Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu tych na grilla też zapisuj
-
Użytkowanie e-papierosa
Szczerze to mniej mi cieknie niz gorna grzalka jak dla dla mnie ten jest lepszy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Użytkowanie e-papierosa
Siema ja od roku bawie sie w E mam volisha, a co do smakow, to polecam kawe sw patryka, whisky ale z domieszka coli pol na pol, kokos jest spoko choc na dluzsza mete troszke muli , i od czasu do czasu wracam do malboro z Mild'a a co do sprzetu to polecam ten clearomizer z grzalka od dolu, co drugi zbiornik trzeba go przepalic az do suchego sznurka i jest OK dobry smak mam przez miesiac na jednej grzalce Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
taaa to są tak samo zaoszczędzone pieniądze jak za jazdę DIESLEM
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No chyba trochę tak zapomniałem hasła do tej strony i tak wisi ---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- LOKO masz aktualny baner !!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek dobra cena chyba za program co się tak podlizujesz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja na grilla mogę wpaść tylko daj znać jakieś konkrety kiedy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czyżby KLI ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja dopiero godzine temu wstalem grillu na dzialce, po wprowadzce do nowego domu to chyba alkoholizm mnie czeka ale przynajmniej bede mial za***istych sasiadow Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sto lat panowie !!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty monitory skladaj a nie kreski Ci w glowie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jaka macie roznice w masie aut ? W b6 miedzy kombi a sedanem jest okolo 200 kilo a to duzo Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
inne łebki mają jak do stalówki moje mają mniejsze łebki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
siara na twoich dystansów nie mierzyłem ale chyba zostane tylko przy tych 20 na tyle bo w sumie jest ok tylko nie wiem co z tymi śrubami czy nie za malo weszły
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to dawać ten filmik, jakbym miał A3 to bym tego za nic nie odpuścił
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a mnie jakieś czarne B5 do wojnarowej goniło nieźle naginał ale B6 się nie poddaje, kusi mnie ta 1/4 ale boli mnie sprzęgło, ja się mogę pobawić ale z jadącego startu ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- Kamil nagrałeś to zwycięstwo ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dystans założony tylko mi trochę mało śruba weszła wyglądają łebki jakby były do stalówek 5 mm to chyba trochę za mało a wygląd oceniajcie :
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba to nie chcesz tego kabla ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara no to nie mogles sobie znalezc kuriera z mniejszym silnikiem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kiedy u nas tak wakilo ze trzeba bylo auto przykrywac ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja jak cos to 20 tyl 10 przod ale juz sam nie wiem jak zaloze 10 na przod to nie mam tego rantu co centruje fele bo mi nie zlapie felga tyl to luz bo przy 20 to ten rancik mozna spokojnie zrobic Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przyjedz to zobaczysz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja chyba odpuszcze te dystanse ale jeszcze sie wacham Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niestety ale nie da sie z nimi nic zrobic jutro Ci wytlumacze Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Taki mam plan mam nadzieje ze nic sie nie zmieni Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2