Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. Gryfi, nie każdy ma zawsze czas odebrać - jak siedze z klientem to przecież go nie przeproszę żeby odebrać... Miałem okazję dziś jechać R8 V8 4.2 :decayed: kuuuuuuwwaaaaaa... pięknie to idzie... but -> 15 sekund -> 2 paki na blacie... jeszcze w dodatku elektromagnetyczne usztywnienie amorów - w zakrętach twardy jak taboret
  2. kuwa, nie miałem czasu, robota, spotkania. oddzwoniłem później
  3. Arturoo: już jakiś czas temu skończone, ale co tu oblewać - remont jednego pokoju? Gryfi: i co, w końcu tego JBLa upchnąłeś co Ci podesłałem?
  4. ja będę, na 1.5h - ale będę
  5. Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać
  6. dajcie mi FTP do forum to to zrobię
  7. Wihu ...i zrobilibyście porządek ze zdjęciami w postach. w technicznym nic nie można zobaczyć, bo źle sparsowane zdjęcia są i się nie pokazują... co to jest parser do treści napisać, żeby stare przekonwertował na nowego HTMLa i przejechał po wszystkich postach ?
  8. +6 pkt... a nie przekroczyłeś granicy, czy zbijałeś jakoś punkty od ostatniego czasu?
  9. Arturo, znowu był hol? :decayed: coś to narozrabiał? pkty dostałeś?
  10. jak autobus, to pewnie mandat, a jak mandat to z jego punktami q.wa co?
  11. też prawdopodobnie będę w środę
  12. :hi: grillujemy co dzisiaj o 18?
  13. no to daj znać trochę wcześniej i się zgadamy, wstępnie zaprogramuje płytkę pod CAN komfortu, a później odczytam i sklonuję ramki CAN do złożenia/rozłożenia lusterek i sygnały sterujące.
  14. ja będę za tydzień, nie mam czasu teraz jeszcze
  15. eeee, co to jest na 1.9 kiedyś się może zgadamy
  16. Bielsko. jak by ktoś był chętny na zrobienie takiego modułu, to myślę że w jeden dzień (najlepiej weekend) się spotkać, odczytać ramki CAN, zaprogramować i potestować...
  17. Wykrycie domykania szyb (przytrzymanie przycisku lub klucza w zamku) też można spokojnie odczytać, więc funkcjonalność dowolna pod indywidualne upodobanie Zaprogramować można bardzo dużo funkcji naraz.
  18. Do mojego modulu podpina sie zasilanie, CAN-H i CAN-L z magistrali komfortu. Wszystko jest realizowane po CAN
  19. Modul programowalny do obslugi jednego cana (np: comfort lub powertrain) to jakies 200zl. Koszt programowania zalezny od tego co ma byc, ciezko stwierdzic..
  20. Ja mam takie i programuje je pod konkretne auto do konkretnej funkcji
  21. można zrobić co się chce, odczytujesz jedne ramki po CAN, wysyłasz inne... pojedynyczy moduł, podpięcie zasilania i CAN z comfortu i można nawet zbindować rolkę głośności z kierownicy ze sterowaniem szyby, albo przycisk ATT z poduszką powietrzną pasażera... hehehe trza auto do testów ze składaniem lusterek, trochę czasu i można wyrazać takie coś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.