Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Jak zrobie sprzeglo to mozemy sie pobawic a narazie nie mam tego w planie a musze czyms jezdzic Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. ty no już o tym pomyślałem jakiś alusek napewno wleci
  3. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  4. Yogi szukaj goscia o nicku matysaudi80 on na codzien siedzi w tym temacie moze Ci cos pomoze Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. no w sumie jak nówka na CPN u mnie mam taka na wypożyczenie i jeździ się z nią za***iście fajnie się prowadzi
  6. Wiola W-600, 2010r. - otomoto.pl Jarek taką wypatrzyłem jade po nią w poniedziałek
  7. songo no to ja byłem, zimno trochę było ledwo na oczy "paczyłem" i Cię nie widziałem
  8. Crisu gdzie kurde blaszka moje ramki Wysyłane z mojego kalkulatora
  9. Ja bym Ci proponowal honde cbr 600f3 dobry sprzet nie za slaby nie za.mocny taki w sam raz wybaczy sporo a i na drugi sezon Ci nie braknie jak bedziesz juz wiedzial jak sie nim posluzyc
  10. przekładka i odpowiednie kabelki do wpięcia ale to ma każde auto tylko trzeba znaleźć jedynie co to kumpel robił mi zmianę softu bo miałem licznik z benzyny angola ale dla niego zmiana wsadu to codzienność zgrał obydwa i zrobił jeden dobry
  11. Crisu jak bedziesz to wez.mi te ramki to od razu sobie zabiore
  12. Ja o 12 zmykam na moto jak bede wracal to podskocze jak sie wyrobie
  13. fajnie jakby była pogoda ja wpadnę CBR na zlocik
  14. Ten co widzisz na zdjeciu to jest wlasnie naxa mam go od dwoch lat to jest model FB z bluetooth ja jestem z niego zadowolony
  15. Nowy stary kask na ten sezon
  16. Miszka zeby Cie dobic napisze Ci ze jade w poniedzialek po Honde CBR 1000 RR SC59 z 2008
  17. specjalnie mu z tej strony zrobiłem
  18. Dzis nareszcie udalo sie wyjechac ale po swiezym zakupie powychodzilo pare rzeczy do zmiany ale za to kask prawie gotowy czekam jeszcze na ciemna szybe i wrzuce zdjecie
  19. Jarek załóż mu coś na tą klapę bo taki łysy jest ,Adam ja miałem w A3 te letnie robione w świniarsku jak dla mnie było spoko
  20. Laskosz to byla 1,4 ale z nia zaczynalem zabawe w rezanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.