Treść opublikowana przez redziasom
-
czujnik położenia wału korbowego vs. siwy dym
Witam, Ostatnio mam problem z odpalaniem samochodu, nie ma reguły czy jest zimy czy ciepły silnik. Diagnozą okazał się czujnik położenia wału korbowego (czeka na wymianę). Od dwóch dni zauważyłem że zaczął kopcić w zakresie obrotów 1000-2000 tyś., generalnie przy zmianie i redukcji biegów. Przy jezdzie pow. 2000 tyś. nic nie zauważyłem. Czy ten czujnik ma z tym coś wspólnego. Mam trochę powyżej max. oleju, czy to jest powód kopcenia???
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
ja mam zalany Motul 8100 X-clean+ z normą 504 00/507 00
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Ja miałem podobny problem. Na początku na zimnym silniku trochę kopcił i pobierał olej, aż w końcu przy próbie zrobienia logów dynamicznych turbina się rozsypała i wyssała cały olej z silnika. Po regeneracji turbo jest wszystko ok. Od tamtego czasu przejechałem jakieś 5000 km. i nie widzę żadnego ubytku. Sprawdz turbinę, ja zaniedbałem i cały koszt "imprezy" kosztował mnie 2500zł.
-
Oc+ac+nnw?
Witam, Ile wydajecie na ubezpieczenia swojego samochodu?
-
Chińskie zamienniki
trafiły mi się cztery używane opony Pirelli P7 (igły), po 100 zł. z montażem. Przejechałem jak dotąd ok.400 km. i jestem zadowolony.
-
Chińskie zamienniki
a co sądzicie o oponach firmy Kingstar?
-
Chińskie zamienniki
Witam, Przyszedł czas na wymianę opon na letnie, słyszałem coś o chińskich zamiennikach. Co myślicie o takim wyborze i jakie są wasze opinie na temat opon???
-
[B7 BKE] Dziwne buczenie
nie jest to metaliczne buczenie tylko takie głuche i jest przy tych samych obrotach.
-
[B7 BKE] Dziwne buczenie
naprawdę nikt nie wie co to za przyczyna????
-
[B7 BKE] Dziwne buczenie
nagrałem buczenie telefonem, pierwsze oryginał; http://www59.zippyshare.com/v/38671360/file.html drugie jest to samo tylko po delikatnej obróbce, bez szumów; http://www47.zippyshare.com/v/8278263/file.html
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
Do pracy mam niedaleko bo 17 km. w jedną stronę, ale zdąży się zagrzać. Wychodzi jakieś 7,5-8,0 na 100km.
-
[B7 BKE] Dziwne buczenie
nie szuranie tylko buczenie łudząco podobne do bączka
-
[B7 BKE] Dziwne buczenie
Witam, Od jakiegoś czasu podczas jazdy słyszę dziwne buczenie. Dzieje się tak podczas jazdy na każdym biegu przy dodawaniu gazu tak od 1,5 tys. obr. Na luzie jest wszystko ok. Dzwięk jest taki jak odgłos kręcącego się bączka. Może to coś w skrzyni???
-
[B7 BKE] Jakiego producenta wybrać???
A sachs i valeo?
-
[B7 BKE] Jakiego producenta wybrać???
Witam, Mam do wymiany koło dwumasowe i kompletne sprzęgło. Jaki producent tych części będzie najlepszy?
-
[B5 AVG] Metaliczny odgłos na wolnych obrotach z przerwami
Ja mam podobne odgłosy z silnika. Byłem u mechanika i stwierdził że to dwumasa.
-
[B7 BKE] Kompletne sprzęgło i kolo dwumasowe
Witam, Potrzebuje nr. części jak w tytule do silnika 1,9 tdi 116KM BKE
-
Jaką myjkę wybrać???
Witam ponownie . Ja w końcu się zdecydowałem na myjkę karchera, a wybrałem model K5.700. Ma 9 metrów przewodu, dwie lance, pojemnik na płyn i co bardzo praktyczne bęben do zwijania węża. Jak na razie wszystko super. Cena jaką zapłaciłem to 1087 zł. plus 60 za filtr. Sklep ABEXIL w w-wie. Pozdrawiam i naprawdę polecam.
-
[B7 BKE] Wymiana sprzęgla klimatyzacji
Ale u mnie podobno nie ma sprężarki
-
[B7 BKE] Wymiana sprzęgla klimatyzacji
Jest sprawny ale mech. powiedział że po założeniu nowego sprzęgła może długo nie podziałać. Czy to ma jakiś sens?
-
[B7 BKE] Wymiana sprzęgla klimatyzacji
Witam, Lada dzień czeka mnie wymiana sprzęgła klimatyzacji. Pojechałem do serwisu klimy żeby się umówić na wymianę, a Pan powiedział mi że dobrze by było wymienić jeszcze elektrozawór. Pytanie moje jest takie czy to konieczne???
-
[ALL B7] numer lub nazwa???
jakiś nr.?
-
[ALL B7] numer lub nazwa???
Witam, Czy wie może ktoś jak profesjonalnie nazywają się plastiki wokół rolek kierownicy multi w b-7mce?? Chciałbym je wymienić u siebie na chromowane, ale nie wiem czego szukać.
-
[ALL B7] Klakson czyli sygnał dzwiękowy
[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:51_________________________________________________Dziękóweczka
-
[ALL B7] Klakson czyli sygnał dzwiękowy
A jak się do nich dostać i ewentualnie wymienić???