotleciki sojowe? Dobrek! Ty tez mozesz cos napisac a nie tylko podgladac- to nie RedTube!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jest takie cos, widzialem juz to kilkakrotnie. ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- Jest takie cos, widzialem juz to kilkakrotnie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magik nie siedz na forum tylko do Mstowa cisnij
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja siedze wszedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gdzie bedziecie chcieli tego herbate obracac? moze dla mnie tez cos zostanie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dlaczego nie ma juz tematu merca dzo dza?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ta kobita ktora taki napisala goroacy komentarz to dziewoja kierownika gofa, wiec nie dziw sie napewno ona ma wiele wspominien zwiazanych z tym autem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Fajna felga, jak na gulfa nie wyglada zle nawet dobrze bym powiedzial. Mk3 jakos mi nie leza a ten daje rade. WIdocznie kolezance Oldze tez sie podoba
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.youtube.com/watch?v=RQ3xkbFCL7A&feature=related Czy Wam Bożydar tez przypomina Pabla?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszytkich nowe szata graficzna ale poza tym bez zmian <ok>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
poplakalem sie ze smiechu!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
"lubie to"
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Najbardziej przykre w tej calej histori jest to ze Pan Kroczek ktory uwaza sie za wielce inteligentego i oswieconego czlowieka a naprawde jest tak tempym gamoniem, ktoremu mozna wcisnac kazda fanaberie!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widze ze polatas sobie troszke, powciagales spod swiatel a teraz masz cene za przyjemnosci Chyba juz nikogo nei bedziesz namawial na czypa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gratuluje TEA! Mag widzisz chciales widziec 200ps a poki co masz max 120 Stan z Kropelka na kreske i przyjmijcie zaklady juz moze...on tez ma tam cos wiecej...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba nielubi kolo tej marki- proste... typowy psychofan
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Idealna cena za e36 1.6
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja to cię nie rozumiem może okres masz to po jakiego grzyba w wątku a3 zachecasz do zrobienia softu czy to nie jest tuning Bo pisal w afekcje pod wplywem % To jest najlepsza wymowka na wszystko
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzisiaj spot na WOŚP?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wymiana czesci na wydajniejsze laczy sie pewnym obciazeniem silnika wiec jestem w stanie to zrozumiec. Po tej wypowiedzi pewnie dolacze do grona MOTO ZGREDOW
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
respekt poprostu respekt...zawod nielekki i z niejednego pieca juz chleb jadla, ale tyranie w pocie czola oplaca sie, kobieta legenda
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale stales sie wrazliwy! Moze jeszcze zaczniesz jezdzic w weekendowe wieczory do GJ na dziewczynki?!