Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Moze w niedziele przyjade na chwile ale nie obiecuje bo nie wiem czy zdarze go zarejesteowac a pozatym mam spora impreze na glowie, Slepy pewnie ze jechalem ale jakies 10 km tylko strach bez ubezpieczenia Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Juz nie moge sie doczekac jak go zarejestruje i rusze w droge Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zauwaz ze to nie audi i nie musisz tu swoich uwag wstawiac wrzucilem foty bo chcialem go wam pokazac i to wszystko a czy Tobie sie kolor tapicerka klamki czy cos innego nie podoba to Jareczku wybacz mam to w d*pie a jak masz uwagi zachowaj dla siebie. Te zdjecia nie sa do oceniania Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale nikt nie prosił o opinie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A po co szukasz jakis niedociagniec Jareczku uwierz Tobie to napewno nie bedzie sprawialo problemu mnie sie podoba i to wszystko a ze jest z niego BAD MOTHERFUCKER to nie wszystko musi byc idealne Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A no juz nie przesadzaj od razu w bagazniku jak sie pojawie to sie zaraz znajda ale napewno nie dziewice Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przemo popriwadzic mozesz ale jako pilot LOKO byly wieksze ale nie mocniejsze Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tomasz 6,6 400 km Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tomus za kazdym razem jak sie paliwo skonczy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiesz co wbrew pozorom w miare to skretne jest Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie ma podatku zaplacony Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przestanie lac to zrobie zdjecia i zaloze temat Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No chyba nie bardzo mam inny na niego Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- No chyba nie bardzo mam inny na niego Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zostawiam dla siebie a tu cos dla ryby Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wrzuce wqm tu za chwile cala galerie bo jest juz 20 km odemnie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jutro do mnie kolo 8-9 przyjezdza Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dixon jutro go usłyszysz jak bede sie woził
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
M gdzies i to nawet z A3 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Iszek zmiana swiec , zmiana kola wszystko na czas i jazda na symulatorze do gier na czas Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
taaa przelej na konto jakies 200 zł na paliwo, to wezmę go do sącza żebyś mógł sobie usiąść na siedzeniu pasażera, jak mi go we wtorek dostarczą to w środę się wybieram nim na przejażdżkę i będę w sączu na chwile
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zdzichu poczekaj do wtorku zrobie Ci zdjecie razem z audi to uwierzysz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt