Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No panowie dziś się nam spocik udał frekwencja nam rośnie wielkie dzięki za przybycie siły były dziś wyrównane 2xb5 na 2xb6 songo jakbyś był to mielibyśmy przewagę. Mam nadzieje że następnym razem też spotkamy się przyjamniej w takim gronie bądź większym. Przemek byłem pierwszy w wojnarowej hehehe.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
songo co to napadalo jeszcze nic straconego ją będę o 16. Pozatym będziemy pod dachem to śnieg nie przeszkadza a nawet lepiej można się pobawić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Maku co to masz za pradawne zdjęcie w podpisie ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego KANTEK TAK SEKTOR C4 Słuchaj dźwięku gokartów i trafisz. Cieszy mnie to że sie grupka już zbiera. Ryba musisz być nie ma siły.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko będę czekał nie ma sprawy, damy radę. Kolego LOKO wypij piwo mniej i na 17 zdarzysz spokojnie. Młody nie martw się zorganizujemy się.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody zmień termin na 23.01.2011 na godz 16 miejsce pozostaje. Poczekamy zobaczymy do 17 przecież wytrzymamy jakby co to ktoś dojedzie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to może ustalmy jakąś godzine konkretną i niech Młody już pisze w opisie niech się nowi łapią.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody wal date na niedziele tylko do godziny co i jak trzeba sie dogadac jak ktoś będzie chciał przyjechać to znajdzie informacje co i jak.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:08_________________________________________________Ryba jak ty sie czujesz z data 23.01 ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Songo ja także jestem za, może być tym razem godzina 16 ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jezeli o mnie chodzi to tak samo tylko w weekend w tygodniu jestem w Ciechanowie.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
30.01.2010 jeżeli o mnie chodzi odpowiada weekend w środku urlopu więc sie wyrwe. i godz 17 może byc. Więc czekam na rozwój sytuacji
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam panowie jak sie zbierze trochę osób to i ja dupsko ruszę jutro, ale może na 16 ?? co wy na to bo o 2 w nocy do pracy trzeba jechać.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No się nam grono powiększyło hehehe, Songo odnośnie Alwerni to chyba nici bo coś ucichł temat. A co do następnego spota to dawać termin ja proponuję 23.01.2011 miejsce to samo ale o godz 16. Czekam na propozycje. I co najważniejsze szybkiego powrotu do zdrowia dla kolegów. Ryba wielki plus za wytrwałość w spotach jakiś puchar niedługo powinni nam zrobić.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
lista; 1.ryba85 2.Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Heey panowie jak tam ? do niedzieli już niedaleko mam nadzieje że sie nam grono powiększy. Pozdrawiam i do zobaczenia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego Adas25 jesteśmy umówieni na 9.01.2010 na godz 17 więc zapraszam na spota.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
WESOŁYCH ŚWIĄT i szczęśliwego nowego roku oraz szmpańskiej zabawy na sylwestra dla spotowiczów obecnych i mam nadzieje przyszłych z Nowego Sącza i okolic. Pozdrawiam i do zobaczenia 9 stycznia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Songo jak jedziesz do tej alwerni to się tam dopisz bo coś mało chętnych a ja się chce sprawdzić bo w styczniu jade na czipa do tych gości co mi poleciłeś rozmawiałem z nimi i wszystko mi jak narazie odpowiada jeszcze kumpla FOKĄ namówiłem żeby jechał ale muszę spytać czy robią forda.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to czekamy na propozycje innych jak to widzą, proponujcie terminy jakoś się dopasujemy. Dzięki za numer Songo zadzwonię w tygodniu i się dowiem co i jak. A oni mają hamownie 4x4 ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak sobie myślę o tym spocie 9.01 może jednak zmienić to na między święta bo większość będzie brała wolne, jak to widzicie ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki Młody miejmy nadzieje na większy spot [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 15:37_________________________________________________Songo mam do Ciebie prośbę podałbyś mi jakieś namiary na ten warsztat co Ci zmieniał SOFT, bo nie daje mi to spokoju i będę chciał to zrobić jak najszybciej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spocik według mnie bardzo udany dowiedziałem sie bardzo interesujących mnie wieści odnośnie A4 (dzięki songo) a co do spota to od świąt do 10 stycznia jestem na urlopie więc jakby co nie ma problemu, ale proponuję może niech Młody wrzuci nagłówek na 9 stycznia na godzinę 17 w galerii w sektorze C4 i to jak najszybciej może znajdzie się więcej chętnych ruszmy Sącz niech też się coś dzieje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego Młody zmień nagłówek na date 12.12.2010 galeria sandecja godz 17 może znajdą sie jeszcze chętni.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jeżeli o mnie chodzi to galeria o 17 pasuje z WSB będe miał blisko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja w niedziele też jak najbardziej tylko koło 17-18, a do songo nie wiedziałem że ty takim bydlęciem jeździsz, w takiej sytuacji masz rację bede bezradny. Panowie jakaś konkretna decyzja na spota, tylko na poważnie.