Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. co ty masz za światła z przodu?
  2. to jak możę o 17? tylko gdzie? śniegu napadało może gdzieś na otwartym parkingu ?
  3. ja mam cały dzień,otwarty na propozycję
  4. castorama? trzeba trochę upalić ajl-a ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Agencja reklamowa Bydgoszcz - reklama, wyroby z plexi, banery reklamowe oraz oklejanie samochodw znajomek,jak coś ktoś,pw
  5. bozia w dzieciach ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- dopisywać się bo ramki będziemy ściągać tym co się nie udzielają
  6. moja profesja
  7. to jutro robimy spota? będzie miał ktoś kabelek żeby podłączyć furkę?
  8. ci powiem że rozebrać to ustrojstwo to jest magia,przerabiałem to z dwóch stron
  9. dążę do tego od poniedziałku ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- ale zero wsparcia...
  10. thx:decayed:
  11. pobujaj tyłem na boki zobacz czy ci się łożyska nie kończą,kuknij na opone czy równo bierze a tak poza tym ile cię fimc wyszedł ?
  12. tylko z przyzwyczajenia w mrozy nie składaj
  13. zostało ci coś z mechanizmu skladania lusterek? chodzi mi o tą zębatkę ze ślimakiem od lewego lustra?
  14. belka w d*pie nic innego tam nie ma,no chyba że tuleje gumowo metalowe ale raczej belka jak miała strzała
  15. Meteorogramy - meteorograms idzie śnieżyca
  16. ty masz rozgrzeszenie bo chociaż się tu udzielasz
  17. ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- a może w solcu kujawskim na placu SOLBET-u zrobimy spota? w pół drogi z Toruniem a jak będzie śnieg to baja,cały wybrukowany solbet solec kujawski - Mapy Google ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Świeżaki dopisywać się a nie tylko ramki na samochodzie
  18. jak będzie więcej niż 8 samochodów to nawet ulepa wystawie z garażu i przyjadę a perzan zostanie pod blokiem
  19. kiedy zrobimy jakieś spota na którego przyjedzie więcej jak 4-5 aut?
  20. only weeeeeeekeeeend
  21. urlop na żądanie się bierze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.