Treść opublikowana przez sebotrucker
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będę o Ostrowcu to mogę podjechać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
lekko nie bedzię- ja kupiłem w Aparcie- jak coś mam kartę zniżkową- 5% Sebastian ściągałes tapirkę tylnych drzwi? Ściągałem nie było łatwo zdecydowanie lepiej ściąga się przód
-
Jak przebić umyć wyczyścić zakleić uszczelnić intercooler
Co do spawania to chłodniczka jest aluminiowa i ma boki plastikowe trzeba to zrobić bardzo umiejętnie a koszt to nawet 250zł
-
Jak przebić umyć wyczyścić zakleić uszczelnić intercooler
Nie chcę Cię straszyć ale z tym klejenie to nie był najlepszy pomysł i długo nie wytrzyma pół roku temu ojcu w A6 c6 pękł intercooler i kleiliśmy go 3 razy, kleje różne od 10 do 50 zł wytrzymywało kilka dni najdłużej tydzień w końcu kupiliśmy nowy intercoller i teraz jest spokój
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W sumie też chyba przyjadę tylko innym żelazem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wpiąłem się w pin 21 czyli w brązowy on był zajęty więc przylutowałem do brązowego a + w nowy pin 13 z 10 razy sprawdzałem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
A nie pomyliłeś przypadkiem kabelków :gwizdanie: mi tez to się przytrafiło jak podłączałem drugi raz po zmianie boczków. Sprawdzałem dwa razy i wydawało mi się ze jest ok Mylące jest to ze w drzwiach od strony pasażera nie podłączasz się do brązowego kabelka Jak to nie przecież w instrukcji piszę, żeby minus wpinać pod pin nr:21 a to jest brązowy kabelek Dodam, ze rozmawiamy o przednich prawych drzwiach
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Próbowałem zamykałem otwierałem odpalałem auto i nic
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Rezał ktoś lampki w drzwiach podłączyłem wg. schematu nie świeci się trzeba vagiem coś zmieniać?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam zamontowałem lampki w prawych drzwiach zgodnie z instrukcją i pomimo tego lampki nie świecą. + pin nr 13, "-" pin nr 21 brązowy kabelek. Co jest jeszcze nie tak?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A ile dajesz? pisz na PW
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też podjadę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja jutro przyjadę tylko, żeby nie okazało się, że będe sam :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
i co nie było się podejśćprzywitać? :bicz3: Wtedy nie byłem jeszcze na A4-klub Spoko w Poniedziałek przyjadę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Właśnie coś mi świta byłem jakiś rok temu w dagrasso i stało z pięć audików i właśnie jeden koleś podszedł do mnie i się pyta czy na spota przyjechałem
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
A więc tak możliwości jest wiele ale ma być przecież najlepszy efekt Założyłem diodę 3mm do której nie trzeba rezystora więc bez problemu weszła do oprawki i powiem tak za bardzo nie dość że cała wnęka się świeciła to jeszcze uchwyt drzwi moim zdaniem za bardzo Tak więc wylutowałem jeden opornik z Ori gdzie zamiast dwóch pozostawiłem jeden rezystorek według mnie tak jest najlepiej patrzyłem u ojca w A6 C6 i podświetlanie świeci się za podobną intensywnością Cała operacja nie jest trudna trzeba tylko przeciąć oprawkę w miejscu klejenia a zamiast jednego opornika wlutować drut do nóżki leda na końcu skleić klejem ja użyłem kropelki i pilniczkiem do paznokci spiłowałem nadmiar kleju
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Spokojnie w wizytowniku i kubku dałem dwie takie same diody 3mm jeżli na diodę dochodzi prąd nie większy jak 3V to nic jej się nie dzieje dlatego optymalnie jest dać 2,4-2,5V tak zrobiłem już rok świeci i jest dobrze
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Właśnie rozebrałem plastikową obudowę tej diody i już wiem czemu tak jest nie potrzebnie jest 2 oporniki sprawdzę jaki prąd dostanie dioda po usunięciu jednego
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie te poniedziałkowe spoty to aktualne?
-
[B7 BLB] Problem ze sprężarką
Tak dokładnie za 6 gumek w intercarsie zapłaciłem 47zł wszystko działa jak trzeba nic się nie tłucze
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Założyłem dzisiaj oświetlenie klamki w jednych drzwiach i efekt jest taki, że nic praktycznie nie widać u was tez tak słabo to świeci?
-
[ALL B7] Brak ogrzewania
Jak klima może grzać? Powiedz mi kolego co ma klima do ogrzewanie bo nie ogarniam jak przy temp bliskiej zera klima się automatycznie wyłącza, żeby nie zamarzł osuszacz. Myślę że odpowiedzialny jest za to zawór nagrzewnicy on reguluję przepływ ciepłego płyny przez nagrzewnicę
-
[B7 BLB] Problem ze sprężarką
Dziękuję serdecznie za info już myślałem, że będę musiał całe koło pasowe wymieniać
-
[B7 BLB] Problem ze sprężarką
Kolego może znasz numery katalogowe tych części?