kaska1382

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaska1382

1. witam! dawno tu nie byłam... brak czasu... mam taki problem z przekładnią kierownicy... czy wiecie może gdzie można ja zregenerować? z góry dzięki
  2. Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych, Smacznego jajka i wesołej zabawy W lany poniedziałek dla wszystkich klubowiczów
  3. GRATULUJE kto z was koledzy często stoi na ul. Kopernika w Trzebini?
  4. mam pytanko czy ktos moglby mi polecic mechanika ktory potrafilby zrobic przekladke z anglika? chodzi o land rovera w dieslu. IDUAL pytales kolegi o ten kluczyk?
  5. Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości, A składa się z sukcesów i samych radości!!!
  6. cosik sie zacina kluczyk i nie chce otworzyc zamka.
  7. czy wiecie może jaki jest koszt dorobienia kluczyka? i gdzie w chrzanowie mogę to zrobić? z gory dziekuje za odpowiedz.[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:04_________________________________________________.......... ⋱ ⋮ ⋰ .......... ⋯ ✰ ⋯ .......... ⋰ ⋮ ⋱ ……… ...*•♥•* …… ... *♥♫♫♥*'. … .... *♥•♦♫••♥* ..... *♥☺♥☺♥☺♥* .....*♥•♥#♠*♥#♥•♥* ' ....*♥♫♥♥♫♥♥♫♥♫* ' ...*♥♥☺♥♫♥♫♥☺♥♥*' ..*♥♥♣♫♥♣♥♥♣♥♫ ♣♥♥*' '*♥♥♣♥♫♥♥♫♥♥♫ ♥♣♥♥*' *~~**~~**~***~~**~~* (▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓) ___███████████ ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ♥: ¸.✭✰✭.¸.✰★✰.¸.✭✰✭.¸ Wesołych Świąt !!!
  8. w krakowie z serwisie audi 5zl. za jedna taka spinke
  9. jestem cały czas. trzymam się z boku i obserwuję. pozdrawiam wszystkich!
  10. witam! czy ktoś byłby zainteresowany zakupem w dobrej cenie dwoch uzywanych opon zimowych YOKOHAMA 205/60/R15? Opony sa w dobrym stanie, bieznik okolo 7-8mm. Co do spota to raczej mnie nie bedzie bo jade w dluzsza trase i chyba nie wroce
  11. Nowy nie byl na spotach a wszystkich zna dobry zawodnik jak taki dobry to dlaczego nie powie wprost kim jest i co ma do kogo? troszke chyba strachliwy jednak ten pan
  12. wczoraj mialam spotkanie z kims takim u mnie na osiedlu. mial ramki klubowe. mlody chlopaczek. moze to ktorys z nich.
  13. Zagadaj do Mateusza bo on ma chyba na zbyciu oki dzieki wiciu [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 21:24_________________________________________________a jeszcze jedno... kto z was ma czerwone audi?
  14. chyba o 18 jesli sie nie myle [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 15:02_________________________________________________sorki mnie jednak nie bedzie
  15. tez tak mysle! zeby wicio biedak sam tam nie zmarzł
  16. ciekawie sie zaczyna robic teraz kolega nowyxxx sie wypowie
  17. przydaloby sie je odnowic ale nie sa takie zle ja mysle nad zmiana. musialbys je ogladnac. 16"