-
zestaw tarcze + klocki Audi A4 B8 Allroad P+T - Zimmermann czy ATE ?
Cześć, jak Wasze doświadczenia z powyższym zestawami ? Rozważam wentylowane Zimmermanny albo nacinane ATE - pytanie które wybrać ? Pozdrawiam Artur
-
naprawa zmieniarki we Wrocławiu
Cześć, mam do naprawy zmieniarkę w moim audi. Coraz częściej zacina odczyt płyt. Podejrzewam że laser osiągnął swój kres. Będę wdzięczny za namiary do osoby która mogłaby zająć się wymianą. Z góry dziękuję.
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
zamiennik w tym przypadku odpada. Nie ma zamiennika dla takiego rodzaju szyby
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
gdybym miał AC nie byłoby problemu Mam tylko minicasco na kradzież, spalenie no i fantastyczny pakiet szyby. Nie miałem świadomości że to podgrzewana szyba. Może dlatego, że garażuje auto i nigdy nie zmagałem się z odśnieżaniem
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
problem w tym że nie uśmiecha mi się dopłacać 2000 zł do naprawy szyb. Faktycznie mój błąd bo nie zapoznałem się z ogólnymi warunkami. Suma ubezpieczenia wynosi 2000 zł z 10% udziałem klienta czyli dopłata po mojej stronie wyniesie 2200 zł. Na szczęście w czerwcu zmienię ubezpieczyciela.
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
szyba jest grzana. Potwierdził do serwis AUDI info poniżej: "W Pana samochodzie fabrycznie był zamontowany najwyższy model szyby tzn.: ogrzewana ze szkłem zespolono-izolującym. Koszt oryginalnej szyby to : 3155,00 brutto. Dodatkowo pragnę poinformować iż w dniu dzisiejszym wysłałem kalkulacje naprawy wraz z upoważnieniem do TU AXA. W momencie otrzymania informacji bądź akceptacji kosztorysu – skontaktuję się z Panem. Kalkulacja naprawy w serwisie opiewa na kwotę: 4220,25 zł." suma ubezpieczenia szyb w axa to 2000 zł z 10% udziałem własnym przy szybie czołowej czy taką szybę można kupić poza ASO ? Wymiany najchętniej wykonałbym we Wrocławiu gdyż to moje rodzinne miasto
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
chciałbym się przygotować przed wizytą w NORD Glass bo to oni będą dokonywali oględzin. W jaki sposób mam im udowodnić że jest to szyba grzana ? Czy oprócz informacji znamionowej na szybie (termovit 2000) jest jeszcze jakaś inna ? Gdzie tego szukać ?
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
przyznam się szczerze, że nie potrafię czytać kodów wyposażenia Koledzy, pomożecie ? ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- generalnie jest to dość bogata wersja więc nie byłbym zaskoczony. pełna skóra, kolorowa duża fabryczna navi, webasto, czujniki parkowania przód tył, fabryczne webasto, klimatyzowany schowek - lodówka, kolorowy FIS, podgrzewane fotele, ksenon, spryskiwacze reflektorów
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
mam jednak wątpliwości czy jest to szyba podgrzewana. Nie ma na niej symbolu grzania. Jedyne sformowanie które kojarzy mi się z grzaniem to termovit 2000. Wątpię jednak, że oznacza to szybę podgrzewaną.
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
Cześć, mam uszkodzoną szybę czołową. nosi następujące oznaczenia: SEKURIT SAINT GOBAIN E1 43R-001051 DOT27 M71 AS1 VSG THERMOVIT 2000 .... 5 dysponuję fantastycznym ubezpieczeniem szyb w AXA Direct rozumiem, że NORD GLASS dostanę tandetny zamiennik. Czy jest szansa na wywalczenie czegoś lepszego w NORD GLASS ? Szkodę będę likwidował we Wrocławiu na Karkonoskiej ? Można się z kimś tam dogadać ? Chętnie dopłacę Pozdrawiam Artur
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
sam zrobiłem. Ciekawe jak długo wytrzyma by musiałem nieco skrócić kable. Wybrałem trochę wiązki ze środka drzwi by był luz na łączeniu
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
nowa w serwisie 487 zł. Na Allezło można kupić wiązki w cenach od 30 do 100 zł (w różnych stanach). Może oddać to jakiemuś elektronikowi by powymieniał kable ? ---------- Post dopisany 13-02-2014 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 16:35 ---------- zrobione po lutowaniu wszystko działa jak nowe
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
czyli kostkę muszę odpiąć od wnętrza auta? tam jest zatrzask ?
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
ok wszystko jasne. Po ściągnięciu gumowej osłony kabli zobaczyłem pourywane kable. Nie potrafię jednak odłączyć wtyczki od słupka Czy jest jakiś specjalny sposób ? Czy warto naprawiać (lutować) starą wiązkę czy po prostu kupić nową ?
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
rozumiem że chodzi o taką wiązkę ? AUDI A4 B6 B7 WIĄZKA DRZWI 8E1971029AF (3871662221) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i kostkę widoczną po lewej stronie, z osłoną między drzwiami a słupkiem ? Myślisz że to wina kostki ? wymienić na nową kostkę ? czy wymienić całą wiązkę ?
Born_Again
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta