Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. no niestety nie mam 4x4 ale jak coś będzie na handel, 4x4 sobie dołożysz
  2. Zemis mój jest 2007 mam wersje sport, tak że kubełki robią swoje, standardowo ciemne szyby zrobiłem, cb w schowek i narazie ma śmigać nic wiecej nie robie. Bo się szykuje na forda KUGĘ i jak wyjdzie to passerati do żyda.
  3. no to ZEMIS mój DSG nie ma, ale wdzięczne autko nie spodziewałem się że tak mi przypadnie do gustu.
  4. hahaha konta nie skasowałem ale wolałem się tu nie odzywać jak widziałem co się dzieje, a że czysto się zrobiło to może coś się poprawi
  5. Zemis co to za pastucha masz ? Czyżbyśmy poszli w tą samą stronę ?
  6. Zmywam sie z juz z forum, stara ekipa jak cos to mamy kontakt. Najlepszego forumowicze Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. Dixon ma takie ? A chce sprzedac ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. Takie to ja szukam do mojej bmki jak sprzedam te 20 to takie zakladam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. później się nie wybieram, w sumie to za chwile jade spalić trochę gumy
  10. Panowie ladna pogoda organizowac sie wczesniej np na 14 to wpadne dodgem pod media Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Tylko plecak z logo Audi Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Na plecak chcesz zalozyc te ramki ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. Loko bo czasem chcialbym tym autem z drogi zjechac a te kola sie do tego nie nadaja Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Kurde same prezesy w tym klubie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Ryba co się tak zastanawiasz ?
  16. bedzie ładnie to go przywioze
  17. Siara, jestem wręcz wniebowzięty nawet te 50/100 mi nie przeszkadza
  18. Siara, wygląda na to że połączenie sieciowe z kompem Ci łapie a nie masz może skonfigurowanego liveboxa na odpowiedni odbiór danych z lini tel, wejdź w ustawienia liveboxa i zobacz czy masz dobry login i hasło do lini bo to wygląda na tego typu problem
  19. Spoko zedre bmw nakleje audi Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  20. SUV na tapecie wstyd się przyznać ale X3 lub X5 w 3.0 TDI
  21. Ale wy koledzy jestescie sprzedałem AUDI nikt nawet kondolencji nie złożył łezka się w oku zakreciła a tu tylko z was Ryba zareagował żeby mnie choć kto pocieszył Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  22. I po aucie poszla a4 do Sanoka Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  23. Ja dzis Chargera wziolem wkoncu na wyjazd potwor to auto idzie bokiem z kazdego skrzyzowania, Dzieki dla Lukasza za odwiedziny z CUDĄ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  24. Jak sie nie myle to widzialem truchlo u Pawla na podworku rozj...a to niezle chyba ze akurat Pawel ma taka zolta na czesci Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  25. Mam blachy postaram sie byc w niedziele Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.