Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tliner

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tliner

  1. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam witam szanownych klubowiczów mam do Was pytanie? wymieniał ktoś z Was może płyn od wspomagania kierownicy? i może zostało wam troszeczkę? bo muszę dolać a w sklepie każą mi kupić cały litr za 65 zeta...szkoda mi trochę, aby tyle płynu sie zmarnowało ...
  2. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam do Was pytanie - czy macie pożyczyć box na dach do b5? potrzebuję na pięć dni od 11.02. ma może ktoś? i byłby tak miły? bardzo bardzo :kwiatek:
  3. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam do was pytanie: otóż ostatnio przez przypadek nacisnąłem po zapaleniu silnika przycisk od klimatyzacji i coś zaczęło charczeć i rzęzić - po chwili wyłączyłem klimę i od tego czasu po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje - gwiazdka gaśnie - w ogóle się nie zapala i klimatyzacja nie dział. wiecie co to może być? co się stało? może to mieć związek z wymianą rozrządu i wszystkich pasków? bo tylko to było ostatio robione i nic mi innego nie przychodzi do głowy - może coś uszkodzili :/
  4. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wiecie, że tak może być przez dłuższy czas??!! - w części miejsca nie wybrano nawet firm do odśnieżania - widocznie uznali, że zima sama przyszła to i pójdzie sobie sama tez ....po******by
  5. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dostaęłm takie coś - może Was to zainteresuje przed zimą http://okazik.pl/lodz
  6. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kompletny rozrząd + pompa, ale chyba juz znalazłem i taniej nie będzie 28 0 zł i dobre części - teraz tylko montaż - czekam na info od dj kill'a:
  7. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na części to tak liczę do 300 zeta, ale pozostaje jeszcze robocizna, a więc: KIMI - mógłbyś się zapytać swojego mechanika za ile i co ważne kiedy to mógłby zrobić? bo musze to zrobić przed mrozami - sie zagapiłem i jak mi pęknie pasek to będę miał po silniku DeeJay_Kill - wysłałem ci info na gg dzięki za namiary na sklepy - pewnie skorzystam [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________aa jeszcze jedno pyt bo z tym mam problem duży - a dokładniej z oznaczeniami tych siników - nie wiem jaki mam a podobno to tylko można sprawdzić na obudowie rozrządu której nie widać :/ macie inny sposób? może po numerze vin?[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:43_________________________________________________albo po prostu wiecie to? jeśli auto jest z 97 przed liftem jeśli teraz wyszła moja ignorancja to przepraszam
  8. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no spoko odezwę się wieczorem a moze masz jeszcze jakiś sklep ?- bo najtaniej znalazłem za 330 złotych części
  9. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    znacie jakiś dobrych mechaników, albo warsztat? tani !!! muszę wymienić rozrząd - pilne trochę, możecie kogoś polecić? podajcie numer telefonu albo inny kontakt
  10. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    słuchajcie szukam hostess do akcji praca dla studenta - jako aniołek - sprzedaż opłatków w centrach handlowych praca 3.12-23.12 szukam też hostów na mikołaja na 6.12 musicie mieć status ucznia/studenta jeśli ktoś z was chce to wyślijcie swoje cv na [email protected] z dopiskiem audi w temacie żebym wiedział kogo zatrudnić
  11. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest spot w niedzielę? pomyślałem że czas sie spotkaĆ DAJCIE ZNAĆ KTO BĘdzie - jak najwięcej nas zajrzę tu w nd po powrocie i chetnie podjadę - i postarcie się - a nóż to ost taki weekend będzie ? a później ciemno i zimno brrrr
  12. Witam, potrzebuję numer części - kostki za stacyjką, która odbija kluczyk - mam luźny klucz i włącza mi rozrusznik - porostu kluczyk po odpaleniu nie wraca na miejsce. Nie potrafię jaśniej wyjaśnić - ale chyba wiecie o co chodzi? - prosze o pdanie nr
  13. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to co - pomoże ktoś biednemu studentowi ? wódeczka i zakąska gratis i to nie teraz tylko jakoś w przyszłym tyg czwartek pt albo sob, bo teraz egzaminy mam
  14. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    300 zł[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 12:51_________________________________________________tomek, a ty wiesz jakie są u nas zaciski? żeliwne czy aluminiowe?
  15. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    te 9 stów to do kangoo sie odnosiło i z pompa
  16. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nooo a wymiane teraz tych częsci 300 zeta
  17. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i zacisk :/ nie stary tu już chodzi o bezpieczeństwo a tam tylko o wygodę a podjąłem się tego, bo zażyczyli sobie 950 zł za to :/ a ten zacisk to dobry bedzie? http://allegro.pl/zacisk-hamulcowy-tylny-prawy-audi-a4-i1220566733.html bo w sklepie 500 wołają
  18. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiem - widziałem to, ale szczerze mówiąc nie wierzę sobie, że potrafię to zrobić i dobrze to zrobić a wolę nie ryzykować, więc wolałbym aby ktoś mi w tym pomógł bo szczerze mówiąc ze mnie mechanik jak baletnica. Sam to tylko raz wymieniałem pompę wspomagania w kangoo :/
  19. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest spraw do was Panowie - czy podejmiecie się naprawy mojej audi? muszę pilnie wymienić tarcze, klocki z tyłu oraz zacisk i łożysko. A sam nie mam pojęcia jak to zrobić a mechanik liczy sobie dużo hajsu ;/
  20. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoko spoko - poczekam. daj znać jak wrócicie to się jakoś ustawimy a ja do tego czasu zaopatrzę się
  21. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo jeszcze żebym wiedział co i jak to może bym to zrobił ;( a może Ty się tego podejmiesz, albo ktoś inny co wy na to chłopaki?
  22. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiecie gdzie można kupić tanio klocki, olej i rozrząd? i gdzie tanio to wymienią? aaa i jki to ma być olej? bo ktoś bardzo mądry na zawiesił karteczki z informacją :/
  23. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pomieszałem dzisiaj trochę i zamontowałem sterowanie centralnym. Tylko mam jedno pytanie, bo tego nie podłączyłem - domykanie szyb - nie wiem gdzie wpiąć ? dzięki chłopaki za chęć pomocy, ale poradziłem sobie już sam - następnym razem napijemy sie
  24. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aha - to jest ten ( a raczej ta ) kierowca - temu to dobrze - mnie niestety się szeregi posypały hehe jeśli tak to mogę kilka wrzucić na ruszt - no ale nie będę przecież targał ze sobą do pracy całej torby kiełbach więc myślę że się zrzucimy na ucztę a gdzie ta miejscówka ? co to za osiedle - żeby mi wachy starczyło
  25. tliner odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to jest tak samo jak z ogniskami - wszyscy przychodzą, rozpalany ognisko i wtedy okazuje się, że nikt nie przyniósł kiełbasek, ale za to każdy ma piwo :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.