Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lolek1977

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej Bartku, Po przygodzie ze sterownikiem wróciłem do domu, jazda prawie ok gdyby nie tarka wibracje podczas przyśpieszania ok 90 do 120km/h potem cisza i w okolicy 150km znowu wibracje chociaż delikatniejsze. Na jednym z forów ktoś opisywał to zjawisko podobno wymienił kilka elementów przy skrzyni tj: półosie przegubami, poduszki pod skrzynią i silnikiem i nic dalej miał wibracje. Dopiero zabieg reanimacji skrzyni załatwił sprawę. u mnie po naprawie wałka sytuacja sie poprawiła, ale nie do końca, nie wiem czy to nie ma jakiegoś związku z łańcuchem ( może wyciągnięty) i on to powoduje.
  2. Spoko, jesteś chyba ostatnią osoba, która jest mi wstanie pomóc. Szkoda że te samochody tego typu to porażka tzw z Niemiec i innych krajów, a my jesteśmy w to uwiklani którzy sie na to dają nabrać na super stan.Ale każdy Polak madry po szkodzie.Ale jak by takich nie bylo to pewnie nie bylibyśmy zieloną wyspą......
  3. Chciałby nadnienić,że stara skrzynie mam ale w sześciach bez forwardu i sterownika bo mam zamontoaną w tzw nowej po przegladzie pewnie koszty byly by za duze i firma mniej by na mie zarobila wiec kosz i sprzegla stare 6 lamel
  4. Witam kolegę Bart-S, jestem kolejinym nieszcześnikem skrzyni multirtonic.Audi A 6 2002 rok 6 lamel FSC. Samochód nabylem 2010 r z Niemiec super stan 190tys przebieg itp i juz po kupnie 1000km wymiana silnika pospoadały dźwigienki i tłok urwany wiadomo co sie dzieje - masakra,później po kolejnych 5tys skrzynia szarpie i warszat analiza wymiana na stara złom. 7 tyś i już działa 1 rok i znów poślizgi tzw falowanie obrotów mam już dość warsztat mówi oczywiscie gwarancja mineła 2500 zł i naprawimyale co...? znowu nerwy z właścicielm Palką nie... A więc do dzieła sam Vag tem skrzyni 70 stopni blok 10 ok adp i 11 ok adp oporność 265ma jedno i drugie, błędy brak, proszę o pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.