Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zapraszamy serdecznie, grupa się nam systematycznie powiększa euri23 tylko umyj auto bo jutro robimy zdjęcia i będą na stronie.[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:41_________________________________________________A jeszcze taka informacja kumpel ma do sprzedania felgi 18" z passata wracał na nich z olkusza i są proste nic nie bije opony na jeden sezon nie daje na sprzedam bo to info dla swoich cenA 1500 http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-highline-C16871280.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Adaś nie przejmuj się przecież to nie sesja fotograficzna dla gazety będziemy na bieżąco robić. Kolego euri23 ja jadę z bobowej to jak chcesz to możemy razem w mini kolumnie jechać ja będę na skrzyżowaniu na Jankowej o 15:20 Szary A4B6 kombi z żółtą naklejką motocykle są wszędzie to jak co to mykniemy razem.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Witam wczoraj tj 18.02.2011 widziana Audi A6 na krakowskich blachach z naklejką A4klub na trasie Warszawa - Radom koło Bialobrzeg godz. 13
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No mam nadzieje że wyniki jeszcze dodatkowo mnie skuszą bo narazie mam chęć ale na dwa kółka na lato.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No Zdzichu na Ciebie to można zawsze liczyć, Songo już kombinuje byl dwa razy i myśli ze bedzie miał z glowy hehehe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No tylko nie zapomnieć że w niedziele o 16 spocik [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:28_________________________________________________A więc panowie na niedziele kto się wybiera na spot a mam nadzieje ze stały skład przynajmniej będzie, pucować fury w niedziele bo przywoże aparat i porobimy trochę zdjęć.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to zdzichu ćwicz ćwicz a jak co to sie dogadamy hehehe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To dla mnie żebym wiedział że na jakiś dwóch kółkach siedziałeś.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jak będziesz miał prawko to wtedy pogadamy Jak tylko kupię to się napewno pojawię na zlocie kiedyś.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chyba z chipa będą nici bo zbieram na http://otomoto.pl/honda-vfr-800-f-ladna-polecam-rok-2001-M2121579.html ,ale to jeszcze nie przesądzone.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z tego co mi mówił to około 3-4 godziny bo program piszą szwaby i mu przesyłają.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No mnie już 170 ucieszy a nie 155 mi powie i to jeszcze z łaską.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kasa nawet ta sama a podejrzewam że będą lepsze efekty bo te 25 km to mnie w ogóle nie satysfakcjonuje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przemek właśnie dzwoniłem do kolesia 700 zł z hamownią i za 2 tygodnie w sobotę by to zrobił ty byś np. na rano do niego pojechał a ja dopiero na 12 bo wcześniej nie dam rady, ale koleś mi mówi że może maksymalnie 25 km programem podciągnąć i że nie jest możliwe żeby więcej zrobić i się zastanawiam czy nie lepiej do chłopaków co Songo u nich robił jechać bo na 25 km to szkoda mi 600 zł ( dla mnie bo bez hamowni ). A więc nie wiem pomyśl Przemek i daj znać co o tym myślisz.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No wiem wiem może mi się uda w niedługim czasie w czwartek się wyrwać z roboty to byśmy się wcześniej umówili na piątek.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to jak robią za 700 zł to może Przemek się tam wybierzemy bo hamować auto przed i po i 600 za chipa to wyjdzie z 800 zł to bedziesz miał taniej a pozatym do gorlic blisko a ja sobie później znajde hamownie 4x4 i zobaczymy wynik.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale 700 zł to chyba już z chipem razem a nie samo hamowanie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przemek no jak tylko znajdę chwile bo narazie to już do pracy pojechałem i tylko weeekendy wolne ale na sobotę może by się wybrał nawet na zwiady bo to tylko 40 km. Adaś a co sie stało że nie jedziesz ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to dzwon umawiaj sie i w niedziele przywiez wynik nie masz daleko a 80 to spoko cena.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No dobra ale ja odpadam na hamowanie bo tylko haldexa 4x4 zhamują a ja mam TORSEN i kicha wy jak najbardziej koleś mi w mailu potwierdził że 80 zł hamowanie i jak bedzie wiecej aut to złapiecie jakiś upust bo pytałem, a chipa to już tylko musze się tam wybrać i dogadać co i jak bo juz telefonicznie 2 razy sie umawiałem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A hamownia jest na quattro też ? A pozatym jaka cena, ja chce jechać tam gdzie Songo robił i to już na czasie.[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 05:53_________________________________________________Panowie hamownia za 80 zł i mają 4x4 http://www.swistak.pl/a9666674,CHIPTUNING-HAMOWNIA-POMIAR-MOCY-GORLICE.html[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 05:55_________________________________________________http://www.car-servis.pl/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to chłopaki kiedy na chipa jedziemy, ja szukam tylko chwili bo fundusze juz zgromadzone [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 19:15_________________________________________________Tomek_gti zapomniałem Ci powiedzieć wcześniej ale ty sobie płynu do wspomagania dolej bo Ci strasznie wyje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to dałeś czadu Pamiętaj że nasz o 16
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zdzichu no i jak było w brzesku ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kiedyś się wybierzemy co sie martwisz co roku jest zjazd.