Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
silnik w bagażniku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba czemu nie masz inna ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil pomyśl nad sesją w niedziele i zgłaszam swoją też do kalendarza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis pełny luz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cos mi dzis strasznie glosno turbo pracowalo jak wjechalem spod media to przy zmianie biegow jakbym blow offa mial nie wiem co to bylo po chwili byl juz spokoj Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil to napisz co to było
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale sam zobacz wiekszosc np caddy leci na firmy albo biale albo taki kiczowaty niebieski obejrzyj tego tourana dobrze wewnatrz bo one sie lubia zuzywac i bedziesz wiedzial wszystko w temacie kuzyn ma takiego i w srodku wszytkie te elementy co byly lakierowane ta guma to odlazi a jezeli nie ma tej powloki to pewnie ja zdarli do reszty bo pod spodem swieci sie ladny plastkik a pozatym to za***iste autko Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jest niebieski i niebieski i ten rzeczywiscie ma firmowy kolor Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil ja mam w spray'u jakies 600 ml ori plastidip jak chcesz za 50 dych Ci to sprzedam bo mi juz nie potrzebne Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Panowie mam kufer ze stelarzem i plyta na sprzedaz do cbr f4 centralny prosze o pw zainteresowanych cena 700 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil sto lat a co do cziki to jak zrobie program w fordzie to pogadamy b6 ma Q i 1630 kg wagi z tego rajdowki nie bedzie a pozatym jakbym zmienil tlumik turbo sprzeglo tak jak ty i zrobil program to jeszcze duzo by Ci brakowalo Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty już zacznij Młody pucować to A6 bo akurat to bydle skończysz na sierpień
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Vag inwazja: 1. Loko 2. Mike
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
już kupiłem zwykłe na CD 6000
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to są ORI z forda cougara ale dekli nie zakładam bo masakra jak to wygląda
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ten jest tdci wersja x100 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jareczku pewne auto z pewnych rąk papier na każdy km, nie rdzewieje, silnik jedzie OK, mechanik mi go oglądał i stwierdził, że nie ma się czego czepiać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oto mój drugi dupowóz nie było mnie na spocie to wrzucę wam foty
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mnie chyba też nie będzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wleciałeś do sacza od korzennej siedział Ci na d*pie golf V taki z napisem KALMAR spieszyło się nam na uczelnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil widze ze audi juz poskladane ale golfem 90 km dalismy rade z kumplem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jak chcesz to mam z a3 to male lusterko to jest chyba to samo to moge Ci zabrac w niedziele Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przyjedz w niedziele to zobaczysz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- I to nie audi Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzieki ale CBR'y juz juz nie ma kupilem dzis auto Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Czy podejdą koła 235/35 R19 ?
Musisz poczekac do jutra bo mam na kompie rano wrzuce Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 24-06-2013 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 19:42 ---------- takie mam zdjęcie, bo dokładniejsze mam ale z dystansami, włożyłem na chwilę i od razu ściągnołem bo tył przy dystansie 20 mm obcierał przy hopkach na drodze