Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mardock81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mardock81

  1. Panowie dziwna sprawa,auto od zeszłego czwartku lata jak mój poprzedni pasek 2.0 TDI 170KM,chyba był zamulony przez poprzedniego właściciela a ja tym autem robię z 500km miesięcznie wiec nie miał kiedy się "rozkręcić"
  2. Jutro podjadę dopompować koło,ciekawe czy system nie zwariował bo mam założony z prawej strony zapas 19 cali(2 miesieczna felga vs dziura)
  3. Witam.Przed chwila jechałem swoja Audiczka i wyświetliło mi się takie info "bitte reifendruck vorne links prufen",co ono oznacza ??
  4. Panowie w mojej B8 z 10.2008 jest EDC 16 czy EDC 17 ??
  5. Koledzy jakie mam w końcu EDC bo dzwoniłem do Bartka i powiedział mi,że mam 17 a to chyba od 2010 a moje auto jest z 10.2008,czyżbym się mylił ??
  6. witam,jak z miejscami na czipa bo we WRO nie ma chętnych a do Zabrza A4 szybko można śmignąć,dalej mam 2 auta do zrobienia.
  7. Dalej posucha we Wrocku a wszędzie daleko :/ do Zabrza najbliżej i tam się wiara rzuca :/
  8. coś chętnych nie ma :/ a moje 175KM i 378NM zamula :/
  9. hmmm,to miałbym 2 auta do roboty,swoja taczkę i kumpla golfa V 1.9tdi 105KM
  10. Coś te 2.0 TDI commonrail w wydaniu Audi słabo jeździ,zostaje czip albo w akcie desperacji sprzedaż auta i wyczarowanie dodatkowych 20tys na 3.0 TDI Tak dalej być nie może ojciec ze mnie zlewa,że mam przyspieszenie w A4 jak jego Pajero 2.8 TD z 1997
  11. Jak te commonrail tak jeżdżą to się skusze na czipa,kwestia znowu gdzie i za ile bo rozrzut cenowy 600-2200zł.Seria piszesz zdrowa a przebieg spory widać Henrich nie żałował kasy na auto ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- Tak,byłem,całe 2 dni męczyli auto i pojechali po mnie,że wydziwiam.Jakbym nie miał przedtem 170Km to nie marudziłbym specom.Oferowali mi czipa za 1300zł,kwestia czy wala gotowce czy pod auto.
  12. Passat był odkupiony po leasingu od kancelarii prawnej więc wątpię żeby był czip Pasek waży 1574kg a A4 1525KG.Niestety nikt ze znajomych nie ma 2.0 TDI 170KM tylko 1.8TFSI i 2.0TDI 143KM żeby porównać z tym co mam.Chyba zostanie mi czip bo póki co radochy nie ma :/
  13. Witam.Przesiadłem się parę miesięcy temu z Paska 2.0 TDI 170KM na B8 170KM i nie wiem czemu Audi jedzie jakby chciało a nie mogło i mnie wkurza.Byłem u paru magików,w boschu i c-tronic,wszyscy twierdzą,że turbo,wtryski,sprzęgło,dpf są w bdb stanie.Komputer nie pokazuje żadnych błędów,może to ten nieszczęsny commonrail tak muli bo jeżdżę jeszcze toyota 2.0,fordem 2.0 i tez zamulają.Poniżej fotka wykresu z hamowni,niby jest 175KM i 378NM ale auto chodzi jak po pawulonie
  14. Potwierdzam,u mnie tez był tylko zestaw naprawczy ale poprzedni właściciel dorzucił koło zapasowe
  15. Sprawdziłem w ASO,kompem,czujnikiem lakieru,przebieg realny a nie jak każdy 150tys w 5 letnim aucie,póki co wymieniłem tylko czujnik temperatury przed turbina made in Bułgaria za jedyne 509pln w ASO.
  16. Nie wiem jaki mam zawias,poprzedni właściciel twierdzi,że s-line,wlepy w bagażniku nie mam,książki tez.
  17. No właśnie może nie ale ryzykować 3tys zł średnio mi sie widzi
  18. Wg mnie troche małe ET, może obcierać ,chyba ze dasz opone np 225 ale to wąsko do b8 Jak szukałem felg do siebie miałem ten sam dylemat i nie zaryzykowałem Ok.Dzięki za info,czyli dalej zostaje mi szukać ET 35.Jakie wybrałeś do swojej A4 bo strasznie ciężko dopasować cokolwiek do tego auta.
  19. Witam Czy fele z A5 18" 5X112 ET 29 8.5J będą pasowały do A4 bo mam na oku fajne a nie jestem pewien czy będą ok.Pozdro
  20. ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2013 at 11:20 ---------- Dokładnie to czujnik przed turbo,podpiąłem używkę i błąd zniknął.
  21. Witam.Z tego co wyczytałem jest to błąd czujnika 1 temperatury spalin,rzad 1,usterka elektryczna.Czy ktoś może mi napisać gdzie go można szukać i jaki koszt wymiany.Dodam,że auto jeździ jakby miało 100KM,muli i pali jak smok.Pozdrawiam
  22. Witam,chciałbym dowiedzieć się o 2.0 TDI 140KM BPW (mam na oku takie auto z przebiegiem 170tys).Czy pada pompa olejowa i co dokładnie w niej,jakiej firmy są wtryskiwacze i ogolnie miłe widziane opinie użytkownikow Pozdrawiam
  23. Pozdrowienia dla klubowiczów z DTR !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.