Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Czy podejdą koła 235/35 R19 ?
Ja mam w b6 235/35/19 na et43 i nic mi nie obciera i jak narazie jest ok na naszych pieknych drogach Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Matys mialem a3 z sinikiem avf 110 km i tez miala problem z odpychaniem sie wymienilem wszystkie przewody podcisnienia i nowa przeplywka i wszystko chodzilo jak nalezy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Matys jaki masz silnik 90 czy 110 ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jaki vag cos nowego ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a do sącza dupska nie ruszy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to oszczędzajcie nadal- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja zrobiłem sam folią za 30 zł za kawałek 150x50 i jakoś do dziś mi to siedzi, Jarek jedynie co Ci trzeba to cierpliwości i to wszystko reszta sama idzie pamiętaj żeby pozawijać folię pod dekora i najlepiej rozgrzać ją do około 60 stopni żeby zapamiętała kształt nie będzie chciała wracać wtedy do płaskiej formy.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysiek nie stałeś przypadkiem w Korzennej przy skręcie na Jasienną ?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
masz Pan spanie do 17- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O ktorej to jest ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Dvd rns-d
Spoko spoko spotuje i wiem kto co ma Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Dvd rns-d
No wlasnie tylko ze znajomych nikt nie ma rns-d a tez nie mam skad skombinowac innego adaptera Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Dvd rns-d
Nie wiem jeszcze odwiedze kogos kto sie zna i wtedy bede reklamowal Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- A moze ktos ma instrukcje albo jakies schematy do tego adapter multimedialny vns-526 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Dvd rns-d
a jak to można źle podpiąć, właśnie to jest ciekawe bo raz pokazał ładnie obraz i teraz nie chce się włączyć- Dvd rns-d
navi pokazuję mi że Tuner TV jest nie podłączony, wydaje mi się że coś może być z adapterem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mlody dobry chłyt reklamowy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
może jeszcze uda się go uratować- Strefa motocyklistów
Jakbya ktos byl zainteresowany to mam dobsprzedania CBR 600 F4 2001 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a kiedy VAG Inwazja wiecie coś ?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i do sprzedania- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w sumie z drugiej strony ja mam Q i wiecej podniesione wiec sprzęgło oberwało, Jarek w każdym razie bezawaryjnej jazdy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
napisałem to z własnego doświadczenia, a dla porównania obecny mój wykres wygląda tak- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylko ten wykres to nie wygląda za dobrze, u mnie właśnie coś takiego rozwalało sprzęgło, szczerze to wygląda jak chip u tego kolesia w Tęgoborzy tylko on nie miał hamowni ale 2 razy mniejsze koszta, pierwszy wykres też tak wyglądał u mnie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak to Matysa 80'a Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt