Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Ja mam w b6 235/35/19 na et43 i nic mi nie obciera i jak narazie jest ok na naszych pieknych drogach Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. Matys mialem a3 z sinikiem avf 110 km i tez miala problem z odpychaniem sie wymienilem wszystkie przewody podcisnienia i nowa przeplywka i wszystko chodzilo jak nalezy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  3. Matys jaki masz silnik 90 czy 110 ?
  4. Jaki vag cos nowego ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. ja zrobiłem sam folią za 30 zł za kawałek 150x50 i jakoś do dziś mi to siedzi, Jarek jedynie co Ci trzeba to cierpliwości i to wszystko reszta sama idzie pamiętaj żeby pozawijać folię pod dekora i najlepiej rozgrzać ją do około 60 stopni żeby zapamiętała kształt nie będzie chciała wracać wtedy do płaskiej formy.
  6. Krzysiek nie stałeś przypadkiem w Korzennej przy skręcie na Jasienną ?
  7. O ktorej to jest ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  8. Spoko spoko spotuje i wiem kto co ma Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. No wlasnie tylko ze znajomych nikt nie ma rns-d a tez nie mam skad skombinowac innego adaptera Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  10. Nie wiem jeszcze odwiedze kogos kto sie zna i wtedy bede reklamowal Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- A moze ktos ma instrukcje albo jakies schematy do tego adapter multimedialny vns-526 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. a jak to można źle podpiąć, właśnie to jest ciekawe bo raz pokazał ładnie obraz i teraz nie chce się włączyć
  12. navi pokazuję mi że Tuner TV jest nie podłączony, wydaje mi się że coś może być z adapterem
  13. Mlody dobry chłyt reklamowy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. może jeszcze uda się go uratować
  15. Jakbya ktos byl zainteresowany to mam dobsprzedania CBR 600 F4 2001 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  16. a kiedy VAG Inwazja wiecie coś ?
  17. w sumie z drugiej strony ja mam Q i wiecej podniesione wiec sprzęgło oberwało, Jarek w każdym razie bezawaryjnej jazdy
  18. napisałem to z własnego doświadczenia, a dla porównania obecny mój wykres wygląda tak
  19. tylko ten wykres to nie wygląda za dobrze, u mnie właśnie coś takiego rozwalało sprzęgło, szczerze to wygląda jak chip u tego kolesia w Tęgoborzy tylko on nie miał hamowni ale 2 razy mniejsze koszta, pierwszy wykres też tak wyglądał u mnie
  20. Tak to Matysa 80'a Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.