Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaska1382

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam! dawno tu nie byłam... brak czasu... mam taki problem z przekładnią kierownicy... czy wiecie może gdzie można ja zregenerować? z góry dzięki
  2. Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych, Smacznego jajka i wesołej zabawy W lany poniedziałek dla wszystkich klubowiczów
  3. dziękuję wszystkim za odpowiedź!
  4. GRATULUJE kto z was koledzy często stoi na ul. Kopernika w Trzebini?
  5. mam pytanko czy ktos moglby mi polecic mechanika ktory potrafilby zrobic przekladke z anglika? chodzi o land rovera w dieslu. IDUAL pytales kolegi o ten kluczyk?
  6. Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości, A składa się z sukcesów i samych radości!!!
  7. cosik sie zacina kluczyk i nie chce otworzyc zamka.
  8. czy wiecie może jaki jest koszt dorobienia kluczyka? i gdzie w chrzanowie mogę to zrobić? z gory dziekuje za odpowiedz.[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:04_________________________________________________.......... ⋱ ⋮ ⋰ .......... ⋯ ✰ ⋯ .......... ⋰ ⋮ ⋱ ……… ...*•♥•* …… ... *♥♫♫♥*'. … .... *♥•♦♫••♥* ..... *♥☺♥☺♥☺♥* .....*♥•♥#♠*♥#♥•♥* ' ....*♥♫♥♥♫♥♥♫♥♫* ' ...*♥♥☺♥♫♥♫♥☺♥♥*' ..*♥♥♣♫♥♣♥♥♣♥♫ ♣♥♥*' '*♥♥♣♥♫♥♥♫♥♥♫ ♥♣♥♥*' *~~**~~**~***~~**~~* (▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓) ___███████████ ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ¸.✭✰✭.¸.✰★✰.¸.✭✰✭.¸ Wesołych Świąt !!!
  9. w krakowie z serwisie audi 5zl. za jedna taka spinke
  10. jestem cały czas. trzymam się z boku i obserwuję. pozdrawiam wszystkich!
  11. myślę że zacznijmy od 150zł.
  12. witam! czy ktoś byłby zainteresowany zakupem w dobrej cenie dwoch uzywanych opon zimowych YOKOHAMA 205/60/R15? Opony sa w dobrym stanie, bieznik okolo 7-8mm. Co do spota to raczej mnie nie bedzie bo jade w dluzsza trase i chyba nie wroce
  13. Nowy nie byl na spotach a wszystkich zna dobry zawodnik jak taki dobry to dlaczego nie powie wprost kim jest i co ma do kogo? troszke chyba strachliwy jednak ten pan
  14. wczoraj mialam spotkanie z kims takim u mnie na osiedlu. mial ramki klubowe. mlody chlopaczek. moze to ktorys z nich.
  15. Zagadaj do Mateusza bo on ma chyba na zbyciu oki dzieki wiciu [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:24_________________________________________________a jeszcze jedno... kto z was ma czerwone audi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.