Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Ryba czemu nie masz inna ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. Kamil pomyśl nad sesją w niedziele i zgłaszam swoją też do kalendarza
  3. Cos mi dzis strasznie glosno turbo pracowalo jak wjechalem spod media to przy zmianie biegow jakbym blow offa mial nie wiem co to bylo po chwili byl juz spokoj Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  4. Ale sam zobacz wiekszosc np caddy leci na firmy albo biale albo taki kiczowaty niebieski obejrzyj tego tourana dobrze wewnatrz bo one sie lubia zuzywac i bedziesz wiedzial wszystko w temacie kuzyn ma takiego i w srodku wszytkie te elementy co byly lakierowane ta guma to odlazi a jezeli nie ma tej powloki to pewnie ja zdarli do reszty bo pod spodem swieci sie ladny plastkik a pozatym to za***iste autko Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. Ryba jest niebieski i niebieski i ten rzeczywiscie ma firmowy kolor Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  6. Kamil ja mam w spray'u jakies 600 ml ori plastidip jak chcesz za 50 dych Ci to sprzedam bo mi juz nie potrzebne Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  7. Panowie mam kufer ze stelarzem i plyta na sprzedaz do cbr f4 centralny prosze o pw zainteresowanych cena 700 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  8. Kamil sto lat a co do cziki to jak zrobie program w fordzie to pogadamy b6 ma Q i 1630 kg wagi z tego rajdowki nie bedzie a pozatym jakbym zmienil tlumik turbo sprzeglo tak jak ty i zrobil program to jeszcze duzo by Ci brakowalo Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. Ty już zacznij Młody pucować to A6 bo akurat to bydle skończysz na sierpień
  10. Vag inwazja: 1. Loko 2. Mike
  11. już kupiłem zwykłe na CD 6000
  12. to są ORI z forda cougara ale dekli nie zakładam bo masakra jak to wygląda
  13. Ten jest tdci wersja x100 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. Jareczku pewne auto z pewnych rąk papier na każdy km, nie rdzewieje, silnik jedzie OK, mechanik mi go oglądał i stwierdził, że nie ma się czego czepiać
  15. oto mój drugi dupowóz nie było mnie na spocie to wrzucę wam foty
  16. wleciałeś do sacza od korzennej siedział Ci na d*pie golf V taki z napisem KALMAR spieszyło się nam na uczelnie
  17. Kamil widze ze audi juz poskladane ale golfem 90 km dalismy rade z kumplem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  18. Ryba jak chcesz to mam z a3 to male lusterko to jest chyba to samo to moge Ci zabrac w niedziele Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  19. Przyjedz w niedziele to zobaczysz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- I to nie audi Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  20. Dzieki ale CBR'y juz juz nie ma kupilem dzis auto Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  21. Musisz poczekac do jutra bo mam na kompie rano wrzuce Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 24-06-2013 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 19:42 ---------- takie mam zdjęcie, bo dokładniejsze mam ale z dystansami, włożyłem na chwilę i od razu ściągnołem bo tył przy dystansie 20 mm obcierał przy hopkach na drodze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.