Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. :hi: POPO - wyszła jakoś sensownie obróbka tych zdjęć z kompakta?
  2. czołem to kto dzisiaj będzie? aktualne w ogóle? o której się zbieramy? z osobami towarzyszącymi przychodzimy czy jak?
  3. jak coś mi pasi dowolny termin, tylko nie tydzień wcześniej (weselicho)
  4. ja mam zrobione dzienne ledy w H7 z czujnikiem światła pod trybem AUTO, a na 0 jest zero
  5. nie, to jest tzw. tryb skandynawski. żadne lampy nie włączają się pod odpaleniu silnika - chyba że sobie dodatkowo dołożysz moduł, który wykrywa jak alternator zaczyna ładować i on odpala światła
  6. za to rybiej łuski nie ma dużo
  7. dobrze piszesz, a nikt też się nie odzywa więc...
  8. jeszcze się pozbądź tego uchwytu na telefon ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ---------- i co, pieczemy kiełbache dziś? kto będzie?
  9. żarniki najtańsze z allegro po 15 czy 17zł, a przetwornice NOXON (chyba takie: http://sklep.hadron.pl/pliki/images/xenony/xenonynoxonprzetwzar.jpg )
  10. to masz HID-y coś nie teges... są różne przetwornice. ja mam założone na module L z B7 HID-y 8000k w halogenach i błędów nie ma nie gasną też
  11. ja nie wymieniałem i jest docisk mocny - nie wzbudza się. zobacz sobie na fotki na początku wątku, jak zamontowałem. podkowa naklejona na szybę z B7 z założonym lusterkiem w ponad połowie powierzchni dociska czujnik. wystarczy wsunąć pomiędzy "szyny" z lusterka te idące od podkowy a czujnik choćby złożony kilka razy kawałek papieru. wytwarza wystarczający docisk i w dodatku sprężynuje delikatnie.
  12. jak reaguje na dziurach - masz za słaby docisk do szyby. też tak miałem na początku, a teraz już się nie wzbudza wcale. wycieraczki zaczynają działać po ruszeniu, jak przekroczysz bodajże 5 km/h - to nie jest żaden problem czujnika. jest chyba to nawet napisane gdzieś kilka stron wstecz, bo też mi się zdawało że nie działają same
  13. a co Przemo, mam się tam nie pokazywać?
  14. ufff, żeście się pospinali... jeśli będziesz w środę Siemian, wrzuć już do auta tą wkładkę do tunelu, co od miesiąca odbieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.