Treść opublikowana przez Wilma
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie było aż takie najgorsze... ale w realu chyba by mnie poskręcało
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O proszę! Dobryy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jesteście straszni- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur! No wiesz co! :bicz3:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Andrzej jeszcze raz dziękuję Artur oj zaraz cyganie... no żeby chociaż cyganko... :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 09:40_________________________________________________PS: nadal się gniewasz?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oj działo się działo... :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Trzymaj się i wpadaj częściej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie: Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! czyli nie Marnowałas czasu :> Samo tak wyszło... Stwierdziłam, że ponieważ to było późno, to większość sklepów zamkniętych skorzystam z automatu z jedzeniem... obok stał automat z kawą i tam podeszła babeczka i zarówno jej automat jak i mój, to były połykacze kasy. Widząc to jakiś starszy facet postanowił nam pomóc odzyskać kasę... to już 2 osoby... potem obie poszłyśmy do Żabki koło dworca w Katowicach, tam nas przywitał jakiś młody chłopak, który też tam robił zakupy... to już 3 osoby... Ja kupiłam co chciałam pierwsza, więc stanęłam sobie zboczku i czekałam na tą babeczkę i w tym czasie do sklepu wszedł jakiś inny koleś chwaląc moje buty... wróciłyśmy pod dworzec a do nas zagadało jakichś 2 gości... urody takiej trochę arabskiej i wtedy wreszcie pojawił się Tomek!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie: Ja w tym czasie same znajomości zawarłam!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O widzisz! Świetny pomysł, bo ostatnio na dworcu na Tomka czekałam godzinę!- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ooo no dobry pomysł, ale obawiam się, że nie wszyscy byliby tacy szczęśliwi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja na dworcu byłam dzień wcześniej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przez to rozdanie nagród tyle... i w ogóle, to Tomka wina :> Gdyby to ode mnie zależało... :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc Nie no...ale żeby od razu palić... pić... ojejj... To przy okazji-w końcu raz w tygodniu piwka mogę się napic ,prawda?Tak to praca,za kółkiem nie piję [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________ale jakbym korzystał z PKP to a i owszem :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________palic pic to może jeszcze mi Powiesz , że sex też :polew: [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________Sasza w pracy? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________Nie widziałem nagrody :gwizdanie: No i gdyby nie praca, to by się codziennie piło? Nieładnie... Sex, to zupełnie inna bajka A Sasza dalej zwany Tomkiem, siedzi na szanownych 4 literkach w domu... szkoda tylko, że nie moim A nagroda była w aucie. Mogłeś nie wychodzić tak szybko! By Ci pokazał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc Nie no...ale żeby od razu palić... pić... ojejj...- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O matko hahaha no to masz lekturkę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Obowiązkowo musisz częściej tu być- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam Oj teraz, to już nie aż taki spam jak był, to nie masz aż tyle do nadrobienia- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po szkole- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O matko hahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście