Treść opublikowana przez KFX
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi, nie każdy ma zawsze czas odebrać - jak siedze z klientem to przecież go nie przeproszę żeby odebrać... Miałem okazję dziś jechać R8 V8 4.2 :decayed: kuuuuuuwwaaaaaa... pięknie to idzie... but -> 15 sekund -> 2 paki na blacie... jeszcze w dodatku elektromagnetyczne usztywnienie amorów - w zakrętach twardy jak taboret
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kuwa, nie miałem czasu, robota, spotkania. oddzwoniłem później
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturoo: już jakiś czas temu skończone, ale co tu oblewać - remont jednego pokoju? Gryfi: i co, w końcu tego JBLa upchnąłeś co Ci podesłałem?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będę, na 1.5h - ale będę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać Arturo przestań powtarzać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dajcie mi FTP do forum to to zrobię- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihu ...i zrobilibyście porządek ze zdjęciami w postach. w technicznym nic nie można zobaczyć, bo źle sparsowane zdjęcia są i się nie pokazują... co to jest parser do treści napisać, żeby stare przekonwertował na nowego HTMLa i przejechał po wszystkich postach ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
+6 pkt... a nie przekroczyłeś granicy, czy zbijałeś jakoś punkty od ostatniego czasu?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturo, znowu był hol? :decayed: coś to narozrabiał? pkty dostałeś?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak autobus, to pewnie mandat, a jak mandat to z jego punktami q.wa co?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też prawdopodobnie będę w środę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: grillujemy co dzisiaj o 18?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
no to daj znać trochę wcześniej i się zgadamy, wstępnie zaprogramuje płytkę pod CAN komfortu, a później odczytam i sklonuję ramki CAN do złożenia/rozłożenia lusterek i sygnały sterujące.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będę za tydzień, nie mam czasu teraz jeszcze- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
eeee, co to jest na 1.9 kiedyś się może zgadamy- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Bielsko. jak by ktoś był chętny na zrobienie takiego modułu, to myślę że w jeden dzień (najlepiej weekend) się spotkać, odczytać ramki CAN, zaprogramować i potestować...- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Wykrycie domykania szyb (przytrzymanie przycisku lub klucza w zamku) też można spokojnie odczytać, więc funkcjonalność dowolna pod indywidualne upodobanie Zaprogramować można bardzo dużo funkcji naraz.- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Do mojego modulu podpina sie zasilanie, CAN-H i CAN-L z magistrali komfortu. Wszystko jest realizowane po CAN- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Modul programowalny do obslugi jednego cana (np: comfort lub powertrain) to jakies 200zl. Koszt programowania zalezny od tego co ma byc, ciezko stwierdzic..- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Ja mam takie i programuje je pod konkretne auto do konkretnej funkcji- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
można zrobić co się chce, odczytujesz jedne ramki po CAN, wysyłasz inne... pojedynyczy moduł, podpięcie zasilania i CAN z comfortu i można nawet zbindować rolkę głośności z kierownicy ze sterowaniem szyby, albo przycisk ATT z poduszką powietrzną pasażera... hehehe trza auto do testów ze składaniem lusterek, trochę czasu i można wyrazać takie coś - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu