-
[B6 AVF] Samoczynne właczenie swiatel przeciwmgielnych
To nie bezpieczniki... sa ok. Hmmm jakies inne pomysly... bo kosztowalo mnie to juz 50 zł. Panowie policjanci mnie uswiadomili ze nie jezdzi sie na halogenach Nie chcialbym juz tak panstwa wspierac
-
[B6 AVF] Samoczynne właczenie swiatel przeciwmgielnych
Witam, Gdy wlaczam swiatla mijania samoczynnie zalaczaja sie swiatla przeciwmgielne. Jaka moze byc tego przyczyna. Pozdrawiam Marcin
-
[B6 AVF] Co oznacza ten błąd
Hmm... Panowie a może coś bliżej ?? Jaki myk trzeba zrobić ?? Mógłby ktoś mi pomóc ?? Czy ta kontrolka ma jakiś wpływ teraz na właściwości jezdne samochodu lub na właściwości silnika ?? Pozdrawiam Ponawiam pytanie... Czy ma to tez zwiazek na spalanie?? Jakoś wydaje mi sie ze sie zwiekszylo [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 14:39_________________________________________________hmmmmm
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie kiedy szykuje się jakiś zlocik ??
-
[B6 AVF] Co oznacza ten błąd
Sunday, 20 June 2010, 13:36:59 VAG-COM Version: Release 409.1-US Control Module Part Number: 038 906 019 LJ Component and/or Version: TuneLine V15G000SG 5934 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 00446 Additional Info: WAUZZZ8E74A059898 AUZ6Z0C0218739 1 Fault Found: 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded P3130 - 35-10 - - - Intermittent Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi?? Zaślepiłem ERG... Wyczyściłem wszystkie węże... Kasuje błąd po kilku chwilach wyskakuje ponownie... Co może być przyczyną pojawiającej się żółtej kontroki na desce ?? Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Mógłbyś napisać coś więcej ????
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Powiedział mi dokładnie to samo co napisałeś Ty... Pojeżdżę dynamiczniej od dzisiaj zacząłem... Tylko jak długo tak dynamicznie jeździć?? Nie zarobie na paliwo [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 14:13_________________________________________________Panowie... tragedia... daje mu po garach ale po okolo 30 km tak czy tak turbo siada... nie wiem co sie dzieje... !! POMOCY Najgorsze jest to ze moze mi to sie stac jak kogos bede wyprzedzał a z naprzeciwka cos będzie jechało...[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 20:05_________________________________________________Znajomy podpowiada, że czyszczenie czujnika N75 powinno pomóc... za tydzień się tym zajmę... Dam znać czy pomogło..
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
To chyba najlepsza diagnoza o jakiej usłyszałem Dzisiaj to sprawdzę... Chociaż koleś u którego byłem na komputerze powiedział, że mam oszczędzać turbo w granicach 2000-2500 RPM. Powiedział, że możliwe iż to wina jakiegoś wężyka. Który żle coś podaje do turbo.
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Czyli co?? troszkę muszę turbinkę odmulić??? Dać jej popalić???
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Spanky... myślisz ze przez ten chip czasami łapie taką zamułę??? Jeżeli tak to co mogę z tym zrobić... ??
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Hmmm... Wiesz dopiero zaczynam przygodę z A4 co to jest TuneLine??? I skąd wiesz że mam autko z Austrii?? Dobra już wiem co to jest TuneLine... Firma tuningowa... Czyli co mój samochód który sprowadziłem tydzień temu jest po chipie??
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Chyba jednak coś wiecej niz lekko uszkodzona turbinka... Przez 500 km dwa razy stracił moc... Mogłem jechać tylko 120 km/h i zero odejścia. Dopiero po 5 minutowym postoju wszystko było ok. Nie wiem co robic...
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
nie znam się mógłbyś napisać coś więcej ?? Co to znaczy zawirusowane ?? Co to znaczy kierownice się zacinają??
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Czyli termostat do wymiany a co z turbo... jak może być przyczyna ?? Kilka dni temu tak się przycięła że zupełnie A4 straciła moc 120 i koniec... Zostaje regeneracja ??
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów
Witam, Czy mógłbym kogoś poprosoć o sprawdzenie logów... Silnik AVF http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14100.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14101.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14102.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14103.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14104.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14105.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14106.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14107.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14108.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14109.html http://vaglog.rtnet.pl/marcin.pestka_14110.html
pestek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta