Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas25

  1. yyy bylo by tylko pasi wycentrowac fote :gwizdanie:
  2. ta fota co rywa stawil fajnie widac
  3. i pogoda moze byc lepsza wiec wtedy na zewnatrz sie porobi
  4. haha bo twojego prawie nie widac ciekawe czemu
  5. eee fotka spoko musimy znalesc najlepiej oswitlone miejsce :>
  6. Zdzichu masz jeszcze jakies na zbyciu??
  7. ma ktos wlepy???[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 12:51_________________________________________________kto ma te naklejki????
  8. ale mam nadzieje ze zdjecie bedzie tez robione jak juz bede na alu bo teraz nie chce mi sie na chwile robic przekladki
  9. tak wszystko full dla tego nie jade na sama hamownie tylko dozbieram i wtedy uderze
  10. dzwonilem tam do nich strojenie na hamowni itp 700PLN wiec musze jeszcze dozbierac 620PLN :gwizdanie:
  11. ja moge jechac w tygodniu na ta hamownie.... songo a jak z toba???[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 14:02_________________________________________________zmiana planow nie jade
  12. ja bym sie przejechal ciekawy jestem ile koni juz ucieklo
  13. Michal to wlasnie znalazlem w Gorlicach o ta hamownie mi chodzilo :>
  14. Michal gdzie chcesz jechac na tego chipa??? w gorlicach cos wykukalem robia i hamownie maja..... :gwizdanie:
  15. Michal dostales wiadomosc PW
  16. hmm z tym to bedzie ciezko ale na poczatek w 6 aut tez mozna smignac
  17. pasuje jak zrobi sie fajnie wszyscy beda na alu itp zrobic jakis szlif po NS
  18. jak narazie mi pasi co tydzien spocik
  19. jak nie jezdzi to chociaz niech sie prezentuje :gwizdanie: :>
  20. Zdzichu a ja myslalem ze powaznie piszesz luzik
  21. co wy niechec mi sie na chwile przekladac :> sniegi jeszcze zapowiadaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.