-
Nie działają zegary
Cześć, Mam problem, padły mi zegary. Czy jeżeli kupie używki ale sprawne i je założe to będą działały? Czy terzeba je przeprogramować. Moja audica to A4 98r. 2.4 V6. Na alegro znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/licznik-do-audi-a4-b5-1998r-2-4-v6-i5123819329.html Pozdrawiam
-
EBC Green - do B5 2.4
No tak duża róznica. A jaki współczynnik maja Ori klocki?
-
EBC Green - do B5 2.4
Fajne te Ferodo, ale czy warto zapłacić dwa razy tyle co za ATE ?? Aż taka jest różnica w hamowaniu ??
-
EBC Green - do B5 2.4
ATE Ceramic a takie? Jak wypadają w porównaniu z tymi EBC ???
-
EBC Green - do B5 2.4
Witam, Zastanawiam się nad zakupem klocków do przodu firmy EBC Green. Czy może ktoś używa ty klocków? Wiadomo jak się sprawują?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
EBC Green zna ktoś może te klocki? A może ma je ktoś założone? Warto w coś takiego zainwestować??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Muszę coś z tymi światłami zrobić bo jeżdżę albo na długich ale opuszczonych maksymalnie na dół albo nic prawie nie widząc....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A dużo było przeróbek???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szczerze mówiąc to dopiero teraz niedawno zaczęło mi to przeszkadzać bo bardzo dużo jeżdżę wieczorami i strasznie mi to zaczęło przeszkadzać. Długie światła działają normalnie. Many zakładał mi te światła.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o kurcze No to może postaram sie kiedyś przyjechać na spota... albo jak będę w BDG to dam znać i się jakoś spotkamy!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, Dawno tu nie zaglądałem. Ale przeprowadziłem się i ciągle siedzę na delegacjach. Mam taki problem ze światłami mam założone Depo i strasznie słabo świecą. Założyłem nawet nowe żarówki ale dalej nic nie widać... Co zrobić żeby lepiej świeciły??
-
[B5 ALF] Nowa instalacja BRC - dużo pali
No dobra zrobiłem 300 km na 38,2 litrach. Tak że chyba dobrze jest Ale dziś znowu zatankowałem do pełna i weszło 39 litrów, a bak jest 53...
-
[B5 ALF] Nowa instalacja BRC - dużo pali
ostatnia dioda miga, dobra, jutro powinienem ja wysuszyć!
-
[B5 ALF] Nowa instalacja BRC - dużo pali
Witam, Dzisiaj założyłem instalacje BRC sekwencje do B5 2.4 V6. Zbiornik na gaz mam 53l, pierwsze tankowanie zmieściło się 38.2l no i pojechałem w trasę i po 231 km zapaliła się rezerwa... Czy to normalne że tak dużo poszło gazu(prędkości nie przekraczały 140 km/h ale głównie do 110 km/h starałem się trzymać)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czesc!! Mam pytanko gdzie w Bdg można założyć dobrze lpg? i jaki założyć najlepiej ?
Thumas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta