Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no niestety nie mam 4x4 ale jak coś będzie na handel, 4x4 sobie dołożysz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis mój jest 2007 mam wersje sport, tak że kubełki robią swoje, standardowo ciemne szyby zrobiłem, cb w schowek i narazie ma śmigać nic wiecej nie robie. Bo się szykuje na forda KUGĘ i jak wyjdzie to passerati do żyda.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to ZEMIS mój DSG nie ma, ale wdzięczne autko nie spodziewałem się że tak mi przypadnie do gustu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hahaha konta nie skasowałem ale wolałem się tu nie odzywać jak widziałem co się dzieje, a że czysto się zrobiło to może coś się poprawi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis co to za pastucha masz ? Czyżbyśmy poszli w tą samą stronę ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zmywam sie z juz z forum, stara ekipa jak cos to mamy kontakt. Najlepszego forumowicze Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dixon ma takie ? A chce sprzedac ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Takie to ja szukam do mojej bmki jak sprzedam te 20 to takie zakladam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
później się nie wybieram, w sumie to za chwile jade spalić trochę gumy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie ladna pogoda organizowac sie wczesniej np na 14 to wpadne dodgem pod media Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko plecak z logo Audi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na plecak chcesz zalozyc te ramki ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko bo czasem chcialbym tym autem z drogi zjechac a te kola sie do tego nie nadaja Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kurde same prezesy w tym klubie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba co się tak zastanawiasz ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bedzie ładnie to go przywioze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara, jestem wręcz wniebowzięty nawet te 50/100 mi nie przeszkadza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara, wygląda na to że połączenie sieciowe z kompem Ci łapie a nie masz może skonfigurowanego liveboxa na odpowiedni odbiór danych z lini tel, wejdź w ustawienia liveboxa i zobacz czy masz dobry login i hasło do lini bo to wygląda na tego typu problem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko zedre bmw nakleje audi Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
SUV na tapecie wstyd się przyznać ale X3 lub X5 w 3.0 TDI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale wy koledzy jestescie sprzedałem AUDI nikt nawet kondolencji nie złożył łezka się w oku zakreciła a tu tylko z was Ryba zareagował żeby mnie choć kto pocieszył Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I po aucie poszla a4 do Sanoka Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja dzis Chargera wziolem wkoncu na wyjazd potwor to auto idzie bokiem z kazdego skrzyzowania, Dzieki dla Lukasza za odwiedziny z CUDĄ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak sie nie myle to widzialem truchlo u Pawla na podworku rozj...a to niezle chyba ze akurat Pawel ma taka zolta na czesci Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam blachy postaram sie byc w niedziele Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2