-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będę o Ostrowcu to mogę podjechać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi? Ściągałem nie było łatwo zdecydowanie lepiej ściąga się przód
-
Jak przebić umyć wyczyścić zakleić uszczelnić intercooler
Co do spawania to chłodniczka jest aluminiowa i ma boki plastikowe trzeba to zrobić bardzo umiejętnie a koszt to nawet 250zł
-
Jak przebić umyć wyczyścić zakleić uszczelnić intercooler
Nie chcę Cię straszyć ale z tym klejenie to nie był najlepszy pomysł i długo nie wytrzyma pół roku temu ojcu w A6 c6 pękł intercooler i kleiliśmy go 3 razy, kleje różne od 10 do 50 zł wytrzymywało kilka dni najdłużej tydzień w końcu kupiliśmy nowy intercoller i teraz jest spokój
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W sumie też chyba przyjadę tylko innym żelazem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wpiąłem się w pin 21 czyli w brązowy on był zajęty więc przylutowałem do brązowego a + w nowy pin 13 z 10 razy sprawdzałem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
A nie pomyliłeś przypadkiem kabelków :gwizdanie: mi tez to się przytrafiło jak podłączałem drugi raz po zmianie boczków. Sprawdzałem dwa razy i wydawało mi się ze jest ok Mylące jest to ze w drzwiach od strony pasażera nie podłączasz się do brązowego kabelka Jak to nie przecież w instrukcji piszę, żeby minus wpinać pod pin nr:21 a to jest brązowy kabelek Dodam, ze rozmawiamy o przednich prawych drzwiach
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Próbowałem zamykałem otwierałem odpalałem auto i nic
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Rezał ktoś lampki w drzwiach podłączyłem wg. schematu nie świeci się trzeba vagiem coś zmieniać?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam zamontowałem lampki w prawych drzwiach zgodnie z instrukcją i pomimo tego lampki nie świecą. + pin nr 13, "-" pin nr 21 brązowy kabelek. Co jest jeszcze nie tak?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A ile dajesz? pisz na PW
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też podjadę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja jutro przyjadę tylko, żeby nie okazało się, że będe sam :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
i co nie było się podejśćprzywitać? :bicz3: Wtedy nie byłem jeszcze na A4-klub Spoko w Poniedziałek przyjadę
sebotrucker
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta